Back

 / I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj

Otrokovice (25. 4. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 64 4.65 -0.5 m/s 4.45  -1.04.59  -1.34.65  -0.54.650.00.00.0
2 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 57 4.33 -3.3 m/s 4.33  -3.34.06  -0.94.07  -0.94.330.00.00.0
3 Jan ŠpanělJan Španěl
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 69 4.17 -1.3 m/s 4.00  -0.2x4.17  -1.34.170.00.00.0
4 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 7 4.17 -0.9 m/s 3.94  -4.34.17  -0.9x4.170.00.00.0
5 Jiří FajkusJiří Fajkus
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 9 4.15 +0.0 m/s 3.82  +0.34.13  -0.74.15  +0.04.150.00.00.0
6 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 37 4.15 -0.1 m/s 4.15  -0.1xx4.150.00.00.0
7 Petr GregušPetr Greguš
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 13 3.95 +0.1 m/s x3.85  +0.23.95  +0.13.950.00.00.0
8 Ondřej NovákOndřej Novák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 44 3.94 -0.8 m/s 3.94  -0.83.54  +0.13.56  -1.13.940.00.00.0
9 Ondřej GlozaOndřej Gloza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 12 3.87 -0.6 m/s 3.87  -0.63.08  -2.33.58  -1.53.870.00.00.0
10 Jan HejníkJan Hejník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 15 3.87 -0.2 m/s 3.51  -1.33.55  -0.73.87  -0.23.870.00.00.0
11 Kvído BystroňKvído Bystroň
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5 3.85 -1.2 m/s 3.83  -3.13.85  -1.2x3.850.00.00.0
12 Marek ZimákMarek Zimák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 75 3.82 -0.9 m/s 3.82  -0.9x3.70  -2.13.820.00.00.0
13 Šimon KopunecŠimon Kopunec
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 30 3.81 -1.5 m/s 3.81  -1.53.68  -1.33.54  -0.13.810.00.00.0
14 Filip KozubíkFilip Kozubík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 32 3.80 +0.3 m/s 3.70  -0.23.78  -1.53.80  +0.33.800.00.00.0
15 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 40 3.78 -0.2 m/s 3.78  -0.23.67  -0.23.35  -0.83.780.00.00.0
16 Adam PetrlaAdam Petrla
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 50 3.75 -1.7 m/s 3.53  -1.03.73  -0.13.75  -1.73.750.00.00.0
17 Jonáš TomečekJonáš Tomeček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 70 3.69 -0.4 m/s x3.69  -0.43.57  -0.23.690.00.00.0
18 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 3.69 3.69xx3.690.00.00.0
19 Jáchym HrudaJáchym Hruda
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 21 3.66 -0.1 m/s 3.54  -0.53.59  -0.33.66  -0.13.660.00.00.0
20 Martin SukanýMartin Sukaný
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 63 3.63 -1.1 m/s 3.47  -0.83.63  -1.12.82  -1.93.630.00.00.0
21 Matyáš BraunerMatyáš Brauner
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 4 3.61 -0.5 m/s 3.39  -0.33.00  -2.03.61  -0.53.610.00.00.0
22 Matěj BokMatěj Bok
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 3 3.56 -1.7 m/s 3.56  -1.72.92  -0.33.49  -2.13.560.00.00.0
23 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 48 3.56 -1.3 m/s 3.11  -3.03.40  -0.53.56  -1.33.560.00.00.0
24 Šimon VaculaŠimon Vacula
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 72 3.52 +0.0 m/s xx3.52  +0.03.520.00.00.0
25 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 55 3.48 -2.6 m/s x3.48  -2.6x3.480.00.00.0
26 Šimon MergentálŠimon Mergentál
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 36 3.46 -0.2 m/s 3.46  -0.23.17  -0.22.66  -0.33.460.00.00.0
27 Tomáš HolubTomáš Holub
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 17 3.46 -0.5 m/s x3.46  -0.5x3.460.00.00.0
28 Ondřej UherOndřej Uher
