Back

 / 3. veřejné závody PAS

Praha - Eden (3. 5. 2019)

60 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.20
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.27
3 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.29
4 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.34
5 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 07.35
6 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.41
7 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.52
8 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.60
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.38
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.42
3 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 07.51
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.54
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 neregistrovanýneregistrovaný 4 07.64
6 Filip LazarFilip Lazar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.64
7 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.66
Jindřich KrbákJindřich Krbák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.64
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.68
3 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.70
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.85
5 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.00
6 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.02
2 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.04
3 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.05
4 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.09
5 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 neregistrovanýneregistrovaný 1 08.11
6 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.18
7 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.18
8 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.22
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2019 - 17:30) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.96
2 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.33
3 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.34
4 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.47
5 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.55
6 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.77
7 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.62
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 3.5.2019 - 17:30) official Vítr: +3.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.20
2 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.24
3 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.58
4 Filip LazarFilip Lazar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.60
5 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 neregistrovanýneregistrovaný 2 07.61
6 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.66
Celkem 6 závodníků
Běh 07 (pá, 3.5.2019 - 17:30) official Vítr: +2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.14
2 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.35
3 Filip SloukaFilip Slouka 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.51
4 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 07.81
5 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.92
6 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.39
7 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.14
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.20
2 Ondřej BendaOndřej Benda 85 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.20
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.24
5 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.27
6 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3 07.29
7 Martin BartošMartin Bartoš 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 4 07.34
8 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 8 07.35
8 Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 07.35
10 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 07.38
11 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.41
12 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 07.42
13 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 6 07.51
13 Filip SloukaFilip Slouka 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 07.51
15 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 07.52
16 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 07.54
17 Filip SeveraFilip Severa 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 07.58
18 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 1 07.60
18 Filip LazarFilip Lazar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.60
20 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 neregistrovanýneregistrovaný 2 07.61
21 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 neregistrovanýneregistrovaný 4 07.64
21 Filip LazarFilip Lazar 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.64
21 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.64
24 Matyáš MottelMatyáš Mottel 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 07.66
24 Aristarch NosalskyjAristarch Nosalskyj 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 07.66
26 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 07.68
27 Pavel BenešPavel Beneš 03 TJ NeratoviceTJ Neratovice 5 07.70
28 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 2 07.81
29 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 07.85
30 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 07.92
31 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 07.96
32 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.00
33 Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.02
34 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.04
35 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.05
36 Pavel HlaváčekPavel Hlaváček 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 08.09
37 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 neregistrovanýneregistrovaný 1 08.11
38 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.18
38 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 08.18
40 Pavel HorákPavel Horák 96 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 08.22
41 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 4 08.33
42 Vojtěch ŠašekVojtěch Šašek 05 T.J. Sokol Říčany a RadošoviceT.J. Sokol Říčany a Radošovice 6 08.34
43 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.39
44 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 08.47
45 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 08.55
46 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.57
47 Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.66
48 Jakub SurgaJakub Surga 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 08.77
49 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 09.62
Jindřich KrbákJindřich Krbák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

60 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.48
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.49
3 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.53
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.60
5 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.72
6 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.93
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 4 07.87
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.89
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.10
4 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.11
5 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.18
6 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.29
7 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 7 08.30
8 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.05
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.09
2 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.13
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.22
4 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.27
5 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 08.38
6 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.43
7 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.70
8 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.81
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.45
2 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.54
3 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.59
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59
5 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.62
6 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.70
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.75
8 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.33
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.54
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.57
3 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.61
4 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.71
5 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.80
6 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.82
7 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.87
8 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.96
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.61
2 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.85
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.89
4 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.97
5 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.00
6 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.07
7 Tereza ČechováTereza Čechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.11
8 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 09.16
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.46
2 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.57
3 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 08.88
4 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.00
5 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.12
6 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.30
7 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.83
8 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.43
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.15
2 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.92
3 Simona ŠmídováSimona Šmídová 80 neregistrovanýneregistrovaný 6 09.36
4 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.44
Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 09 (pá, 3.5.2019 - 17:15) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.50
2 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.56
3 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.59
4 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.72
5 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.92
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 4 07.87
2 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 07.89
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.09
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.10
5 Tereza JakschováTereza Jakschová 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.11
6 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.13
7 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.15
8 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.18
9 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.22
10 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.27
11 Michaela KotroušováMichaela Kotroušová 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.29
12 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 7 08.30
13 Kateřina ŠebrlováKateřina Šebrlová 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 5 08.38
14 Kateřina SolničkováKateřina Solničková 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 08.43
15 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.45
16 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.46
17 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.48
18 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.49
19 Barbora DraslarováBarbora Draslarová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.50
20 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.53
21 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 08.54
21 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.54
23 Adéla NovotnáAdéla Novotná 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.56
24 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 08.57
24 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.57
26 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.59
26 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.59
26 Monika ZámolováMonika Zámolová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.59
29 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.60
30 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.61
30 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 08.61
32 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.62
33 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 08.70
33 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 08.70
35 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 08.71
36 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.72
36 Yasmina ZaddemYasmina Zaddem 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 6 08.72
38 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 08.75
39 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 08.80
40 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 08.81
41 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.82
42 Petra VostráPetra Vostrá 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 6 08.85
43 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 08.87
44 Eliška AdamkováEliška Adamková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 7 08.88
45 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 08.89
46 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 08.92
46 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 08.92
48 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 08.93
49 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 08.96
50 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 08.97
51 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 09.00
51 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 09.00
53 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 1 09.05
54 Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 09.07
55 Tereza ČechováTereza Čechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.11
56 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 09.12
57 Lucie JakoubkováLucie Jakoubková 06 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 8 09.16
58 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 09.30
59 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.33
60 Simona ŠmídováSimona Šmídová 80 neregistrovanýneregistrovaný 6 09.36
61 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 09.44
62 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 09.83
63 Veronika HavlováVeronika Havlová 02 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 3 10.43
Luisa NovotnáLuisa Novotná 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 DNS
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS