Back

 / Májové závody

Ústí nad Labem (1. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.26
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.39
3 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 07.84
4 Jakub LimberskýJakub Limberský 05 AK BílinaAK Bílina 08.16
5 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 08.31
6 Matěj SchwarzMatěj Schwarz 05 Sportovní klub ATLETIKA PRO DĚTI z.s.Sportovní klub ATLETIKA PRO... 08.73
7 Petr CapekPetr Capek 07 AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří 10.07
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 1.5.2019) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.48
2 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.83
3 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.99
4 Lukáš TřebínLukáš Třebín 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.11
5 Kryštof PrincKryštof Princ 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.23
6 Lukáš VondráčekLukáš Vondráček 05 ASK DěčínASK Děčín 08.37
7 Jakub KuřilJakub Kuřil 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.51
Celkem 7 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.31
2 Štěpán GregorŠtěpán Gregor 04 AK MostAK Most 07.40
3 Tomáš MajerTomáš Majer 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 07.43
4 Ondřej HelebrantOndřej Helebrant 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.79
5 Matyas KoszegiMatyas Koszegi 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 07.93
6 Patrik ĎurčoPatrik Ďurčo 04 AK MostAK Most 08.03
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.18
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 08.20
3 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.30
4 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 08.33
5 Natálie StuchláNatálie Stuchlá 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.42
6 Veronika KulhaváVeronika Kulhavá 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 09.91
Andrea ČápováAndrea Čápová 05 ASK DěčínASK Děčín DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (st, 1.5.2019) Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 08.41
2 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.47
3 Štěpánka VítkováŠtěpánka Vítková 04 Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s. 08.50
4 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 08.57
5 Kristýna LánováKristýna Lánová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.60
6 Adéla FoldováAdéla Foldová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.65
7 Natálie KubíkováNatálie Kubíková 05 Atletický klub Krupka, z.s.Atletický klub Krupka, z.s. 08.76
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 1.5.2019) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová 05 Athletic Club Ústí n/L. z.s.Athletic Club Ústí n/L. z.s. 08.18
2 Michelle FajfrováMichelle Fajfrová 04 AK BílinaAK Bílina 08.26
3 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 08.32
4 Barbora StřížkováBarbora Střížková 05 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.33
5 Tereza LacinováTereza Lacinová 04 AK BílinaAK Bílina 08.35
6 Mariana KokšalováMariana Kokšalová 04 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.51
Celkem 6 závodníků