Back

 / Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (26. 4. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále 01 (pá, 26.4.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan HurdálekJan Hurdálek
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 23 55.87 0.0
2 Roman KubelkaRoman Kubelka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 32 48.69 0.0
3 Martin BuchtaMartin Buchta
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
06 4 48.63 0.0
4 Roman KorolRoman Korol
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27 45.19 0.0
5 Tomáš ČáhaTomáš Čáha
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 7 43.25 0.0
6 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 21 42.97 0.0
7 Oliver ČervinkaOliver Červinka
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 9 42.31 0.0
8 Jonáš DoležalJonáš Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 12 40.72 0.0
9 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 15 39.73 0.0
10 Adam GrabovskiAdam Grabovski
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 17 37.66 0.0
11 Jan FrýdlJan Frýdl
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 37.55 0.0
12 Adam DoležalAdam Doležal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 11 37.32 0.0
13 Matěj BednářMatěj Bednář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 36.31 0.0
14 Štěpán KusŠtěpán Kus
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 33 35.92 0.0
15 Lukáš BlažekLukáš Blažek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 35.69 0.0
16 Patrik KyselicaPatrik Kyselica
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 34 35.68 0.0
17 Filip KlusáčekFilip Klusáček
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 26 33.72 0.0
18 Matěj KovářMatěj Kovář
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 30 33.13 0.0
19 Andrej ČislákAndrej Čislák
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 10 33.05 0.0
20 Petr HegarPetr Hegar
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 20 31.27 0.0
21 Matyáš GruberMatyáš Gruber
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 18 30.95 0.0
22 David BrunclíkDavid Brunclík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 27.11 0.0
23 Kryštof HroníkKryštof Hroník
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 27.09 0.0
24 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 24 26.70 0.0
25 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 26.34 0.0
26 Prokop CihlářProkop Cihlář
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 24.99 0.0
27 Filip GottwaldFilip Gottwald
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 16 24.49 0.0
28 Adam KoukalAdam Koukal
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 29 24.45 0.0
29 Jan HamáčekJan Hamáček
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 23.91 0.0
Celkem 29 závodníků
Finále 02 (pá, 26.4.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej MlíchOndřej Mlích
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 1 45.67 0.0
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 43.76 0.0
3 Richard MojžíšRichard Mojžíš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 2 41.55 0.0
4 Lukáš SalačLukáš Salač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 11 41.24 0.0
5 Nikola MorozNikola Moroz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 40.57 0.0
6 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 40.41 0.0
7 Ondřej TůmaOndřej Tůma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 25 39.61 0.0
8 Jan TomášekJan Tomášek
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 23 39.34 0.0
9 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 33 38.68 0.0
10 Petr ZlesákPetr Zlesák
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 36 38.49 0.0
11 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 6 37.60 0.0
12 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 22 36.79 0.0
13 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 35 36.66 0.0
14 Oliver SchwarzOliver Schwarz
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 34.63 0.0
15 Dominik RadilDominik Radil
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 8 33.87 0.0
16 Jakub UrbanJakub Urban
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 26 33.30 0.0
17 Prokop SládekProkop Sládek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 14 33.11 0.0
18 Filip PalásekFilip Palásek
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 4 33.04 0.0
19 Adam RubešAdam Rubeš
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 10 32.74 0.0
20 Antonín PomahačAntonín Pomahač
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 7 32.68 0.0
21 Ondřej ŠimekOndřej Šimek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 20 31.89 0.0
22 Martin ŠestákMartin Šesták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 31.88 0.0
23 Martin VágnerMartin Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 27 31.05 0.0
24 Tomáš PhaetanTomáš Phaetan
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 30.83 0.0
25 Tom ŠabackýTom Šabacký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 17 29.91 0.0
26 Filip ŠímaFilip Šíma
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 29.06 0.0
27 Šimon SouralŠimon Soural
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 15 28.77 0.0
28 Robin VeselýRobin Veselý
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 30 28.75 0.0
29 Josef SvobodaJosef Svoboda
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 28.19 0.0
30 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 32 28.10 0.0
31 Šimon TeplýŠimon Teplý
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 21 26.80 0.0
32 Michal PetýrekMichal Petýrek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 5 23.05 0.0
33 Giulio Cesare VigoritoGiulio Cesare Vigorito
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 31 22.59 0.0
34 Artur TomečkaArtur Tomečka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 24 21.26 0.0
35 David ReschkeDavid Reschke
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 9 21.15 0.0
36 Tomáš VágnerTomáš Vágner
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 28 18.16 0.0
Celkem 36 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále 01 (pá, 26.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 35 46.85 0.0
2 Eva FulínováEva Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 43.45 0.0
3 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 22 42.77 0.0
4 Kristýna HusákováKristýna Husáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 31 40.94 0.0
5 Karin HavlováKarin Havlová
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
06 20 37.02 0.0
6 Anežka KárníkováAnežka Kárníková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 39 36.68 0.0
7 Teodora KalendováTeodora Kalendová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 38 36.24 0.0
8 Veronika HuclováVeronika Huclová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 30 34.80 0.0
9 Helena KahleHelena Kahle
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 37 34.77 0.0
10 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27 34.32 0.0
11 Nela FrankováNela Franková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 13 34.12 0.0
12 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 24 34.07 0.0
13 Nicole KrutilováNicole Krutilová
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 44 33.06 0.0
14 Kristýna BradováKristýna Bradová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 5 31.11 0.0
15 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 30.99 0.0
16 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 8 30.81 0.0
17 Justýna FílováJustýna Fílová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 11 30.59 0.0
18 Tereza GrygarováTereza Grygarová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 18 30.37 0.0
19 Jana CaldrováJana Caldrová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 6 30.23 0.0
20 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 12 30.06 0.0
21 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
07 9 29.37 0.0
22 Veronika BrabcováVeronika Brabcová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 4 29.02 0.0
23 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 45 28.74 0.0
24 Eliška KramešováEliška Kramešová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 42 28.14 0.0
25 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 2 27.53 0.0
26 Barbora JedličkováBarbora Jedličková
TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s.