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 71 3.44 +0.0 m/s xx3.44  +0.03.440.00.00.0
29 Josef PodlouckýJosef Podloucký
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 51 3.42 +0.2 m/s x2.89  -1.43.42  +0.23.420.00.00.0
30 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 19 3.41 -0.5 m/s 3.41  -0.53.26  -1.5x3.410.00.00.0
31 Jan BěhalJan Běhal
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 2 3.39 +0.6 m/s 3.28  -0.63.39  +0.6x3.390.00.00.0
32 Jakub MikeskaJakub Mikeska
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 39 3.38 -0.1 m/s 3.38  -0.13.10  -1.93.32  -0.23.380.00.00.0
33 Ondřej JaníkOndřej Janík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 24 3.35 -1.2 m/s 3.20  -2.13.31  -1.43.35  -1.23.350.00.00.0
34 Adam KostkaAdam Kostka
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 31 3.34 +0.4 m/s 3.34  +0.42.64  +0.0x3.340.00.00.0
35 Otakar HolíkOtakar Holík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 16 3.33 -0.2 m/s 3.33  -0.22.89  +0.12.95  -1.33.330.00.00.0
36 Petr ŽiškaPetr Žiška
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 78 3.32 -1.3 m/s 2.92  -1.33.03  -2.33.32  -1.33.320.00.00.0
37 Prokop ŠotnarProkop Šotnar
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 68 3.29 -0.8 m/s 3.29  -0.82.85  -0.12.86  -2.23.290.00.00.0
38 Jan FialaJan Fiala
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 3.26 -0.4 m/s x3.26  -0.43.22  -1.63.260.00.00.0
39 Roman PavelecRoman Pavelec
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 45 3.26 -1.7 m/s 2.96  -3.32.84  -0.63.26  -1.73.260.00.00.0
40 Filip ChrástekFilip Chrástek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 22 3.20 -1.7 m/s 3.20  -1.72.87  -0.3x3.200.00.00.0
41 Václav StackeVáclav Stacke
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 61 3.19 -1.4 m/s 2.62  -1.92.97  -0.93.19  -1.43.190.00.00.0
42 Patrik ŽárskýPatrik Žárský
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 77 3.17 -3.0 m/s 3.16  -3.43.17  -3.02.23  -1.23.170.00.00.0
43 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 27 3.13 -1.9 m/s 2.45  -0.83.13  -1.92.93  -0.33.130.00.00.0
44 Martin StiboraMartin Stibora
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 62 3.12 -1.1 m/s 3.12  -1.12.71  -1.82.91  -0.73.120.00.00.0
45 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 53 3.05 -3.9 m/s 3.05  -3.92.80  -2.32.96  -1.03.050.00.00.0
46 František ŽákFrantišek Žák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 76 3.05 -2.3 m/s 2.93  -5.23.05  -2.32.94  -1.33.050.00.00.0
47 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 56 3.04 -4.2 m/s 3.04  -4.23.03  -2.52.99  +0.03.040.00.00.0
48 Václav PořízkaVáclav Pořízka
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 54 3.02 -2.0 m/s 3.02  -2.02.89  -1.82.99  -1.33.020.00.00.0
49 Jan VečeřaJan Večeřa
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 3.00 -0.5 m/s 3.00  -0.52.96  +0.02.88  -1.13.000.00.00.0
50 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 67 2.97 -0.9 m/s 2.66  -0.22.97  -0.9x2.970.00.00.0
51 Matěj PavelkaMatěj Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 46 2.95 -0.1 m/s 2.86  +0.52.95  -0.12.59  +0.22.950.00.00.0
52 Jindřich PolákJindřich Polák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 52 2.94 -2.6 m/s 2.94  -2.62.39  -2.22.85  +0.02.940.00.00.0
53 Adam PetrášAdam Petráš
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 2.90 -0.1 m/s x2.90  -0.1x2.900.00.00.0
54 Bonifác DužíBonifác Duží
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 8 2.89 -2.1 m/s 2.89  -2.12.63  -0.6x2.890.00.00.0
55 Erik MičutkaErik Mičutka
