Back

 / 3. veřejné závody PAS

Praha - Eden (3. 5. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 19:30) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.24
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 17.30
3 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 17.45
4 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.86
5 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 17.95
Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 19:30) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.98
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.05
3 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.54
4 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 17.79
5 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 18.08
6 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 neregistrovanýneregistrovaný 6 18.23
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.56
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 19:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 18.09
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.21
3 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.54
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 18.65
5 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.04
Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 19:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.53
2 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.78
3 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.01
4 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 20.02
5 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.63
6 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.21
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2019 - 19:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.94
2 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 neregistrovanýneregistrovaný 6 19.60
3 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 20.36
4 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 21.24
5 Pavel MarekPavel Marek 68 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 5 22.64
6 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 23.66
7 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.44
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.98
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.05
3 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.24
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 17.30
5 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 17.45
6 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.53
7 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 17.54
8 Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 7 17.79
9 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.86
10 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 4 17.95
11 Daniel KolářDaniel Kolář 01 Spartak Vrchlabí SMOLA KONSTRUKCESpartak Vrchlabí SMOLA KONS... 4 18.08
12 Tomáš DvorčukTomáš Dvorčuk 03 Sokol Roztoky u PrahySokol Roztoky u Prahy 4 18.09
13 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.21
14 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 neregistrovanýneregistrovaný 6 18.23
15 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.54
16 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 7 18.65
17 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.78
18 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.94
19 Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.01
20 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 19.04
21 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.56
22 Martin HrdličkaMartin Hrdlička 05 neregistrovanýneregistrovaný 6 19.60
23 Vojtěch GurovičVojtěch Gurovič 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 20.02
24 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 20.36
25 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.63
26 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 21.21
27 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 21.24
28 Pavel MarekPavel Marek 68 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 5 22.64
29 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 3 23.66
30 Šimon JíraŠimon Jíra 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 24.44
Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 DNS
Matěj HruškaMatěj Hruška 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 18.07
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.68
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 7 18.70
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.79
5 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.32
6 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 19.40
7 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.93
2 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 18.97
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.17
4 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.23
5 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 19.28
6 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 20.22
7 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.49
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 19.40
2 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.06
3 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.09
4 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.17
5 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.76
6 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 20.77
7 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.62
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.86
2 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.30
3 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.50
4 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.50
5 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.73
6 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 20.84
7 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.95
8 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.81
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.83
2 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.89
3 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.01
4 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.34
5 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 21.60
6 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.04
7 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.76
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.15
2 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.55
3 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.68
4 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.84
5 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.91
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.99
7 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.28
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.11
2 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.99
3 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.99
4 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.07
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.74
6 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.79
7 Tereza ČechováTereza Čechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.02
8 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 23.25
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (pá, 3.5.2019 - 19:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.78
2 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.89
3 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.47
4 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.21
5 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.37
6 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.40
7 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.00
8 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 23.62
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 18.07
2 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 18.68
3 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 7 18.70
4 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.79
5 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 18.93
6 Anna TouskováAnna Tousková 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 8 18.97
7 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 19.17
8 Sofie ŠámalováSofie Šámalová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 19.23
9 Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2 19.28
10 Michaela KučerováMichaela Kučerová 92 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 19.32
11 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 8 19.40
11 Tereza FraňkováTereza Fraňková 92 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 19.40
13 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.56
14 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 19.78
15 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.86
16 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 19.89
17 Andrea GrabovskáAndrea Grabovská 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 5 20.06
18 Kristýna VolfováKristýna Volfová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 20.09
19 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 20.17
20 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 6 20.22
21 Lucie KalátováLucie Kalátová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 20.30
22 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 20.47
23 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.49
24 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 20.50
24 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.50
26 Kateřina KavanováKateřina Kavanová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.73
27 Eliška HavlováEliška Havlová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.76
28 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 20.77
29 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.83
30 Mariana VotavováMariana Votavová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 2 20.84
31 Anna SvobodováAnna Svobodová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 20.89
32 Michaela MetelkováMichaela Metelková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.95
33 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.01
34 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.11
35 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 21.15
36 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.21
37 Eva ŠenkováEva Šenková 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.34
38 Janka JarošováJanka Jarošová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.37
39 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.55
40 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 21.60
41 Sofie PoláškováSofie Polášková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 21.62
42 Adéla KloudováAdéla Kloudová 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 21.68
43 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.84
44 Apolena VojtěchováApolena Vojtěchová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 21.91
45 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 21.99
45 Eliška VatěrováEliška Vatěrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.99
45 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.99
48 Rebecca SzaboRebecca Szabo 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 22.04
49 Barbora ZemanováBarbora Zemanová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 22.07
50 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 22.28
51 Ema MarušincováEma Marušincová 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 2 22.40
52 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 22.74
53 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 22.76
54 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 22.79
55 Zuzana HurychováZuzana Hurychová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 22.81
56 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 23.00
57 Tereza ČechováTereza Čechová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 23.02
58 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 23.25
59 Hedvika MalečkováHedvika Malečková 05 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 8 23.62