06 36 27.37 0.0
27 Anna FulínováAnna Fulínová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 14 26.72 0.0
28 Eliška HríbováEliška Hríbová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 28 25.62 0.0
29 Kateřina ČápováKateřina Čápová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 7 25.41 0.0
30 Aneta KovářováAneta Kovářová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 41 25.22 0.0
31 Leona HubáčkováLeona Hubáčková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 29 25.08 0.0
32 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 32 25.03 0.0
33 Kristina HamplKristina Hampl
ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.
07 19 24.71 0.0
34 Emma GrecmanováEmma Grecmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 16 24.56 0.0
35 Marie ChovancováMarie Chovancová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 33 24.09 0.0
36 Barbora DolanováBarbora Dolanová
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 10 23.23 0.0
37 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 23.08 0.0
38 Karolína KošťákováKarolína Košťáková
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
07 40 22.44 0.0
39 Vanda HegerováVanda Hegerová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 21 21.89 0.0
40 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 1 21.77 0.0
41 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 43 21.05 0.0
42 Lisa HlostováLisa Hlostová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 26 19.06 0.0
43 Andrea BatalováAndrea Batalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 3 19.00 0.0
44 Anna HeinováAnna Heinová
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
06 23 16.61 0.0
Celkem 44 závodníků
Finále 02 (pá, 26.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína LackováKarolína Lacková
T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice
06 3 45.34 0.0
2 Aneta SchönováAneta Schönová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 28 44.01 0.0
3 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 45 42.87 0.0
4 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 33 42.78 0.0
5 Eliška UngerováEliška Ungerová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
07 40 38.56 0.0
6 Terezie TáborskáTerezie Táborská
SK JeseniovaSK Jeseniova
06 36 38.11 0.0
7 Eliška MozgováEliška Mozgová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 17 35.43 0.0
8 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 34 35.07 0.0
9 Leontýna MigováLeontýna Migová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 15 35.04 0.0
10 Magda VáchováMagda Váchová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 41 34.60 0.0
11 Klára MatouškováKlára Matoušková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 12 34.07 0.0
12 Hana TepláHana Teplá
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
07 37 33.53 0.0
13 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 30 32.03 0.0
14 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 13 32.01 0.0
15 Valerie SteindlováValerie Steindlová
PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s.
06 29 31.43 0.0
16 Sofie NidrováSofie Nidrová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 19 30.43 0.0
17 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 18 29.96 0.0
18 Ema KyselicováEma Kyselicová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
06 2 28.90 0.0
19 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová
Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že...
06 35 28.13 0.0
20 Karolína MachováKarolína Machová
SC Radotín PrahaSC Radotín Praha
06 7 27.73 0.0
21 Julie MálkováJulie Málková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
06 8 27.66 0.0
22 Valerie LiškováValerie Lišková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 5 27.17 0.0
23 Vendula MiňovskáVendula Miňovská
TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi...
07 16 26.78 0.0
24 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
08 21 26.38 0.0
25 Mia MarkovičováMia Markovičová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 10 25.51 0.0
26 Alžběta MachováAlžběta Machová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
07 6 24.88 0.0
27 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 32 24.04 0.0
28 Helena VaňkováHelena Vaňková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 42 23.35 0.0
29 Ilona MarkováIlona Marková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 9 22.37 0.0
30 Lenka NovákováLenka Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 20 21.73 0.0
31 Monika SekáčováMonika Sekáčová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27 20.55 0.0
32 Martina VojtováMartina Vojtová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 43 20.49 0.0
33 Karolína PončákováKarolína Pončáková
SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s.
07 23 20.03 0.0
34 Tereza ZemanováTereza Zemanová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
06 46 19.12 0.0
35 Karolína TužilováKarolína Tužilová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 39 16.46 0.0
36 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 25 16.34 0.0
37 Adéla ProdanováAdéla Prodanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
07 24 15.70 0.0
38 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková
SK JeseniovaSK Jeseniova
07 31 14.12 0.0
Celkem 38 závodníků