Back

 / I. kolo KP Zlínského kraje družstev mladšího žactva- pětiboj

Otrokovice (25. 4. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.79
2 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 12.26
3 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.27
4 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.65
5 Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 12.69
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.72
2 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.70
3 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.66
MS Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 14.57
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.43
2 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.92
3 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.54
4 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.55
Celkem 4 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jáchym HrudaJáchym Hruda 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.47
2 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.17
3 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.73
4 Ondřej JaníkOndřej Janík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.96
5 Jonáš KollárJonáš Kollár 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.30
Celkem 5 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.15
2 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.89
3 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.65
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.01
2 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.61
3 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 13.83
4 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.47
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 12.03
2 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.07
3 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.61
4 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.84
5 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 15.12
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.95
2 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 14.12
3 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.74
4 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 15.07
Celkem 4 závodníků
Běh 09 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.20
2 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.52
3 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.52
4 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.08
5 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 13.61
6 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.71
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.75
2 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12.36
3 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.52
4 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 15.03
Celkem 4 závodníků
Běh 11 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.17
2 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.00
3 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.09
4 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.41
Celkem 4 závodníků
Běh 12 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.48
2 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.72
3 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.22
4 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.35
5 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.86
6 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 16.18
Celkem 6 závodníků
Běh 13 (čt, 25.4.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.00
2 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.54
3 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.59
4 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.46
5 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.96
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr GregušPetr Greguš 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 10.43
2 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.72
3 Jan ResslerJan Ressler 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 10.75
4 Marek ZimákMarek Zimák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 11.00
5 Štěpán ŠípekŠtěpán Šípek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 11.17
6 Jan ŠpanělJan Španěl 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 11.48
7 Jiří FajkusJiří Fajkus 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 11.70
8 Matěj BokMatěj Bok 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 11.79
9 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 11.92
10 Ondřej NovákOndřej Novák 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 11.95
11 Martin SukanýMartin Sukaný 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.00
12 Filip KozubíkFilip Kozubík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.01
13 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 2 12.03
14 Ondřej MezulianikOndřej Mezulianik 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 12.07
15 Šimon KopunecŠimon Kopunec 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.15
16 Adam PetrlaAdam Petrla 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 12.20
17 Jan BěhalJan Běhal 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 12.26
18 Matyáš BraunerMatyáš Brauner 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 12.27
19 Štěpán PouzarŠtěpán Pouzar 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12.36
20 Jáchym HrudaJáchym Hruda 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.47
21 Josef PodlouckýJosef Podloucký 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.52
21 Vojtěch PolehňaVojtěch Polehňa 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.52
21 Adam PetrášAdam Petráš 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 12.52
24 Petr ŽiškaPetr Žiška 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.54
25 Šimon MergentálŠimon Mergentál 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.61
26 Štěpán DaněkŠtěpán Daněk 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.65
27 Ondřej GlozaOndřej Gloza 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.66
28 Kvído BystroňKvído Bystroň 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 12.69
29 Ondřej UherOndřej Uher 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 12.72
30 Jindřich PolákJindřich Polák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 13.08
31 Václav StackeVáclav Stacke 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 13.09
32 Filip ChrástekFilip Chrástek 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.17
33 Šimon VaculaŠimon Vacula 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 13.22
34 Jonáš TomečekJonáš Tomeček 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.35
35 Jan HejníkJan Hejník 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.54
36 Otakar HolíkOtakar Holík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 13.55
37 Patrik ŽárskýPatrik Žárský 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.59
38 Jakub MikeskaJakub Mikeska 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 13.61
38 Václav PořízkaVáclav Pořízka 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 13.61
40 Vojtěch HorňákVojtěch Horňák 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.73
41 Adam KostkaAdam Kostka 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 4 13.83