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 38 2.86 -2.3 m/s x2.86  -2.32.68  -0.52.860.00.00.0
56 Jonáš KollárJonáš Kollár
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 2.86 -0.9 m/s xx2.86  -0.92.860.00.00.0
57 Jindřich JelínekJindřich Jelínek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 25 2.74 -1.4 m/s 2.74  -1.4x2.54  -2.42.740.00.00.0
58 Vít MasaříkVít Masařík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 35 2.59 -1.5 m/s x2.59  -1.52.51  -1.22.590.00.00.0
Vít PeprníčekVít Peprníček
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
07 49 DNS
Celkem 59 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 41 4.43 +1.2 m/s 4.33  +1.24.43  +1.20.04.430.00.00.0
2 Michaela BelkováMichaela Belková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4 4.28 +0.9 m/s 3.76  +0.84.28  +0.90.04.280.00.00.0
3 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 10 4.22 +1.0 m/s 4.03  +0.94.22  +1.00.04.220.00.00.0
4 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 74 4.21 +0.6 m/s x4.21  +0.60.04.210.00.00.0
5 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 12 4.20 +0.9 m/s 3.91  +0.94.20  +0.90.04.200.00.00.0
6 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 71 4.16 +1.4 m/s 3.91  +0.34.16  +1.40.04.160.00.00.0
7 Kamila BrlicováKamila Brlicová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 6 4.09 +1.0 m/s 3.92  +0.94.09  +1.00.04.090.00.00.0
8 Sofie HorákováSofie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 18 4.07 +1.4 m/s x4.07  +1.40.04.070.00.00.0
9 Vendula MikováVendula Miková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 49 4.04 +1.5 m/s 3.60  +1.54.04  +1.50.04.040.00.00.0
10 Hana JančováHana Jančová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 20 3.99 +1.1 m/s 3.97  +1.03.99  +1.10.03.990.00.00.0
11 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
06 95 3.96 +0.5 m/s 3.27  +0.43.96  +0.50.03.960.00.00.0
12 Michaela PetrželováMichaela Petrželová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 64 3.95 +1.4 m/s 3.95  +1.43.95  +1.50.03.950.00.00.0
13 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 26 3.92 +1.7 m/s x3.92  +1.70.03.920.00.00.0
14 Julia KudlováJulia Kudlová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 37 3.91 +1.1 m/s 3.65  +1.13.91  +1.10.03.910.00.00.0
15 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 85 3.89 +1.0 m/s x3.89  +1.00.03.890.00.00.0
16 Barbora BlažkováBarbora Blažková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 5 3.87 +0.9 m/s 3.87  +0.93.79  +0.90.03.870.00.00.0
17 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 16 3.87 +0.9 m/s 3.87  +0.9x0.03.870.00.00.0
18 Tereza VrbováTereza Vrbová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 92 3.86 +0.6 m/s 3.86  +0.63.85  +0.50.03.860.00.00.0
19 Karolína MaderováKarolína Maderová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 43 3.83 +1.3 m/s 3.83  +1.33.82  +1.30.03.830.00.00.0
20 Marika MahdalováMarika Mahdalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 44 3.81 +1.3 m/s 3.62  +1.23.81  +1.30.03.810.00.00.0
21 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 72 3.78 +0.6 m/s 3.78  +0.63.77  +1.20.03.780.00.00.0
22 Tereza PetrošováTereza Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 63 3.78 +1.6 m/s 3.67  +1.63.78  +1.60.03.780.00.00.0
23 Kristýna VeseláKristýna Veselá
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 88 3.77 +0.3 m/s x3.77  +0.30.03.770.00.00.0
24 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 28 3.76 +1.1 m/s 3.76  +1.13.75  +1.10.03.760.00.00.0
25 Karolína PekařováKarolína Pekařová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 62 3.75 +0.9 m/s 3.75  +0.93.71  +0.90.03.750.00.00.0
