Back

 / 3. veřejné závody PAS

Praha - Eden (3. 5. 2019)

500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:05.91
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:06.18
3 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:06.33
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:07.22
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:07.93
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:08.37
7 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 1:08.79
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:07.43
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:07.60
3 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1:09.61
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:09.85
5 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:11.04
6 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:11.56
7 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 1:14.04
8 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 1:15.05
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:05.06
2 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:06.29
3 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 1:08.23
4 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 1:08.96
5 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:12.24
6 Gustav StrindhGustav Strindh 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 7 1:19.41
7 Michael ReznikMichael Reznik 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 4 1:23.36
8 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 1:24.97
9 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1:29.19
Celkem 9 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Jan VolejníkJan Volejník 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 1 1:05.06
2 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:05.91
3 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:06.18
4 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:06.29
5 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:06.33
6 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:07.22
7 Václav BarákVáclav Barák 90 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4 1:07.43
8 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:07.60
9 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:07.93
10 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2 1:08.23
11 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:08.37
12 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 1:08.79
13 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 1:08.96
14 Tomáš BernášekTomáš Bernášek 02 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 1:09.61
15 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:09.85
16 Lukáš HálaLukáš Hála 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 1:11.04
17 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:11.56
18 Tomáš KocnárTomáš Kocnár 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 1:12.24
19 Lukáš ZáhrobskýLukáš Záhrobský 96 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 1 1:14.04
20 Lukáš FrkLukáš Frk 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 1:15.05
21 Gustav StrindhGustav Strindh 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 7 1:19.41
22 Michael ReznikMichael Reznik 03 Český běžecký klub, z.s.Český běžecký klub, z.s. 4 1:23.36
23 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 1:24.97
24 Kryštof KadeřávekKryštof Kadeřávek 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1:29.19

500 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (pá, 3.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:11.71
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:14.53
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:15.15
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:16.47
5 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:19.41
6 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 1:21.23
7 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:21.63
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (pá, 3.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:22.06
2 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:23.25
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 1:25.74
4 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:26.27
5 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:28.85
6 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:32.03
7 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:38.94
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (pá, 3.5.2019 - 17:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:19.35
2 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:29.46
3 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:30.97
4 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1:32.29
5 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 1:33.85
6 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:37.74
7 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 1:37.82
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Lada VondrováLada Vondrová 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5 1:11.71
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 6 1:14.53
3 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:15.15
4 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:16.47
5 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 3 1:19.35
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:19.41
7 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 1:21.23
8 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:21.63
9 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 1:22.06
10 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 1:23.25
11 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 1:25.74
12 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:26.27
13 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 1:28.85
14 Kristýna HeřmanováKristýna Heřmanová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 1:29.46
15 Martina PrimasováMartina Primasová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 1:30.97
16 Blanka JursováBlanka Jursová 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 1:32.03
17 Radka VlachováRadka Vlachová 99 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1:32.29
18 Eva HřebíčkováEva Hřebíčková 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 1:33.85
19 Klára BábíčkováKlára Bábíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 1:37.74
20 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 1 1:37.82
21 Anna BrankováAnna Branková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 1:38.94