Back

 / I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj

Otrokovice (25. 4. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.18
2 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.45
3 Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.56
4 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.72
5 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.74
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.87
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.19
3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.43
MS Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.81
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.86
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.90
3 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.78
4 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.20
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.68
2 Jáchym HrudaJáchym Hruda 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.70
3 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.22
4 Ondřej JaníkOndřej Janík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.85
MS Jonáš KollárJonáš Kollár 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.09
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.17
2 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.01
3 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.97
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.62
2 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.97
3 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.14
4 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.38
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.68
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.74
3 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.39
4 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.46
5 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.70
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.40
2 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.98
3 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.05
4 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.75
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.34
2 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.80
3 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.07
4 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.22
5 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.30
6 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 11.27
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.74
2 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.35
3 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.59
4 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.79
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.06
2 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.68
3 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.89
4 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.65
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.67
2 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.72
3 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.78
4 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.10
5 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.37
6 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.56
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.84
2 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.61
3 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.16
4 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.62
5 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.66
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 08.67
2 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 08.68
3 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 08.74
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.74
5 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 08.84
6 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 08.86
7 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 08.87
8 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 08.90
9 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.06
10 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.17
11 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 09.18
12 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.19
13 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.34
14 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 09.35
15 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.40
16 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.43
17 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.45
18 Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.56
19 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.59
20 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.61
21 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 09.62
22 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.68
22 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.68
24 Jáchym HrudaJáchym Hruda 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.70
25 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.72
25 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.72
27 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.74
28 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.78
28 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.78
30 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 09.79
31 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.80
32 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 09.89
33 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 09.97
34 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.98
35 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 10.01
36 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.05
37 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 10.07
38 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.10
39 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 10.14
40 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.16
41 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.20
42 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.22
42 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.22
44 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.30
45 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.37
46 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.38
47 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 10.39
48 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 10.46
49 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.56
50 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.62
51 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 10.65
52 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 10.66
53 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 10.70
54 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 10.75
55 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 10.81
56 Ondřej JaníkOndřej Janík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 10.85
57 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 10.97
58 Jonáš KollárJonáš Kollár 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 11.09
59 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 11.27

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.21
2 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 09.27
3 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.15
4 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 10.25
5 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.27
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.11
2 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 10.32
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 08.96
2 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 08.97
3 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.29
4 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.79
5 Gabriela FaragóGabriela Faragó 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.67
6 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.69
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.14
2 Sofie HorákováSofie Horáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.66
3 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.58
4 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.63
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.67
2 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.74
3 Hana JančováHana Jančová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.91
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.96
2 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 09.83
3 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.97
4 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 10.29
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 10.20
2 Natálie KoutskáNatálie Koutská 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 10.43
3 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.59
4 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.66
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 09.55
2 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 10.42
3 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.07
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 09.19
2 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 09.25
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.29
4 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.36
5 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.03
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.13
2 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.29
3 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.54
4 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.04
5 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.72
2 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.78
3 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.39
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 08.87
2 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.98
3 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 09.22
4 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 10.45
Celkem 4 závodníků
Běh 13 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.67
2 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 09.73
3 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.79
4 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.88
5 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.93
Celkem 5 závodníků
Běh 14 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 08.92
2 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.23
3 Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 09.44
4 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.46
5 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 09.81
6 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.31
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 09.44
2 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.65
3 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.85
4 Denisa ŠtefánikováDenisa Štefániková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.40
5 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.75
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 09.28
2 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 09.49
3 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.54
4 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.64
5 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 09.79
6 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.83
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 09.57
2 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 10.06
3 Lucie VránováLucie Vránová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.27
4 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.67
5 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.20
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza ZápecováTereza Zápecová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.37
2 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.48
3 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 09.90
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.27
2 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.70
3 Michaela PavelkováMichaela Pavelková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.88
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 08.67
2 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 08.87
3 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 08.92
4 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 08.96
4 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 08.96
6 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 08.97
7 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 08.98
8 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.11
9 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.13
10 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 09.14
11 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 09.19
12 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.21
13 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 09.22
14 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 09.23
15 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 09.25
16 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 09.27
16 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.27
18 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 09.28
19 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.29
19 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 09.29
19 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 09.29
22 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.36
23 Tereza ZápecováTereza Zápecová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 09.37
24 Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 09.44
24 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 09.44
26 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 09.46
27 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 09.48
28 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 09.49
29 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 09.54
29 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.54
31 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 09.55
32 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 09.57
33 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.64
34 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.65
35 Sofie HorákováSofie Horáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.66
36 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.67
37 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.70
38 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 09.72
39 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 09.73
40 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 09.74
41 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.78
42 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.79
42 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 09.79
42 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 09.79
45 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 09.81
46 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 09.83
46 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 09.83
48 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 09.85
49 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 09.88
49 Michaela PavelkováMichaela Pavelková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 09.88
51 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 09.90
52 Hana JančováHana Jančová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 09.91
53 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 09.93
54 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 09.97
55 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 10.03
56 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.04
57 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 10.06
58 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 10.15
59 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 10.20
60 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 10.25
61 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.27
61 Lucie VránováLucie Vránová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 10.27
63 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 10.29
64 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.31
65 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 10.32
66 Denisa ŠtefánikováDenisa Štefániková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 10.40
67 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 10.42
68 Natálie KoutskáNatálie Koutská 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 10.43
69 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 10.45
70 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 10.58
71 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 10.59
72 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 10.63
73 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 10.66
74 Gabriela FaragóGabriela Faragó 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.67
74 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 10.67
76 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.69
77 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.75
78 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 11.07
79 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 11.20
80 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.39
81 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 11.75