42 Jan FialaJan Fiala 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 13.84
43 Štěpán KatrňákŠtěpán Katrňák 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 13.89
44 Ondřej JaníkOndřej Janík 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 13.96
45 Oliver PavlíčekOliver Pavlíček 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 14.12
46 Jan VečeřaJan Večeřa 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.46
47 Vít MasaříkVít Masařík 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.47
48 Bonifác DužíBonifác Duží 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 14.57
49 Vít PeprníčekVít Peprníček 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 14.71
50 Roman PavelecRoman Pavelec 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 14.74
51 Ondřej ŠmýdOndřej Šmýd 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.86
52 Tobiáš PupíkTobiáš Pupík 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 15.03
53 Matěj PavelkaMatěj Pavelka 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 15.07
54 Erik MičutkaErik Mičutka 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 15.12
55 Jonáš KollárJonáš Kollár 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.30
56 Martin StiboraMartin Stibora 07 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 15.41
57 Jindřich JelínekJindřich Jelínek 06 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 15.65
58 František ŽákFrantišek Žák 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 15.96
59 Prokop ŠotnarProkop Šotnar 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 16.18

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 6 12.78
2 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 13.64
3 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.64
4 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.26
5 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 14.37
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 12.76
2 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 14.00
Celkem 2 závodníků
Běh 03 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 11.95
2 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.01
3 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.04
4 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.37
5 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 14.09
6 Gabriela FaragóGabriela Faragó 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 14.42
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.43
2 Sofie HorákováSofie Horáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.55
3 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.85
4 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.03
Celkem 4 závodníků
Běh 05 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 13.04
2 Hana JančováHana Jančová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.20
3 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 15.75
Celkem 3 závodníků
Běh 06 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 12.29
2 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 13.05
3 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 13.26
4 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.99
Celkem 4 závodníků
Běh 07 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 14.39
2 Natálie KoutskáNatálie Koutská 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 14.57
3 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 14.88
4 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 15.17
Celkem 4 závodníků
Běh 08 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 13.06
2 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 14.00
3 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 16.45
Celkem 3 závodníků
Běh 09 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.76
2 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 11.98
3 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 12.07
4 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.25
5 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.07
Celkem 5 závodníků
Běh 10 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.77
2 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.82
3 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12.83
4 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 14.05
5 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.36
Celkem 5 závodníků
Běh 11 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 13.75
2 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.10
3 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 16.70
Celkem 3 závodníků
Běh 12 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.22
2 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 12.57
3 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 12.88
4 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 13.00
5 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 13.41
Celkem 5 závodníků
Běh 13 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.48
2 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 13.63
3 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 14.00
4 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 14.62
Celkem 4 závodníků
Běh 14 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 10.67
2 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.26
3 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 11.87
4 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.35
5 Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 12.52
6 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.82
Celkem 6 závodníků
Běh 15 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 12.50
2 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 13.76
3 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.86
4 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 14.58
5 Denisa ŠtefánikováDenisa Štefániková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.29
Celkem 5 závodníků
Běh 16 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 11.97
2= Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.28
2= Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 12.28
4 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 13.34
5 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.53
6 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 14.27
Celkem 6 závodníků
Běh 17 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.40
2 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 13.99
3 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.12
4 Lucie VránováLucie Vránová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 14.39
5 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.94
Celkem 5 závodníků
Běh 18 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.23
2 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 13.84
3 Tereza ZápecováTereza Zápecová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.89
Celkem 3 závodníků
Běh 19 (čt, 25.4.2019 - 15:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela PavelkováMichaela Pavelková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 12.60
2 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.99
3 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 14.43
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adéla HanákováAdéla Hanáková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 10.43