26 Tereza ZápecováTereza Zápecová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 94 3.71 +1.1 m/s 3.71  +1.13.66  +1.00.03.710.00.00.0
27 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 14 3.69 +1.0 m/s 3.60  +0.93.69  +1.00.03.690.00.00.0
28 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 80 3.67 +1.3 m/s 3.50  +1.53.67  +1.30.03.670.00.00.0
29 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 97 3.67 +0.7 m/s 3.33  +1.23.67  +0.70.03.670.00.00.0
30= Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 50 3.66 +0.7 m/s 3.66  +0.7x0.03.660.00.00.0
30= Marie ŽůrkováMarie Žůrková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 99 3.66 +1.2 m/s 3.66  +1.2x0.03.660.00.00.0
32 Natálie LehockáNatálie Lehocká
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
07 39 3.64 +1.2 m/s 3.64  +1.23.33  +1.10.03.640.00.00.0
33 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 68 3.64 +0.5 m/s x3.64  +0.50.03.640.00.00.0
34 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
06 27 3.62 +1.3 m/s 3.62  +1.33.54  +1.10.03.620.00.00.0
35 Julie TylováJulie Tylová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 84 3.61 +1.0 m/s 3.47  +1.03.61  +1.00.03.610.00.00.0
36 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 52 3.58 +1.0 m/s 3.54  +1.03.58  +1.00.03.580.00.00.0
37 Adéla PoláškováAdéla Polášková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 66 3.57 +2.0 m/s 3.57  +2.03.53  +1.60.03.570.00.00.0
38 Lucie JuřicováLucie Juřicová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 24 3.56 +1.1 m/s 3.55  +1.23.56  +1.10.03.560.00.00.0
39= Kristýna OttováKristýna Ottová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 57 3.55 +1.7 m/s 3.45  +1.73.55  +1.70.03.550.00.00.0
39= Vendula ValeriánováVendula Valeriánová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 86 3.55 +0.6 m/s 3.45  +0.73.55  +0.60.03.550.00.00.0
41 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 58 3.55 +2.0 m/s 3.18  +1.93.55  +2.00.03.550.00.00.0
42 Barbora NovosadováBarbora Novosadová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 56 3.53 +1.6 m/s 3.53  +1.63.29  +1.60.03.530.00.00.0
43 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 13 3.53 +0.8 m/s 3.06  +0.93.53  +0.80.03.530.00.00.0
44 Šárka LieblováŠárka Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
08 40 3.51 +1.7 m/s 3.51  +1.73.33  +1.20.03.510.00.00.0
45 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 79 3.48 +3.8 m/s 2.79 +1.4 m/s 3.48  +3.82.79  +1.40.03.480.00.00.0
46 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 87 3.45 +0.7 m/s 3.34  +0.73.45  +0.70.03.450.00.00.0
47 Michaela PavelkováMichaela Pavelková
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 61 3.44 +1.0 m/s 3.20  +1.03.44  +1.00.03.440.00.00.0
48 Bára SlaměnováBára Slaměnová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
06 75 3.43 +1.4 m/s 3.43  +1.43.41  +0.50.03.430.00.00.0
49 Tereza BromováTereza Bromová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 7 3.41 +1.1 m/s 3.21  +0.83.41  +1.10.03.410.00.00.0
50 Jůlie JežováJůlie Ježová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 22 3.41 +1.2 m/s 3.10  +1.23.41  +1.20.03.410.00.00.0
51 Natálie KoutskáNatálie Koutská
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
07 33 3.36 +1.3 m/s 3.24  +1.33.36  +1.30.03.360.00.00.0
52 Adriana TrtkováAdriana Trtková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 83 3.36 +0.9 m/s 3.36  +0.92.67  +0.90.03.360.00.00.0
53 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
07 93 3.35 +0.6 m/s 3.35  +0.63.19  +0.60.03.350.00.00.0
