Back

 / Uzavřený oddílový přebor TJ Jiskra

Otrokovice (23. 4. 2019)

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (út, 23.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MaňásekFilip Maňásek 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 44.04
2 Adam ŠtouračAdam Štourač 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 44.59
3 Patrik MatulaPatrik Matula 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 46.19
4 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 47.11
5 Adam DostálAdam Dostál 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 47.14
6 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 47.22
7 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 48.47
8 Tadeáš PennerTadeáš Penner 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 49.53
9 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 56.74
10 Martin KočařMartin Kočař 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 58.97
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (út, 23.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan VítekJan Vítek 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 55.34
2 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 55.93
3 Filip OrbesFilip Orbes 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 56.23
4 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 56.25
5 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 59.02
6 Ladislav HráčekLadislav Hráček 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 60.21
7 Jan KeprtJan Keprt 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 62.11
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 23.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MeravýOndřej Meravý 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 61.13
2 Petr PavelecPetr Pavelec 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 62.38
3 Daniel RafajaDaniel Rafaja 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 62.43
4 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 62.80
5 Viktor ColViktor Col 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 64.17
6 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 64.50
7 Vladimír PospíšilVladimír Pospíšil 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 69.33
8 Jan StackeJan Stacke 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 70.43
Celkem 8 závodníků

300 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)

Finále (út, 23.4.2019) Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 53.21
2 Adéla OrbesováAdéla Orbesová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 53.87
3 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 55.48
4 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 56.18
5 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 59.35
6 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 60.74
7 Klára KužmováKlára Kužmová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 62.25
8 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 65.00
9 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 73.78
10 Julie KrýslováJulie Krýslová 11 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 82.11
Celkem 10 závodníků