Back

 / Otevírací závody

Holešov (1. 5. 2019)

150 m - Muži

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 17.00
Celkem 1 závodníků

150 m - Junioři

(st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří ŠtípekJiří Štípek 01 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 16.69
2 Jakub MrlíkJakub Mrlík 00 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.78
3 Jan JemelkaJan Jemelka 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.13
4 Jakub HanzlíkJakub Hanzlík 01 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.31
Celkem 4 závodníků

150 m - Dorostenci

Dorostenci 01 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel MynaříkPavel Mynařík 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3 17.13
2 Maximilian MajerMaximilian Majer 02 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 17.61
3 Jiří KovářJiří Kovář 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 18.16
4 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 18.68
Celkem 4 závodníků
Dorostenci 02 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marian PražákMarian Pražák 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 17.32
2 Adam SychraAdam Sychra 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1 17.44
3 Petr DočkalPetr Dočkal 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 17.76
4 Martin HolubMartin Holub 02 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 17.81
Celkem 4 závodníků

150 m - Žáci

Žáci 01 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek MatyskaMarek Matyska 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 18.82
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 19.11
3 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 19.60
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 1 19.71
Celkem 4 závodníků
Žáci 02 (st, 1.5.2019 - 11:40) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš HolubTomáš Holub 06 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.80
2 Filip KlimentFilip Kliment 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.65
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 23.25
Celkem 3 závodníků

150 m - Juniorky

(st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KašpárkováTereza Kašpárková 00 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.70
2 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.38
3 Miriam VančurováMiriam Vančurová 00 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 22.14
Celkem 3 závodníků

150 m - Dorostenky

Dorostenky 01 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 02 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 20.32
2 Karolína VlkováKarolína Vlková 03 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 21.03
3 Ester VančurováEster Vančurová 03 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 1 21.10
4 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 21.70
Celkem 4 závodníků
Dorostenky 02 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 2 20.11
2 Barbora MitevováBarbora Mitevová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 4 21.21
3 Nela GoišováNela Goišová 03 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.60
Celkem 3 závodníků

150 m - Žákyně

Žákyně 01 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 3 20.63
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 22.92
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 23.02
Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 DNS
Celkem 4 závodníků
Žákyně 02 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema JanůEma Janů 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 21.94
2 Sára AndrýskováSára Andrýsková 07 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 22.22
3 Andrea HamříkováAndrea Hamříková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 25.92
Celkem 3 závodníků
Žákyně 03 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta PátkováAneta Pátková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 22.83
2 Kateřina NesrstováKateřina Nesrstová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 24.04
3 Veronika JavorováVeronika Javorová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 24.82
4 Karin RampulováKarin Rampulová 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 27.01
Celkem 4 závodníků
Žákyně 04 (st, 1.5.2019 - 12:00) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Denisa VašíčkováDenisa Vašíčková 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 1 21.27
2 Nicol SamohýlováNicol Samohýlová 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 3 21.69
3 Gabriela SolařováGabriela Solařová 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 22.82
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 24.12
Celkem 4 závodníků