Back

 / 1. prázdninový mítink

Brno (15. 7. 2019)

500 m - Muži (Běh)

Běh 01 (po, 15.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:15.52
2 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:15.60
3 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:16.76
4 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 1:20.34
5 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 1:21.62
6 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:21.95
7 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 1:36.49
8 Adam LeuchterAdam Leuchter 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 1:48.95
9 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 9 2:03.99
Celkem 9 závodníků
Běh 02 (po, 15.7.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:06.77
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:07.91
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:08.29
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:08.70
Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNF
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon
1 Peter LučanskýPeter Lučanský 96 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:06.77
2 Jakub StibalJakub Stibal 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:07.91
3 Tomáš DvořákTomáš Dvořák 00 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:08.29
4 Filip ZemanFilip Zeman 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:08.70
5 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:15.52
6 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 1:15.60
7 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:16.76
8 Alexej PetečelAlexej Petečel 04 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 4 1:20.34
9 Matyáš CharvátMatyáš Charvát 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 1:21.62
10 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 1:21.95
11 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 1:36.49
12 Adam LeuchterAdam Leuchter 09 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 8 1:48.95
13 Dominik ČernýDominik Černý 11 Orel VyškovOrel Vyškov 9 2:03.99
Roman PrusRoman Prus 95 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 5 DNS
Martin SchmögerMartin Schmöger 95 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 DNF

500 m - Ženy (Finále)

Finále (po, 15.7.2019 - 18:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Dominika MatyskováDominika Matysková 94 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 1:23.87
2 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 1:25.03
3 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 1:26.45
4 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 1:27.67
5 Natálie HorákováNatálie Horáková 05 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 1:36.79
6 Monika TrojancováMonika Trojancová 08 Orel VyškovOrel Vyškov 6 1:44.24
7 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 1:45.09
8 Alena KrchákováAlena Krcháková 57 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 8 1:49.45
Eliška ŠirokáEliška Široká 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 9 DNS
Celkem 9 závodníků