Back

 / Otevírací závody

Holešov (1. 5. 2019)

Skok daleký - Junioři

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub KuntJakub Kunt
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
01 1 6.76 +0.0 m/s 6.71  -0.26.76  +0.06.48  +0.16.766.49  +1.26.56  +1.16.59  -0.3
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 4 6.48 +0.7 m/s 6.45  +1.26.07  +0.36.40  +0.76.45-6.48  +0.76.34  +0.5
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 3 5.87 +0.3 m/s 5.87  +0.3xx5.87---
4 Jakub MrlíkJakub Mrlík
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 2 5.74 +0.9 m/s 5.74  +0.95.63  +1.65.57  -0.25.745.63  +0.45.32  +0.75.44  -0.6
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Michal BujdákMichal Bujdák
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 1 6.03 +0.2 m/s 5.86  +0.45.77  +0.36.03  +0.26.035.93  +0.95.76  +0.25.43  +0.0
2 Robert GondaRobert Gonda
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 2 5.68 -1.7 m/s 5.68  -1.75.62  +0.25.52  +0.45.685.56  +0.15.55  -0.35.60  +0.3
3 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 3 4.79 -0.1 m/s 4.30  +1.64.79  -0.14.37  +0.14.794.45  +0.84.63  +1.3x
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 1.5.2019 - 11:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan SedlářJan Sedlář
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 7 5.65 +0.9 m/s 5.47  -0.25.57  +0.95.51  -0.45.575.65  +0.95.29  -1.25.47  +0.2
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 1 5.56 +1.5 m/s 5.24  +0.75.18  -0.45.32  +0.05.325.14  -0.45.32  +0.55.56  +1.5
3 Marek MatyskaMarek Matyska
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 3 5.53 -1.0 m/s 4.94  +0.34.46  -0.64.59  -0.84.945.46  -0.45.41  +0.25.53  -1.0
4 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 8 5.27 +1.3 m/s 5.27  +1.35.21  -0.6x5.275.22  +0.0x5.02  +0.3
5 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 6 5.12 +0.2 m/s 4.93  -0.25.12  +0.24.89  -1.05.124.87  +0.7x4.65  -0.1
6 David DvorníkDavid Dvorník
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 5 4.71 +0.0 m/s x4.71  +0.04.22  -0.74.71xxx
7 Adam KubálekAdam Kubálek
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 2 4.32 -0.2 m/s 3.82  +0.53.53  -0.74.28  -1.24.284.30  +0.14.00  +0.84.32  -0.2
Bořek ŠevčíkBořek Ševčík
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 4 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 1.5.2019 - 13:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 6 4.63 -0.3 m/s 4.45  +0.14.40  +0.34.42  +2.74.454.63  -0.3x4.57  +0.0
2 Tomáš PavelkaTomáš Pavelka
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 5 4.54 +0.1 m/s x4.54  +0.14.33  +0.04.544.38  -0.64.51  -0.43.75  +0.3
3 Filippos DimitriadisFilippos Dimitriadis
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 4 4.35 +0.1 m/s 4.23  +0.2x4.35  +0.14.354.32  +0.8xx
4 Ondřej MikulíkOndřej Mikulík
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 2 4.24 +0.5 m/s 4.19  +0.74.21  +0.14.24  +0.54.244.11  +2.73.73  +0.34.12  +0.3
5 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 3 3.80 -0.6 m/s 3.79  -0.7x3.75  +0.03.79x3.80  -0.6x
Jindřich PolákJindřich Polák
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 1 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza BrázdilováTereza Brázdilová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
98 1 5.08 -0.7 m/s 4.84  -0.65.08  -0.7x5.085.00  +0.9x4.94  +0.8
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 8 5.10 +0.1 m/s 4.88  -0.14.95  -0.75.01  +0.35.015.06  +0.34.91  +0.35.10  +0.1
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 4 5.03 +0.1 m/s 4.62  -1.45.03  +0.14.81  -0.25.034.64  +1.04.75  +0.54.99  +1.5
3 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 4.95 x4.95x4.95x4.57  -0.54.54  +0.1
4 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
02 5 4.79 -0.8 m/s 4.55  -0.4x4.79  -0.84.794.76  +0.94.69  +1.04.10  -0.9
5 Nela GoišováNela Goišová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
03 2 4.66 +0.0 m/s xx4.63  +0.64.634.45  +0.44.66  +0.04.59  +0.3
