Back

 / Veřejné závody PAS žactva - otevřený pětiboj SpS ASK Slavia Praha

Praha - Eden (26. 4. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: -2.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.88
2 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.78
3 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.63
4 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.09
5 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.48
6 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.15
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.33
2 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.42
3 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.64
4 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.02
5 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.56
6 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.67
7 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.62
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.17
2 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.83
3 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.94
4 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.85
5 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.07
6 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.48
7 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.64
8 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.71
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.19
2 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.67
3 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 12.46
4 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.94
5 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.42
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.24
2 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.51
3 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.03
4 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.51
5 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.72
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.68
2 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.48
3 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.07
4 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.85
5 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.93
6 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.16
7 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.25
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.14
2 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.28
3 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.85
4 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.20
5 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.05
6 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.32
7 Tom ŠabackýTom Šabacký 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.22
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.49
2 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.81
3 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.82
4 Jakub UrbanJakub Urban 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.86
5 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.87
6 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.49
7 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.94
Celkem 7 závodníků
Běh 09 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.24
2 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.51
3 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.98
4 Giulio Cesare VigoritoGiulio Cesare Vigorito 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.70
5 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.80
6 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.60
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 26.4.2019 - 14:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.62
2 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.84
3 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.78
4 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.45
5 Tomáš PhaetanTomáš Phaetan 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.94
6 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.24
7 David BrunclíkDavid Brunclík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.26
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr ZlesákPetr Zlesák 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 8 09.62
2 Martin BuchtaMartin Buchta 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 4 09.88
3 Roman KubelkaRoman Kubelka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.19
4 Filip PalásekFilip Palásek 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 1 10.24
5 Tomáš ČáhaTomáš Čáha 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 10.78
6 Vavřinec PospíšilVavřinec Pospíšil 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 10.84
7 Prokop SládekProkop Sládek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.14
8 Adam GrabovskiAdam Grabovski 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 11.17
9 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.24
10 Lukáš SalačLukáš Salač 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.28
11 Oliver ČervinkaOliver Červinka 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 11.33
12 Adam DoležalAdam Doležal 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.42
13 Ondřej TůmaOndřej Tůma 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 11.49
14 Ondřej MlíchOndřej Mlích 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.51
14 Adam Joshua WillsAdam Joshua Wills 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.51
16 Lukáš BlažekLukáš Blažek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.63
17 Dominik Gasiúnas-DemčenkoDominik Gasiúnas-Demčenko 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 11.64
18 Matěj KovářMatěj Kovář 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 11.67
19 Tomáš PoděbradskýTomáš Poděbradský 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 11.68
20 Hynek ZlatuškaHynek Zlatuška 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.78
21 Matyáš TěšíkMatyáš Těšík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.81
22 Jan TomášekJan Tomášek 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.82
23 Petr HegarPetr Hegar 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 11.83
24 Martin ŠestákMartin Šesták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.85
25 Jakub UrbanJakub Urban 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 11.86
26 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 11.94
27 Eduard VodvářkaEduard Vodvářka 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 11.98
28 Jan FrýdlJan Frýdl 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.02
29 Patrik KyselicaPatrik Kyselica 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.03
30 Matěj BednářMatěj Bednář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.09
31 Nikola MorozNikola Moroz 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.20
32 Martin VágnerMartin Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 12.45
33 Adam KoukalAdam Koukal 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 12.46
34 Dominik RadilDominik Radil 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 12.48
35 Štěpán KusŠtěpán Kus 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 5 12.51
36 Andrej ČislákAndrej Čislák 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 1 12.56
37 Giulio Cesare VigoritoGiulio Cesare Vigorito 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.70
38 Richard MojžíšRichard Mojžíš 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.72
