Back

 / 7. veřejné závody PAS žactva a vložené závody

Praha - Eden (27. 6. 2019)

100 m překážek - Žáci

(čt, 27.6.2019 - 17:15) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal JáraMichal Jára 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 14.79
2 Zdeněk ŠtruncZdeněk Štrunc 05 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2 16.01
Celkem 2 závodníků

100 m překážek - Ženy

(čt, 27.6.2019 - 17:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KodrováKateřina Kodrová 93 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 13.80
2 Nikola DyrynkováNikola Dyrynková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 14.51
3 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 17.03
Celkem 3 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 27.6.2019 - 17:00) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.88
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.72
3 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 16.74
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.82
5 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 16.83
6 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.73
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 27.6.2019 - 17:00) official Vítr: +3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 16.05
2 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 17.76
3 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.59
4 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.26
5 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.22
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla HusákováAdéla Husáková 04 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 5 14.88
2 Eliška VojtěchovskáEliška Vojtěchovská 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 15.72
3 Radana LapáčkováRadana Lapáčková 05 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4 16.05
4 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 7 16.74
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 16.82
6 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 3 16.83
7 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 6 17.76
8 Natálie VyroubalováNatálie Vyroubalová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.59
9 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 18.73
10 Dorota VeverkováDorota Veverková 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 19.26
11 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 20.22