Back

 / Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (26. 4. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 2:37.68
2 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:38.31
3 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:41.90
4 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:42.47
5 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:43.75
6 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:43.82
7 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:44.37
8 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:46.32
9 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:46.37
10 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:51.94
11 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:55.81
12 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:56.38
13 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:16.11
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:29.84
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:47.26
3 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:50.16
4 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:51.64
5 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:52.40
6 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:53.45
7 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:01.38
8 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 3:03.42
9 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:04.07
10 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:04.54
11 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:04.60
12 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:24.69
Jakub UrbanJakub Urban 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:37.19
2 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:37.23
3 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:44.15
4 Tomáš PhaetanTomáš Phaetan 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:48.93
5 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:49.21
6 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 2:50.04
7 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:56.82
8 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:58.25
9 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:00.08
10 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:05.60
11 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 3:06.11
12 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 3:14.45
13 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 3:32.30
Celkem 13 závodníků
Běh 04 (pá, 26.4.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:39.93
2 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:43.21
3 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:47.97
4 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:58.63
5 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:59.70
6 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:01.93
7 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 3:02.36
8 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:02.72
9 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:03.06
10 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 3:03.13
11 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:06.53
Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 DNS
Tom ŠabackýTom Šabacký 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 05 (pá, 26.4.2019 - 18:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:54.89
2 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:56.66
3 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:09.29
4 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:10.17
5 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:10.23
6 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:11.28
7 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:15.58
8 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:19.22
9 David BrunclíkDavid Brunclík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:21.53
10 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 3:26.75
11 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:27.33
12 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:29.73
Giulio Cesare VigoritoGiulio Cesare Vigorito 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 DNS
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 2:29.84
2 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 2:37.19
3 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:37.23
4 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 13 2:37.68
5 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:38.31
6 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:39.93
7 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:41.90
8 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:42.47
9 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:43.21
10 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 2:43.75
11 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 2:43.82
12 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:44.15
13 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:44.37
14 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1 2:46.32
15 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:46.37
16 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 2:47.26
17 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:47.97
18 Tomáš PhaetanTomáš Phaetan 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:48.93
19 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:49.21
20 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 2:50.04
21 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 2:50.16
22 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 2:51.64
23 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3 2:51.94
24 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:52.40
25 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:53.45
26 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:54.89
27 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 2:55.81
28 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:56.38
29 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:56.66
30 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:56.82
31 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:58.25
32 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 2:58.63
33 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 2:59.70
34 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:00.08
35 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 3:01.38
36 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:01.93
37 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 9 3:02.36
38 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 3:02.72
39 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:03.06
40 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 3:03.13
41 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11 3:03.42
42 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 9 3:04.07
43 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:04.54
44 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:04.60
45 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:05.60
46 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 7 3:06.11
47 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:06.53
48 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:09.29
49 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:10.17
50 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:10.23
51 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:11.28
52 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 3:14.45
53 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:15.58
54 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:16.11
55 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:19.22
56 David BrunclíkDavid Brunclík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 3:21.53
57 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 3:24.69
58 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12 3:26.75
59 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:27.33
60 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 3:29.73
61 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 3:32.30
Jakub UrbanJakub Urban 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 DNS
Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 DNS
Tom ŠabackýTom Šabacký 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 DNS
Giulio Cesare VigoritoGiulio Cesare Vigorito 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 DNS

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:49.96
2 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:51.81
3 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:52.40
4 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 2:52.89
5 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:53.49
6 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:54.71
7 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:55.30
8 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:55.52
9 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 2:57.06
10 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:57.57
11 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:59.43
12 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:16.87
Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Celkem 13 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:30.70
2 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:46.62
3 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:48.75
4 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:50.14
5 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:52.36
6 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:52.76
7 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:52.89
8 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:53.25
9 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:54.66
10 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:55.21
11 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:56.71
12 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 2:56.84
13 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:59.90
Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:41.96
2 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.37
3 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:47.29
4 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:50.11
5 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:51.29
6 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:52.05
7 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:54.38
8 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:57.76
9 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:10.21
10 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:10.94
11 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:12.32
12 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:16.07
13 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:17.20
14 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:19.30
Celkem 14 závodníků
Běh 04 (pá, 26.4.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 2:48.59
2 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:49.25
3 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:49.69
4 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:50.15
5 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:52.04
6 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:59.06
7 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:05.89
8 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:06.25
9 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:06.47
10 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:09.14
11 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:12.59
12 Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:14.63
13 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 3:16.42
Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 DNS
Celkem 14 závodníků
Běh 05 (pá, 26.4.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:31.95
2 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:55.63
3 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:57.91
4 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:00.49
5 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:02.56
6 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 3:03.63
7 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:08.16
8 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:10.29
9 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:12.85
10 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 3:17.19
11 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:19.11
12 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:20.92
13 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 3:21.84
14 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:34.95
Celkem 14 závodníků
Běh 06 (pá, 26.4.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:41.34
2 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:55.98
3 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:56.19
4 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10 3:04.14
5 Anna HeinováAnna Heinová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 3:06.18
6 Kristina HamplKristina Hampl 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 3:10.15
7 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:15.94
8 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:16.43
9 Lisa HlostováLisa Hlostová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:16.44
10 Leona HubáčkováLeona Hubáčková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:17.02
11 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12 3:20.75
12 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:37.83
13 Adéla ProdanováAdéla Prodanová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:57.43
Celkem 13 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:30.70
2 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:31.95
3 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 9 2:41.34
4 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:41.96
5 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:45.37
6 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 2:46.62
7 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:47.29
8 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 13 2:48.59
9 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:48.75
10 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:49.25
11 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 2:49.69
12 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:49.96
13 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 2:50.11
14 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 2:50.14
15 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 11 2:50.15
16 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10 2:51.29
17 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 2:51.81
18 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 2:52.04
19 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11 2:52.05
20 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 2:52.36
21 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 2:52.40
22 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 2:52.76
23 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12 2:52.89
23 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 2:52.89
25 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 2:53.25
26 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 2:53.49
27 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 2:54.38
28 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 2:54.66
29 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 2:54.71
30 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:55.21
31 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 2:55.30
32 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:55.52
33 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 2:55.63
34 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:55.98
35 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 2:56.19
36 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 2:56.71
37 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 13 2:56.84
38 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13 2:57.06
39 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 2:57.57
40 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 2:57.76
41 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 2:57.91
42 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 2:59.06
43 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 2:59.43
44 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 2:59.90
45 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:00.49
46 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:02.56
47 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 10 3:03.63
48 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10 3:04.14
49 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 3:05.89
50 Anna HeinováAnna Heinová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 4 3:06.18
51 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 9 3:06.25
52 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:06.47
53 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 13 3:08.16
54 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 3:09.14
55 Kristina HamplKristina Hampl 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 1 3:10.15
56 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 3:10.21
57 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:10.29
58 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 3:10.94
59 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12 3:12.32
60 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 3:12.59
61 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 3:12.85
62 Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10 3:14.63
63 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 3:15.94
64 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 3:16.07
65 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12 3:16.42
66 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 3:16.43
67 Lisa HlostováLisa Hlostová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 3:16.44
68 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 9 3:16.87
69 Leona HubáčkováLeona Hubáčková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:17.02
70 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 3:17.19
71 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 14 3:17.20
72 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 3:19.11
73 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:19.30
74 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 12 3:20.75
75 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:20.92
76 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12 3:21.84
77 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11 3:34.95
78 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 3:37.83
79 Adéla ProdanováAdéla Prodanová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13 3:57.43
Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 1 DNS
Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 12 DNS
Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14 DNS