6 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1 4.55 +0.6 m/s 4.29  +1.1x4.55  +0.64.554.50  +0.54.36  -0.64.54  +0.3
7 Ellen MarklováEllen Marklová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
03 3 4.54 +0.0 m/s 4.05  -0.34.13  -1.24.54  +0.04.544.43  +0.43.85  +1.04.01  +0.3
8 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 6 4.34 +0.7 m/s 4.17  +0.04.22  -0.14.30  +1.64.304.14  +1.23.83  -0.54.34  +0.7
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 1.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5 5.00 -0.4 m/s 5.00  -0.4xx5.004.81  +1.94.87  -0.54.84  -0.6
2 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 6 4.89 +1.3 m/s 4.36  +0.74.44  +1.54.58  -0.44.584.89  +1.34.39  +0.74.70  -1.0
3 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 7 4.63 +1.4 m/s 4.42  -0.14.63  +1.44.46  +0.54.634.58  +0.7x4.61  -2.4
4 Julie HendrychováJulie Hendrychová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 3 4.40 -1.2 m/s 4.19  -0.14.10  +0.94.14  +0.44.194.09  +1.94.13  +1.64.40  -1.2
5 Ema JanůEma Janů
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
04 4 4.02 +1.2 m/s 3.75  +0.83.94  +0.63.75  -0.73.944.02  +1.23.81  +0.53.92  -0.4
6 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 1 3.92 +0.6 m/s 3.79  -0.93.69  -1.03.85  +0.63.853.92  +0.63.89  +0.03.76  +0.4
7 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 2 3.78 +0.6 m/s 3.37  +0.83.66  -0.63.43  +0.53.66x3.27  +0.33.78  +0.6
Celkem 7 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 1.5.2019 - 12:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lucie MišunováLucie Mišunová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
08 17 4.57 +1.1 m/s 4.18  +0.44.54  +0.74.39  +1.14.544.11  -0.44.36  +1.54.57  +1.1
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 18 4.56 +1.9 m/s 4.03  +0.74.22  +0.04.56  +1.94.564.11  +0.64.05  +0.24.03  +0.6
3 Veronika SedlářováVeronika Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 16 4.35 +0.7 m/s 3.92  +0.24.09  +0.74.10  +1.64.104.12  +1.24.08  +0.24.35  +0.7
4 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 13 4.18 -0.2 m/s 4.18  -0.24.06  +0.34.09  +1.34.184.03  +0.23.74  -0.43.66  -0.3
5 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 12 4.01 +0.7 m/s 3.30  -0.13.83  +0.34.01  +0.74.013.56  +0.03.20  +0.13.42  +0.4
6 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 15 3.82 +0.0 m/s 3.58  -0.13.82  +0.0x3.823.72  -1.0x3.82  +0.4
7 Lenka VáclavkováLenka Václavková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
08 10 3.72 +0.3 m/s 3.56  -0.33.58  +0.73.31  +0.73.583.38  +0.23.68  -0.23.72  +0.3
8 Veronika VlasákováVeronika Vlasáková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 9 3.47 +0.4 m/s 3.41  +0.93.47  +0.4x3.47xx3.00  +0.1
9 Hana VančurováHana Vančurová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
07 11 3.46 +0.3 m/s 3.29  -0.63.46  +0.33.16  +1.03.460.00.00.0
10 Nikola KarskáNikola Karská
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 1 3.21 -0.3 m/s 3.21  -0.32.96  +0.73.16  +0.33.210.00.00.0
11 Zuzana KadlčíkováZuzana Kadlčíková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 5 3.02 -1.0 m/s 3.02  -1.02.94  -1.32.80  +0.93.020.00.00.0
12 Adéla SedlářováAdéla Sedlářová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 2 3.02 +0.7 m/s 3.02  +0.7xx3.020.00.00.0
13 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 4 2.98 +0.2 m/s 2.98  +0.22.75  +0.82.80  +0.82.980.00.00.0
14 Andrea HamříkováAndrea Hamříková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 8 2.89 +0.3 m/s 2.89  +0.32.84  +0.82.82  +0.82.890.00.00.0
15 Ema DrozdkováEma Drozdková
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
07 6 2.89 +0.5 m/s x2.89  +0.52.75  +0.62.890.00.00.0
16= Karin RampulováKarin Rampulová
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 7 0.00 xxx0.00.00.00.0
16= Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 19 0.00 xxx0.00.00.00.0
Kateřina SamohýlováKateřina Samohýlová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
07 14 DNS
Bára NedbalováBára Nedbalová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
06 3 DNS
Celkem 19 závodníků