2 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 10.67
3 Tereza LieblováTereza Lieblová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 10.76
4 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.26
5 Vendula MikováVendula Miková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 11.77
6 Šarlota RyškováŠarlota Ryšková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 11.87
7 Kateřina ĎulákováKateřina Ďuláková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 11.95
8 Vendula ValeriánováVendula Valeriánová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 11.97
9 Veronika LindnerováVeronika Lindnerová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 11.98
10 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.01
11 Tereza FuskováTereza Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.04
12 Šárka LieblováŠárka Lieblová 08 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 12.07
13 Michaela PetrželováMichaela Petrželová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.22
14 Zuzana ZelíkováZuzana Zelíková 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 12.23
15 Karolína MaderováKarolína Maderová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.25
16 Nikol ValeriánováNikol Valeriánová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.28
16 Julie TylováJulie Tylová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 12.28
18 Magdaléna KajnarováMagdaléna Kajnarová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 12.29
19 Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 12.35
20 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 12.37
21 Tereza VrbováTereza Vrbová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 12.40
22 Markéta PrášilováMarkéta Prášilová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 12.48
23 Veronika ŠichnárkováVeronika Šichnárková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 12.50
24 Bára SlaměnováBára Slaměnová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 12.52
25 Sofie HorákováSofie Horáková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 12.55
26 Adriana PagáčováAdriana Pagáčová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 12.57
27 Michaela PavelkováMichaela Pavelková 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 12.60
28 Kamila BrlicováKamila Brlicová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 12.76
29 Barbora BlažkováBarbora Blažková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 6 12.78
30 Vendula MynaříkováVendula Mynaříková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 7 12.82
31 Anna MarkováAnna Marková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 12.83
32 Tereza PetrošováTereza Petrošová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 12.88
33 Lucie ŽáčkováLucie Žáčková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 12.99
34 Karolína PekařováKarolína Pekařová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 2 13.00
35 Jůlie JežováJůlie Ježová 06 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 13.04
36 Lucie KalčíkováLucie Kalčíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 2 13.05
37 Julia KudlováJulia Kudlová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 5 13.06
38 Hana JančováHana Jančová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.20
39 Lucie JuřicováLucie Juřicová 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 4 13.26
40 Kristýna VeseláKristýna Veselá 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 13.34
41 Michaela PaprskářováMichaela Paprskářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 13.41
42 Adriana TrtkováAdriana Trtková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 13.53
43 Eliška PříleskáEliška Příleská 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 7 13.63
44 Klára BártkováKlára Bártková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 13.64
44 Michaela BelkováMichaela Belková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.64
46 Barbora NovosadováBarbora Novosadová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 13.75
47 Kristýna ŠipulováKristýna Šipulová 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 13.76
48 Marie ŽůrkováMarie Žůrková 07 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 7 13.84
49 Sára HeliováSára Heliová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 13.85
50 Gabriela SolařováGabriela Solařová 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 13.86
51 Tereza ZápecováTereza Zápecová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 13.89
52 Michaela KalivodováMichaela Kalivodová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 13.99
52 Lenka VrzalíkováLenka Vrzalíková 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 13.99
54 Tereza BromováTereza Bromová 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 14.00
54 Natálie LehockáNatálie Lehocká 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 14.00
54 Adéla PoláškováAdéla Polášková 06 Atletický klub Zlín, z.s. AAtletický klub Zlín, z.s. A 3 14.00
57 Veronika MimochodkováVeronika Mimochodková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 14.05
58 Marika MahdalováMarika Mahdalová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 14.07
59 Ema DrozdkováEma Drozdková 07 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 14.09
60 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 14.12
61 Klára AndrýskováKlára Andrýsková 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 14.26
62 Hana VančurováHana Vančurová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 14.27
63 Julie BabíkováJulie Babíková 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 3 14.37
64 Anna KovářováAnna Kovářová 06 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 7 14.39
64 Lucie VránováLucie Vránová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 5 14.39
66 Gabriela FaragóGabriela Faragó 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 14.42
67 Simona MertováSimona Mertová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 14.43
68 Natálie KoutskáNatálie Koutská 07 Atletický klub Zlín, z.s. BAtletický klub Zlín, z.s. B 6 14.57
69 Lucie StaňkováLucie Staňková 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 14.58
70 Petra PožárováPetra Požárová 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 14.62
71 Iva KopřivováIva Kopřivová 09 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 14.88
72 Karolína ChvilíčkováKarolína Chvilíčková 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.03
73 Bára NedbalováBára Nedbalová 06 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 5 15.10
74 Viktorie KnedlováViktorie Knedlová 07 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 15.17
75 Denisa ŠtefánikováDenisa Štefániková 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 15.29
76 Soňa JasnáSoňa Jasná 06 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 15.75
77 Nela SlámováNela Slámová 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 7 15.82
78 Barbora KrejsováBarbora Krejsová 07 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 16.45
79 Kristýna OttováKristýna Ottová 07 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 7 16.70
80 Veronika VítkováVeronika Vítková 10 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 18.94
81 Tereza MeraváTereza Meravá 08 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 20.36