Back

 / 4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 19:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.33
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.42
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 16.62
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 8 16.66
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.83
6 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.91
7 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.93
8 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.05
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 19:30) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.85
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.89
3 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.09
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 17.49
5 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.56
6 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.63
7 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.73
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 19:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.04
2 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 17.23
3 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.37
4 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 17.90
5 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.12
6 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 18.28
7 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.30
8 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.68
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 19:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.82
2 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.91
3 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 18.09
4 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 18.38
5 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.51
6 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.52
7 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 18.59
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 19:30) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 18.14
2 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.21
3 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.69
4 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.74
5 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 19.00
6 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 19.04
7 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 19.05
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2019 - 19:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.27
2 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.88
3 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.66
4 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.72
5 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 3 19.88
6 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.26
7 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 20.38
8 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.34
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2019 - 19:30) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.81
2 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.54
3 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.08
4 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.67
5 Pavel MarekPavel Marek 68 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 4 22.25
6 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 23.80
7 Martin OudránMartin Oudrán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 23.86
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 16.33
2 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 16.42
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 7 16.62
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 8 16.66
5 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.83
6 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 16.85
7 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 16.89
8 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 16.91
9 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 16.93
10 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.04
11 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 17.05
12 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 17.09
13 Lukáš ŠebíkLukáš Šebík 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 1 17.23
14 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.37
15 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 6 17.49
16 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.56
17 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 17.63
18 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 17.73
19 Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 17.81
20 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 17.82
21 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 8 17.90
22 Jakub RandusJakub Randus 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 2 17.91
23 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 18.09
24 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 18.12
25 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 18.14
26 Adam VaryšAdam Varyš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 18.21
27 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 18.27
28 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 18.28
29 Lyubomyr PelekhLyubomyr Pelekh 95 AC Praha 1890AC Praha 1890 3 18.30
30 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 18.38
31 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 18.51
32 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 18.52
33 Filip JarolímekFilip Jarolímek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 18.54
34 Martin SellnerMartin Sellner 03 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 18.59
35 Jan MarešJan Mareš 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 18.68
36 Tobiáš HrubýTobiáš Hrubý 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 18.69
37 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 18.74
38 Adam HalbichAdam Halbich 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 18.88
39 Tomáš KnapTomáš Knap 03 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 4 19.00
40 Adam MakovecAdam Makovec 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 8 19.04
41 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 19.05
42 Jan KolekJan Kolek 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 19.08
43 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.66
44 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.72
45 Josef ČesákJosef Česák 65 AC PardubiceAC Pardubice 3 19.88
46 Matěj PavlátMatěj Pavlát 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 20.26
47 Ondřej KřížOndřej Kříž 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 8 20.38
48 Matyáš HelclMatyáš Helcl 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 20.67
49 Oto ČechOto Čech 56 TJ NeratoviceTJ Neratovice 1 21.34
50 Pavel MarekPavel Marek 68 Maraton klub Seitl Ostrava z.s.Maraton klub Seitl Ostrava ... 4 22.25
51 Daniel ŠalandaDaniel Šalanda 04 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 6 23.80
52 Martin OudránMartin Oudrán 05 ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s.ATLETIKA HOSTIVAŘ z.s. 7 23.86

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 18.11
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.31
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.49
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.06
5 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 19.44
6 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 21.09
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.26
2 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.35
3 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 19.50
4 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.67
5 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.94
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.44
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.79
2 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.83
3 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.09
4 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.14
5 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.16
6 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.92
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.51
2 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 19.72
3 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.04
4 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 20.41
5 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.65
6 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.75
7 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.05
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 20.10
2 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 20.58
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.81
4 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.94
5 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.99
6 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.01
7 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.45
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.20
2 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.35
3 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 21.80
4 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.85
5 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 22.11
6 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.17
7 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.93
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.81
2 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.52
3 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 21.91
4 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.04
5 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.17
6 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.73
Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (út, 7.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.00
2 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.31
3 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 21.33
4 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.70
5 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.72
6 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.19
7 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.51
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Barbora ŠplechtnováBarbora Šplechtnová 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 18.11
2 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 18.31
3 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 18.49
4 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 19.06
5 Kateřina ŠimkováKateřina Šimková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.26
6 Hana CaisováHana Caisová 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.35
7 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 8 19.44
8 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 5 19.50
9 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 19.51
10 Šárka VachataŠárka Vachata 89 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3 19.67
11 Adéla DembowskiAdéla Dembowski 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 19.72
12 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 19.79
13 Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 19.83
14 Natálie MarkováNatálie Marková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 19.94
15 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.00
16 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.04
17 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 20.09
18 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 20.10
19 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 20.14
20 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 20.16
21 Karolína PeckováKarolína Pecková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 20.41
22 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 20.44
23 Eliška KrejčíEliška Krejčí 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 6 20.58
24 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 20.65
25 Rozálie BenováRozálie Benová 02 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5 20.75
26 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 20.81
26 Laura GrögerováLaura Grögerová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 20.81
28 Veronika SkalickáVeronika Skalická 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 20.92
29 Anna FajkusováAnna Fajkusová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 20.94
30 Kristýna HonsůKristýna Honsů 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 20.99
31 Justina ReimerováJustina Reimerová 05 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 21.01
32 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3 21.05
33 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 21.09
34 Klára FialkováKlára Fialková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 21.20
35 Eva ŠtěpánkováEva Štěpánková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2 21.31
36 Kateřina HusákováKateřina Husáková 98 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 5 21.33
37 Veronika DobrováVeronika Dobrová 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 21.35
38 Sára KročkováSára Kročková 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 21.45
39 Adéla KupkováAdéla Kupková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 21.52
40 Eliška OnderkováEliška Onderková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 5 21.80
41 Anna MňoučkováAnna Mňoučková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 21.85
42 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 2 21.91
43 Eliška Libuše PalečkováEliška Libuše Palečková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 22.04
44 Aneta FeixováAneta Feixová 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 22.11
45 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 22.17
45 Anežka HorákováAnežka Horáková 06 ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s.ŠAK Pardubice, Benešovka, z... 3 22.17
47 Barbora PetržilkováBarbora Petržilková 04 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 22.70
48 Anežka PřibylováAnežka Přibylová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 22.72
49 Tereza ViplerováTereza Viplerová 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 7 22.73
50 Eliška PatákováEliška Patáková 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 22.93
51 Klára CeleckáKlára Celecká 02 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 23.19
52 Lucie PlašilováLucie Plašilová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 23.51
Veronika KouckáVeronika Koucká 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 DNS