Back

 / 4. veřejné závody PAS

Praha - Eden (7. 5. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 34.34
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 35.15
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 35.18
4 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.20
5 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 35.41
6 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 36.03
7 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 36.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 35.18
2 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 35.33
3 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 35.45
4 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 35.85
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 36.42
6 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 36.96
7 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 37.03
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 36.25
2 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 36.34
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.41
4 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 36.70
5 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 36.71
6 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 36.97
7 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.86
8 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 38.22
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 36.48
2 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 36.88
3 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.96
4 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 37.38
5 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 37.58
6 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 38.18
7 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 38.19
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 37.90
2 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 38.04
3 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.17
4 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 38.48
5 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 38.56
6 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 38.73
7 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 39.40
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (út, 7.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 37.67
2 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 38.63
3 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 39.16
4 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 40.45
5 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 40.82
6 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 41.73
7 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 41.75
8 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 43.24
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (út, 7.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 36.56
2 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 39.28
3 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 39.91
4 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.61
5 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 42.43
6 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 47.13
7 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.22
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Michal TlustýMichal Tlustý 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 34.34
2 Vladislav SadirovVladislav Sadirov 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 35.15
3 Jáchym ProcházkaJáchym Procházka 97 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 35.18
3 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 35.18
5 Filip KlvaňaFilip Klvaňa 77 AK KroměřížAK Kroměříž 7 35.20
6 Josef DrahotaJosef Drahota 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 35.33
7 Matěj MachMatěj Mach 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 35.41
8 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3 35.45
9 Pavel PetříkPavel Petřík 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 35.85
10 Štěpán BosákŠtěpán Bosák 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 36.03
11 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 36.25
12 Ondřej KubanOndřej Kuban 01 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 6 36.34
13 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.41
14 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 36.42
15 Martin HrdoušekMartin Hrdoušek 98 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 4 36.48
16 Michal ŠístekMichal Šístek 95 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 36.56
16 Jan PetákJan Peták 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2 36.56
18 Martin OrnstMartin Ornst 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 36.70
19 Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 36.71
20 Matyáš VíchMatyáš Vích 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 36.88
21 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 36.96
21 Daniel SekyraDaniel Sekyra 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.96
23 Jakub KarlachJakub Karlach 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 4 36.97
24 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2 37.03
25 Jakub VokrouhlickýJakub Vokrouhlický 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 1 37.38
26 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 37.58
27 Radek VítůRadek Vítů 02 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 37.67
28 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 37.86
29 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 37.90
30 Tomáš UmlaufTomáš Umlauf 98 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 3 38.04
31 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 38.17
32 David ŠimekDavid Šimek 97 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 38.18
33 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 6 38.19
34 Ondřej GrimOndřej Grim 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 38.22
35 Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 4 38.48
36 Vojtěch PolenaVojtěch Polena 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 38.56
37 Ondřej BeňaOndřej Beňa 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 38.63
38 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 8 38.73
39 Tomáš ChrtTomáš Chrt 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 39.16
40 Filip NýčFilip Nýč 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 39.28
41 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 7 39.40
42 Martin ArgaláčMartin Argaláč 03 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 5 39.91
43 David FilipDavid Filip 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 40.45
44 Jakub JohnJakub John 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 40.61
45 Jakub Mikuláš MartinskýJakub Mikuláš Martinský 01 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 6 40.82
46 Jaromír HlubinkaJaromír Hlubinka 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2 41.73
47 Kryštof SgalitzerKryštof Sgalitzer 02 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 7 41.75
48 Tomáš MelicharTomáš Melichar 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 42.43
49 Filip RučkaFilip Ručka 04 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 1 43.24
50 Petrr ŠímaPetrr Šíma 68 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 47.13
51 Max ZámorskýMax Zámorský 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 48.22
Roman BašeRoman Baše 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 7.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 39.63
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 6 40.20
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 40.39
4 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.16
5 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.47
6 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 41.56
7 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 42.53
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (út, 7.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 40.73
2 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 41.64
3 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.84
4 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 42.65
5 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 43.03
6 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.42
7 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 43.72
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 7.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.32
2 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.32
3 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 44.35
4 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 44.56
5 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 45.35
6 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 45.65
7 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 48.74
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (út, 7.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 44.01
2 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.10
3 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.59
4 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.46
5 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 48.26
6 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 48.41
7 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.41
Celkem 7 závodníků
Běh 05 (út, 7.5.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 46.61
2 Hana Elizabeth PavlíčkováHana Elizabeth Pavlíčková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 49.01
3 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 50.47
4 Marie TrojanováMarie Trojanová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.40
5 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 51.60
6 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.17
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Nikoleta JíchováNikoleta Jíchová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 39.63
2 Katarína KiškováKatarína Kišková 02 SlovenskoSlovensko 6 40.20
3 Tereza SekyrováTereza Sekyrová 00 AK SokolovAK Sokolov 7 40.39
4 Emma MaštalířováEmma Maštalířová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 40.73
5 Petra MuzikantováPetra Muzikantová 95 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 41.16
6 Andrea CikánováAndrea Cikánová 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.32
7 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 41.47
8 Jana MatějkováJana Matějková 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 41.56
9 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 2 41.64
10 Tereza HusákováTereza Husáková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 41.84
11 Anna ŠimkováAnna Šimková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 42.53
12 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha, z.s.PSK Olymp Praha, z.s. 4 42.65
13 Eliška EibichováEliška Eibichová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 43.03
14 Kateřina TicháKateřina Tichá 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 43.32
15 Veronika MacháčkováVeronika Macháčková 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 43.42
16 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 43.72
17 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2 44.01
18 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 44.35
19 Veronika HrdličkováVeronika Hrdličková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3 44.56
20 Aneta KůrkováAneta Kůrková 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 45.10
21 Kristýna CoufalováKristýna Coufalová 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 6 45.35
22 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 45.65
23 Gabriela HonsováGabriela Honsová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 46.59
24 Klára ZikmundováKlára Zikmundová 93 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 46.61
25 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 47.46
26 Elisa VorlováElisa Vorlová 04 SK JeseniovaSK Jeseniova 7 48.26
27 Matylda HavelkováMatylda Havelková 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 48.41
28 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 48.74
29 Hana Elizabeth PavlíčkováHana Elizabeth Pavlíčková 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 7 49.01
30 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 49.41
31 Eva KarskáEva Karská 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 50.47
32 Marie TrojanováMarie Trojanová 05 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 3 51.40
33 Klára KolářováKlára Kolářová 04 TJ Stodůlky Praha, z.s.TJ Stodůlky Praha, z.s. 6 51.60
34 Anna Georgina GlatterováAnna Georgina Glatterová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 53.17