Back

 / XXXXVIII. ročník Velké ceny města Olomouce

Olomouc (8. 5. 2019)

200 m - Muži (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -4.7 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 22.51
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.04
3 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.19
4 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.25
5 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.37
6 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.73
7 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.56
Celkem 7 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -5.9 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 4 23.16
2 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.31
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.61
4 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 6 24.04
5 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 24.18
6 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 24.45
David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 03 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -4.6 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.89
2 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 24.09
3 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.28
4 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 25.20
5 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 25.50
6 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 25.73
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DQ
Poznámky:
7. dráha DQ dle pravidla 162.7
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (st, 8.5.2019 - 16:10) official Vítr: -3.0 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.57
2 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.09
3 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 26.67
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Denis DanáčDenis Danáč 93 SlovenskoSlovensko 4 22.51
2 Vojtěch HorákVojtěch Horák 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 23.04
3 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 JAC BrnoJAC Brno 4 23.16
4 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 23.19
5 Ondřej PospíšilOndřej Pospíšil 99 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 3 23.25
6 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.31
7 Jan VáchaJan Vácha 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.37
8 Michal HusekMichal Husek 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 23.61
9 Tomáš PodobaTomáš Podoba 82 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 1 23.73
10 Jan ŠalmanJan Šalman 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 23.89
11 Richard SchnekRichard Schnek 00 SlovenskoSlovensko 6 24.04
12 Ondřej VodákOndřej Vodák 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 8 24.09
13 Petr ŽďáraPetr Žďára 02 AK KroměřížAK Kroměříž 7 24.18
14 Kryštof SládekKryštof Sládek 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2 24.28
15 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 TJ Šumperk, z.s.TJ Šumperk, z.s. 8 24.45
16 Radek DvořákRadek Dvořák 95 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 24.56
17 Jakub DuchovnýJakub Duchovný 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 24.57
18 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 25.09
19 Tomáš BognerTomáš Bogner 01 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 25.20
20 Vojtěch BrachtlVojtěch Brachtl 94 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 5 25.50
21 Ondřej HabrOndřej Habr 99 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 25.73
22 Štěpán PohlŠtěpán Pohl 02 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 26.67
David KlézlDavid Klézl 94 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 DNS
Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 7 DQ

200 m - Ženy (Běh)

Běh 01 (st, 8.5.2019 - 16:00) official Vítr: -3.8 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.39
2 Mária MendézMária Mendéz 97 ŠpanělskoŠpanělsko 5 26.81
3 Marietta MiklováMarietta Miklová 02 SlovenskoSlovensko 3 26.88
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 27.04
5 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.67
6 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.95
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.95
Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (st, 8.5.2019 - 16:00) official Vítr: -4.2 m/s Cílová fotografie Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.57
2 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 28.03
3 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 4 28.47
4 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 29.46
5 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 30.07
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 DNS
Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 25.39
2 Mária MendézMária Mendéz 97 ŠpanělskoŠpanělsko 5 26.81
3 Marietta MiklováMarietta Miklová 02 SlovenskoSlovensko 3 26.88
4 Natálie SmolkováNatálie Smolková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 27.04
5 Ludmila HájkováLudmila Hájková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 27.57
6 Martina HavlíčkováMartina Havlíčková 96 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 27.67
7 Tereza SpáčilováTereza Spáčilová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6 27.95
7 Kateřina BožkováKateřina Božková 98 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 27.95
9 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 6 28.03
10 Adéla NeužilováAdéla Neužilová 02 JAC BrnoJAC Brno 4 28.47
11 Nikol MusialováNikol Musialová 03 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 29.46
12 Johana BierskáJohana Bierská 03 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 30.07
Anna GregušováAnna Gregušová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 7 DNS
Iveta HolešinskáIveta Holešinská 03 ŠAK Židlochovice, zapsaný spolekŠAK Židlochovice, zapsaný s... 3 DNS
Radka NiebauerováRadka Niebauerová 03 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5 DNS