54 Klára BártkováKlára Bártková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3 3.23 +0.7 m/s 3.23  +0.73.22  +1.00.03.230.00.00.0
55 Eliška PříleskáEliška Příleská
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 70 3.22 +0.7 m/s x3.22  +0.70.03.220.00.00.0
56 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
06 59 3.20 +1.3 m/s 3.20  +1.32.88  +1.30.03.200.00.00.0
57 Simona MertováSimona Mertová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 48 3.18 +1.2 m/s 2.99  +1.23.18  +1.20.03.180.00.00.0
58 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
07 31 3.17 +1.1 m/s 3.17  +1.13.08  +1.00.03.170.00.00.0
59 Lucie VránováLucie Vránová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 91 3.15 +0.2 m/s 3.15  +0.23.00  +0.30.03.150.00.00.0
60 Iva KopřivováIva Kopřivová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 32 3.14 +1.1 m/s 3.04  +1.23.14  +1.10.03.140.00.00.0
61= Lucie StaňkováLucie Staňková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 78 3.13 +0.3 m/s 3.13  +0.93.06  +0.90.03.130.00.00.0
61= Julie BabíkováJulie Babíková
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
06 2 3.13 +0.9 m/s 3.13  +0.33.06  +0.40.03.130.00.00.0
63 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 90 3.10 +0.3 m/s x3.10  +0.30.03.100.00.00.0
64 Soňa JasnáSoňa Jasná
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 21 3.09 +1.2 m/s 2.77  +1.13.09  +1.20.03.090.00.00.0
65 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová
Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A
07 42 3.09 +1.2 m/s 3.09  +1.2x0.03.090.00.00.0
66 Barbora KrejsováBarbora Krejsová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 35 3.04 +1.0 m/s 3.02  +0.73.04  +1.00.03.040.00.00.0
67 Nela SlámováNela Slámová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 76 2.99 +0.3 m/s 2.99  +0.32.82  +0.40.02.990.00.00.0
68 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 19 2.92 +1.1 m/s 2.92  +1.12.75  +1.20.02.920.00.00.0
69 Anna KovářováAnna Kovářová
Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B
06 34 2.92 +1.7 m/s 2.56  +1.62.92  +1.70.02.920.00.00.0
70 Anna MarkováAnna Marková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 46 2.89 +1.2 m/s 2.75  +1.22.89  +1.20.02.890.00.00.0
71 Sára HeliováSára Heliová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 17 2.89 +0.9 m/s 2.74  +0.92.89  +0.90.02.890.00.00.0
72 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 9 2.89 +0.9 m/s 2.89  +0.9x0.02.890.00.00.0
73 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 77 2.85 +0.2 m/s 2.85  +0.22.80  +0.70.02.850.00.00.0
74 Klára AndrýskováKlára Andrýsková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
09 1 2.85 +1.0 m/s x2.85  +1.00.02.850.00.00.0
75 Denisa ŠtefánikováDenisa Štefániková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 81 2.82 +1.1 m/s 2.82  +1.12.57  +1.00.02.820.00.00.0
76 Gabriela FaragóGabriela Faragó
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 11 2.77 +1.0 m/s x2.77  +1.00.02.770.00.00.0
77 Petra PožárováPetra Požárová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 67 2.72 +0.5 m/s 2.70  +0.52.72  +0.50.02.720.00.00.0
78 Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 54 2.58 +1.0 m/s 2.42  +1.02.58  +1.00.02.580.00.00.0
79 Veronika VítkováVeronika Vítková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
10 89 2.30 +0.2 m/s x2.30  +0.20.02.300.00.00.0
80 Tereza MeraváTereza Meravá
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
08 47 2.12 +1.1 m/s 2.12  +1.1x0.02.120.00.00.0
Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 73 DNS
Celkem 81 závodníků