Back

 / I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj

Otrokovice (25. 4. 2019)

800 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:42.27
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:46.15
3 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:55.02
4 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:58.01
5 Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:02.39
6 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:04.26
7 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:07.32
8 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:38.67
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:31.77
2 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:58.97
3 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 3:06.51
4 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:07.03
5 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:38.15
6 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:39.94
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:39.18
2 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:13.52
3 Jáchym HrudaJáchym Hruda 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:22.91
4 Ondřej JaníkOndřej Janík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:26.59
5 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:27.65
6 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:32.65
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:34.22
2 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 3:03.71
3 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 3:05.02
4 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:15.52
5 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:22.88
6 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 3:26.76
7 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:31.76
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:01.92
2 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 3:03.12
3 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:15.13
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 3:20.19
5 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:23.41
Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:45.06
2 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:46.39
3 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:47.10
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:48.59
5 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:56.02
6 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:27.87
7 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 3:40.37
Celkem 7 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:43.36
2 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:44.52
3 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:04.01
4 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:08.10
5 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 3:11.82
6 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:21.66
7 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:27.21
8 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 3:35.23
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:50.50
2 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:03.75
3 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:07.24
4 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:09.27
5 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:09.91
6 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:16.94
7 Jonáš KollárJonáš Kollár 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:17.00
8 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 3:18.31
9 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:19.85
Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS
Celkem 10 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 2:31.77
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:34.22
3 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 2:39.18
4 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 2:42.27
5 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 2:43.36
6 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 9 2:44.52
7 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:45.06
8 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 2:46.15
9 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 2:46.39
10 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 2:47.10
11 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 2:48.59
12 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 2:50.50
13 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 2:55.02
14 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:56.02
15 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 2:58.01
16 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 2:58.97
17 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:01.92
18 Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 3:02.39
19 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 10 3:03.12
20 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 3:03.71
21 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3:03.75
22 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:04.01
23 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:04.26
24 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 1 3:05.02
25 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 3:06.51
26 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 3:07.03
27 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:07.24
28 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:07.32
29 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:08.10
30 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 3:09.27
31 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:09.91
32 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 10 3:11.82
33 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 3:13.52
34 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 3:15.13
35 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 3:15.52
36 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 3:16.94
37 Jonáš KollárJonáš Kollár 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3:17.00
38 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 3:18.31
39 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3:19.85
40 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 3:20.19
41 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 8 3:21.66
42 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:22.88
43 Jáchym HrudaJáchym Hruda 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 3:22.91
44 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 8 3:23.41
45 Ondřej JaníkOndřej Janík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 3:26.59
46 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 3:26.76
47 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:27.21
48 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:27.65
49 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:27.87
50 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 3:31.76
51 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 3:32.65
52 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 3:35.23
53 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 9 3:38.15
54 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:38.67
55 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 3:39.94
56 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 3:40.37
Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 10 DNF
Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 9 DNF
Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 DNS

800 m - Ml. žákyně

(čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12 2:41.80
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 70 2:42.68
3 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 56 2:44.25
4 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 51 2:44.95
5 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 50 2:47.62
6 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 49 2:52.75
7 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 46 2:52.88
8 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 79 2:54.23
9 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 32 2:55.20
10 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 69 2:57.10
11 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 2:57.51
12 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 59 2:57.87
13 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 40 2:58.40
14 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 20 3:00.78
15 Sofie HorákováSofie Horáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 16 3:01.29
16 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 22 3:02.34
17 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 76 3:02.63
18 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 64 3:02.95
19 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 47 3:03.15
20 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 35 3:03.34
21 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 42 3:03.55
22 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 62 3:04.23
23 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 34 3:04.86
24 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 45 3:05.32
25 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 68 3:05.68
26 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 13 3:06.16
27 Michaela PavelkováMichaela Pavelková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 48 3:06.24
28 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 63 3:06.85
29 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 36 3:07.13
30 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 23 3:07.37
31 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 67 3:07.54
32 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 31 3:08.04
33 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 3:08.35
34 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 9 3:09.73
35 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 30 3:11.08
36 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 72 3:11.75
37 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 57 3:12.03
38 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 3:12.09
39 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 3:12.43
40 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 65 3:13.32
41 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 26 3:13.33
42 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 61 3:13.39
43 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 14 3:14.08
44 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 74 3:14.42
45 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 37 3:14.72
46 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 80 3:15.85
47 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 55 3:15.92
48 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 3:16.33
49 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 39 3:16.55
50 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 33 3:17.89
51 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 3:20.57
52 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 71 3:21.25
53 Lucie VránováLucie Vránová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 75 3:23.50
54 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 25 3:24.06
55 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 11 3:24.61
56 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 3:24.69
57 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 43 3:24.86
58 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 21 3:25.85
59 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 15 3:26.32
60 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 8 3:26.42
61 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 17 3:27.35
62 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 24 3:28.07
63 Hana JančováHana Jančová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 18 3:28.71
64 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 41 3:30.69
65 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 29 3:32.14
66 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 53 3:32.84
67 Tereza ZápecováTereza Zápecová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 78 3:35.90
68 Natálie KoutskáNatálie Koutská 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 27 3:39.00
69 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 73 3:39.53
70 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 44 3:40.40
71 Denisa ŠtefánikováDenisa Štefániková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 66 3:40.89
72 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 38 3:42.22
73 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 81 3:43.62
74 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 54 3:44.48
75 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 77 3:44.63
76 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 52 3:48.85
77 Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 60 3:51.03
78 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 28 3:51.88
79 Gabriela FaragóGabriela Faragó 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 10 4:03.37
80 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 19 4:09.45
Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 58 DNS
Celkem 81 závodníků