Back

 / 5.Sokolské úterý

Opava (18. 6. 2019)

60 m - Muži

(út, 18.6.2019 - 15:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 07.47
2 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 07.67
3 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.52
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 15:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.01
2 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.15
3 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.32
4 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.55
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 15:10) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch ŠenkVojtěch Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.50
2 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.64
3 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.86
4 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.01
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tobiáš MlýnekTobiáš Mlýnek 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.01
2 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.15
3 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.32
4 Vojtěch ŠenkVojtěch Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.50
5 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 08.55
6 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.64
7 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.86
8 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.01
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 DNF

60 m - Ženy

(út, 18.6.2019 - 15:05) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.27
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 08.34
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.37
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 08.44
5 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 4 08.58
6 Lenka JaroškováLenka Jarošková 00 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 08.63
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 15:15) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.52
2 Terezie ŠenkováTerezie Šenková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.86
3 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.22
4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.32
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 15:15) official Vítr: +3.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.19
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.35
3 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.41
4 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.46
5 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.36
6 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.58
Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 15:15) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.58
2 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.92
3 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.00
4 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
5 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.39
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 08.52
2 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.58
3 Terezie ŠenkováTerezie Šenková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 08.86
4 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.92
5 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.00
6 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 09.19
7 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 09.21
8 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.22
9 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 09.32
10 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 09.35
11 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.39
12 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 09.41
13 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 09.46
14 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.36
15 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 10.58
Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 DNS