Back

 / 5.Sokolské úterý

Opava (18. 6. 2019)

150 m - Muži (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 15:50) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.57
2 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 17.99
3 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 19.93
4 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.10
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.25
6 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 20.31
7 Radek RežňákRadek Režňák 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.46
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 15:50) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.42
2 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.46
3 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.90
4 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.16
Vojtěch ŠenkVojtěch Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš LehockýLukáš Lehocký 88 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 17.57
2 Jakub KnitlJakub Knitl 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 17.99
3 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 19.42
4 Marek KlapuchMarek Klapuch 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 19.93
5 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 20.10
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 20.25
7 Jan KrčekJan Krček 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 20.31
8 Radek RežňákRadek Režňák 79 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 20.46
8 Jonáš GebauerJonáš Gebauer 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.46
10 Vojtěch NeuwirthVojtěch Neuwirth 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.90
11 Jan UrbánekJan Urbánek 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 22.16
Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 DNS
Vojtěch ŠenkVojtěch Šenk 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS

150 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (út, 18.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.94
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 20.28
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.38
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 20.61
5 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.16
6 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 21.26
7 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.66
8 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.28
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (út, 18.6.2019 - 16:00) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 21.80
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.51
3 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.72
4 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.40
5 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.57
6 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.42
7 Eliška PalyzováEliška Palyzová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24.74
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (út, 18.6.2019 - 16:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.69
2 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.19
3 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 26.27
Terezie ŠenkováTerezie Šenková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tina HoloubkováTina Holoubková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 19.94
2 Marie KlapuchováMarie Klapuchová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 20.28
3 Viktorie BačinováViktorie Bačinová 03 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 20.38
4 Anna GlučováAnna Glučová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 20.61
5 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 21.16
6 Lucie GrycmanováLucie Grycmanová 03 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 7 21.26
7 Bára KubicováBára Kubicová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 21.66
8 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 21.80
9 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 22.51
10 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.69
11 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 22.72
12 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.28
13 Veronika SchlischkováVeronika Schlischková 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 23.40
14 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 23.57
15 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 24.42
16 Eliška PalyzováEliška Palyzová 05 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 24.74
17 Tereza ŠťastnáTereza Šťastná 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 26.19
18 Klára StaňkováKlára Staňková 09 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 26.27
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 DNS
Terezie ŠenkováTerezie Šenková 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 DNS
Vendula HolušováVendula Holušová 08 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 DNS