Back

 / Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra

Otrokovice (8. 4. 2019)

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(po, 8.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 39.80 0.0
2 Tomáš HolubTomáš Holub
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 37.50 0.0
3 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 37.40 0.0
4 Matěj HejčlMatěj Hejčl
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 36.00 0.0
5 Matyáš KlementMatyáš Klement
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 24.50 0.0
6 Erik MičutkaErik Mičutka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 23.20 0.0
Celkem 6 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(po, 8.4.2019 - 16:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Alexandra ProcházkováAlexandra Procházková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 24.80 0.0
2 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 22.00 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-hoši

(po, 8.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej VančíkOndřej Vančík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 33.50 0.0
2 Filip OrbesFilip Orbes
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 30.70 0.0
3 Petr PavelecPetr Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 24.10 0.0
4 Viktor ColViktor Col
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 21.70 0.0
5 Jan StackeJan Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 20.40 0.0
6 Daniel RafajaDaniel Rafaja
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 17.20 0.0
7 Ondřej MeravýOndřej Meravý
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 15.40 0.0
8 Vladimír PospíšilVladimír Pospíšil
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 08.50 0.0
Celkem 8 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(po, 8.4.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 26.00 0.0
2 Jakub HorákJakub Horák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 25.20 0.0
Celkem 2 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická minipřípravka-dívky

(po, 8.4.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Julie KrýslováJulie Krýslová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
11 14.90 0.0
Celkem 1 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(po, 8.4.2019 - 16:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla OrbesováAdéla Orbesová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 25.60 0.0
2 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 24.60 0.0
3 Lucie ŠtouračováLucie Štouračová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 11.90 0.0
4 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 11.80 0.0
Celkem 4 závodníků