39 Robin VeselýRobin Veselý 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 6 12.80
40 Albert HlaváčekAlbert Hlaváček 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.85
41 Šimon TeplýŠimon Teplý 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.87
42 Filip KlusáčekFilip Klusáček 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.94
42 Tomáš PhaetanTomáš Phaetan 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.94
44 Šimon SouralŠimon Soural 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 13.05
45 Kryštof HroníkKryštof Hroník 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.07
45 Antonín PomahačAntonín Pomahač 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.07
47 Josef SvobodaJosef Svoboda 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.32
48 Roman KorolRoman Korol 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 13.42
49 Prokop CihlářProkop Cihlář 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 13.48
49 Vojtěch HyťhaVojtěch Hyťha 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.48
51 Matyáš GruberMatyáš Gruber 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 4 13.64
52 Filip GottwaldFilip Gottwald 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 13.67
53 Jan HamáčekJan Hamáček 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.71
54 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 13.85
55 Matěj Charles CavesMatěj Charles Caves 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.15
56 Tom ŠabackýTom Šabacký 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 14.22
57 Filip ŠímaFilip Šíma 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 14.24
58 Tomáš VágnerTomáš Vágner 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.60
59 Jonáš DoležalJonáš Doležal 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 14.62
60 Adam RubešAdam Rubeš 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 14.93
61 David ReschkeDavid Reschke 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.16
62 Oliver SchwarzOliver Schwarz 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 15.25
63 David BrunclíkDavid Brunclík 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.26
64 Artur TomečkaArtur Tomečka 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 15.49
65 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 15.94

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.34
2 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.41
3 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.15
4 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.01
5 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.46
6 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 13.51
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.66
2 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.95
3 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.06
4 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.60
5 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.66
6 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.81
7 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.97
8 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.64
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.43
2 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 11.48
3 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.28
4 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.88
5 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 12.88
6 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 17.89
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.59
2 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.64
3 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.81
4 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.12
5 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.51
6 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.86
7 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.98
8 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.24
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.21
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.26
3 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.62
4 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.83
5 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.05
6 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 14.35
7 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 14.95
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.04
2 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.90
3 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.15
4 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.33
5 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.76
6 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 13.07
7 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.17
8 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.18
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.21
2 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.22
3 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.25
4 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.60
5 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.48
6 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.93
7 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.50
8 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.24
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.96
2 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.26
3 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.36
4 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.54
5 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.32
6 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 14.29
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.33
2 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.46
3 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.58
4 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.59
5 Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.34
6 Adéla ProdanováAdéla Prodanová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.32
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.44
2 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.92
3 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.53
4 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 13.62
5 Lisa HlostováLisa Hlostová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.01
6 Anna HeinováAnna Heinová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.46
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.99
2 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.26
3 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.39
4 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.76
5 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.03
6 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.05
7 Kristina HamplKristina Hampl 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 13.88
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (pá, 26.4.2019 - 15:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.55
2 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12.32
3 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.57
4 Leona HubáčkováLeona Hubáčková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.65
5 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.68
6 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.32
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára ZbožínkováKlára Zbožínková 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 09.66
