Back

 / 5. veřejné závody PAS

Praha - Eden (30. 5. 2019)

300 m - Muži (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 33.81
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 34.89
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 35.32
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 35.71
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 36.08
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.15
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 36.23
8 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.18
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 37.27
2 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 37.34
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 37.72
4 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 38.47
5 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 39.16
6 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 39.20
7 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 42.47
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 36.52
2 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 37.11
3 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 37.18
4 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.24
5 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 37.43
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 19:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.76
2 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.00
3 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.47
4 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 44.58
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Daniel VejražkaDaniel Vejražka 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 5 33.81
2 Jan TrafinaJan Trafina 99 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 6 34.89
3 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 35.32
4 Dominik MachotkaDominik Machotka 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 35.71
5 Bořek PeštaBořek Pešta 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 36.08
6 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 36.15
7 Philip KrenekPhilip Krenek 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 36.23
8 Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz 01 SK JeseniovaSK Jeseniova 3 36.52
9 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 5 37.11
10 Lukáš PřibylLukáš Přibyl 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.18
10 Michal SurjomartonoMichal Surjomartono 03 SK JeseniovaSK Jeseniova 4 37.18
12 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 37.24
13 David HavelDavid Havel 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 37.27
14 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 37.34
15 Oliver SerafinOliver Serafin 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 7 37.43
16 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 6 37.72
17 Matěj PavingerMatěj Pavinger 00 SK JeseniovaSK Jeseniova 8 38.47
18 Adam ŽákAdam Žák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 4 38.76
19 Filip ŠmátralaFilip Šmátrala 00 TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s. 2 39.16
20 Lukáš MottlLukáš Mottl 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 39.20
21 Jan KaislerJan Kaisler 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.00
22 Filip MsallamFilip Msallam 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 41.47
23 Jan UlrichJan Ulrich 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1 42.47
24 Jan KrumpholcJan Krumpholc 05 SK Kotlářka Praha, z.s.SK Kotlářka Praha, z.s. 3 44.58
Vojtěch JosefVojtěch Josef 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 7 DNS

300 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.88
2 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 41.64
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.10
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 42.42
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 42.43
6 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 42.74
7 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 42.77
8 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 43.01
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.70
2 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 43.41
3 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 43.62
4 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 43.94
5 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.00
6 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.07
7 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 47.07
8 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 49.75
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.46
2 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.50
3 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.61
4 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.00
5 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 45.96
6 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.08
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 30.5.2019 - 19:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 47.75
2 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 48.63
3 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 50.79
4 Tereza ŘehákováTereza Řeháková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 54.92
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 40.88
2 Kateřina VilímováKateřina Vilímová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 4 41.64
3 Klára StaňkováKlára Staňková 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.10
4 Anežka RajmonováAnežka Rajmonová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 42.42
5 Veronika ČižinskáVeronika Čižinská 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 7 42.43
6 Tereza BaliamisováTereza Baliamisová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 42.70
7 Markéta VeverkováMarkéta Veverková 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 42.74
8 Kateřina ChrpováKateřina Chrpová 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3 42.77
9 Klára HolečkováKlára Holečková 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2 43.01
10 Melissa VozábalováMelissa Vozábalová 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 4 43.41
11 Magdaléna ŠvarcováMagdaléna Švarcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 8 43.62
12 Tereza TitěrováTereza Titěrová 97 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 7 43.94
13 Anna PotěšilováAnna Potěšilová 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 44.00
14 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 44.07
15 Veronika UlmanováVeronika Ulmanová 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 2 44.46
16 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 6 44.50
17 Johana RejholcováJohana Rejholcová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4 44.61
18 Adéla MaříkováAdéla Maříková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5 45.00
19 Gabriela BalcarováGabriela Balcarová 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 7 45.96
20 Alžběta JanovskáAlžběta Janovská 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2 47.07
21 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3 47.08
22 Lenka NovákováLenka Nováková 02 SK JeseniovaSK Jeseniova 5 47.75
23 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis Praha z.s.SK Aktis Praha z.s. 4 48.63
24 Hana KoděrováHana Koděrová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1 49.75
25 Ema KándlováEma Kándlová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 6 50.79
26 Tereza ŘehákováTereza Řeháková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 7 54.92