2 Apolena ŠvábíkováApolena Švábíková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.21
2 Karolína LackováKarolína Lacková 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 2 10.21
4 Kristýna BradováKristýna Bradová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 4 10.22
5 Magda VáchováMagda Váchová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 1 10.25
6 Valerie SteindlováValerie Steindlová 06 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 10.34
7 Agáta HofmanováAgáta Hofmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 10.41
8 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 10.44
9 Karolína JarošováKarolína Jarošová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 10.59
10 Anežka KárníkováAnežka Kárníková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 10.64
11 Klára MatouškováKlára Matoušková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 10.81
12 Nicole KrutilováNicole Krutilová 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 6 10.92
13 Natálie StoklasováNatálie Stoklasová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 10.99
14 Nela FrankováNela Franková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 11.04
15 Julie MálkováJulie Málková 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.15
16 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 11.26
17 Nella Antonie MecerováNella Antonie Mecerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 11.33
18 Justýna FílováJustýna Fílová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 11.43
19 Karolína MachováKarolína Machová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 11.48
20 Karolína TužilováKarolína Tužilová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 11.55
21 Barbora DolanováBarbora Dolanová 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 3 11.60
22 Tereza GrygarováTereza Grygarová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.62
23 Eliška HríbováEliška Hríbová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 11.90
24 Zuzana KrumphanzlováZuzana Krumphanzlová 06 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 3 11.95
25 Eliška KramešováEliška Kramešová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 11.96
26 Ilona MarkováIlona Marková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.01
27 Josefine HildprandtováJosefine Hildprandtová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 12.06
28 Emma GrecmanováEmma Grecmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.12
29 Leontýna MigováLeontýna Migová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.15
30 Marie ChovancováMarie Chovancová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 12.26
30 Klaudie ŠrankotováKlaudie Šrankotová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.26
32 Mia MarkovičováMia Markovičová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 12.28
33 Hana TepláHana Teplá 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 12.32
34 Veronika HuclováVeronika Huclová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.33
35 Lenka NovákováLenka Nováková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 12.36
36 Karin HavlováKarin Havlová 06 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 12.39
37 Alžběta MachováAlžběta Machová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 12.46
37 Tereza ZemanováTereza Zemanová 06 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 12.46
39 Kateřina ČernohorskáKateřina Černohorská 06 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 12.48
40 Beáta HlavatáBeáta Hlavatá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.51
41 Žofie ŠarapatkováŽofie Šarapatková 07 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 12.53
42 Valerie LiškováValerie Lišková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.54
43 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 12.57
44 Andrea BatalováAndrea Batalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.58
45 Anna FulínováAnna Fulínová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 12.59
46 Veronika BrabcováVeronika Brabcová 06 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 5 12.60
47 Leona HubáčkováLeona Hubáčková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.65
48 Helena VaňkováHelena Vaňková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 8 12.66
49 Karolína KošťákováKarolína Košťáková 07 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 12.68
50 Klára ChaloupkováKlára Chaloupková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.76
50 Martina VojtováMartina Vojtová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 12.76
52 Kateřina ČápováKateřina Čápová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 12.81
53 Jana CaldrováJana Caldrová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.83
54 Kristýna HusákováKristýna Husáková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 12.86
55 Aneta KovářováAneta Kovářová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 12.88
55 Claudia AldrovandiClaudia Aldrovandi 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 5 12.88
57 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.93
58 Ella Justýna NejezchlebováElla Justýna Nejezchlebová 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 7 12.97
59 Eva FulínováEva Fulínová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 12.98
60 Barbora JedličkováBarbora Jedličková 06 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 6 13.03
61 Olívie FojtíkováOlívie Fojtíková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 13.05
61 Karolína KulhaváKarolína Kulhavá 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 13.05
63 Eliška DiedrichováEliška Diedrichová 07 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 5 13.07
64 Vendula ChvátalováVendula Chvátalová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.17
65 Anna ŠtěpánkováAnna Štěpánková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 13.18
66 Vanda HegerováVanda Hegerová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5 13.32
66 Matylda PišťáčkováMatylda Pišťáčková 08 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 13.32
68 Monika SekáčováMonika Sekáčová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 13.34
69 Ema KyselicováEma Kyselicová 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 13.50
70 Eliška MozgováEliška Mozgová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 13.51
71 Vendula MiňovskáVendula Miňovská 07 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 13.62
72 Karolína PončákováKarolína Pončáková 07 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 2 13.64
73 Kristina HamplKristina Hampl 07 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 5 13.88
74 Lisa HlostováLisa Hlostová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 14.01
75 Barbora HeinitzováBarbora Heinitzová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 14.24
76 Sofie NidrováSofie Nidrová 07 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 14.29
77 Adéla ProdanováAdéla Prodanová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 14.32
78 Aneta SchönováAneta Schönová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 8 14.35
79 Anna HeinováAnna Heinová 06 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 14.46
80 Helena KahleHelena Kahle 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 3 14.95
81 Tereza RůžičkováTereza Růžičková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 15.24
82 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1 17.89