Back

 / Okresní přebory v atletice žactva a dorostu

Břeclav (24. 4. 2019)

Skok daleký - Dorostenci

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel JurášDaniel Juráš
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 6.56 0.0
2 Vít HlavenkaVít Hlavenka
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 6.38 0.0
3 Petr ProkešPetr Prokeš
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
03 5.30 0.0
4 Zdeněk ČechZdeněk Čech
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
03 4.79 0.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Žáci

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Richard KrutákRichard Kruták
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
04 5.41 0.0
2 Erik SlatinskýErik Slatinský
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
04 5.36 0.0
3 Michal HofrMichal Hofr
ZŠ ValticeZŠ Valtice
04 5.08 0.0
4 Daniel FabikovičDaniel Fabikovič
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
04 5.03 0.0
5 Matouš PavlisMatouš Pavlis
ZŠ ValticeZŠ Valtice
04 4.99 0.0
6 Lukáš SasínekLukáš Sasínek
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
05 4.85 0.0
7 Tomáš KováčTomáš Kováč
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
04 4.64 0.0
8 Jiří MichlovskýJiří Michlovský
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
05 4.59 0.0
9 Daniel SkočekDaniel Skoček
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
05 4.50 0.0
10 Tadeáš PařenicaTadeáš Pařenica
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
05 4.39 0.0
11 Matěj HyclMatěj Hycl
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
04 4.28 0.0
12 Ondřej KužmaOndřej Kužma
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
04 4.21 0.0
13 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
05 4.11 0.0
14 Antonín KlimešAntonín Klimeš
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
05 4.03 0.0
15 Kryštof AntoschKryštof Antosch
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
05 3.96 0.0
16 Lumír MusilLumír Musil
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
05 3.82 0.0
Patrik SmočekPatrik Smoček
ZŠ ValticeZŠ Valtice
04 DNS
Tomáš NovákTomáš Novák
ZŠ KobylíZŠ Kobylí
05 DNS
Lukáš KochanLukáš Kochan
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
04 DNS
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
06 4.71 0.0
2 Martin OtáhalMartin Otáhal
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
06 4.59 0.0
3 Kryštof RežňákKryštof Režňák
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 4.57 0.0
4 Jan KašparJan Kašpar
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 4.54 0.0
5 Václav RajchlVáclav Rajchl
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
07 4.23 0.0
6 Radek DarmovzalRadek Darmovzal
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
07 4.19 0.0
7 Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček
ZŠ ValticeZŠ Valtice
06 4.13 0.0
8 Dominik MachalaDominik Machala
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
06 4.03 0.0
9 Zdeněk JochmanZdeněk Jochman
ZŠ LedniceZŠ Lednice
07 3.90 0.0
10 Jan TančinecJan Tančinec
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
08 3.87 0.0
11 Albert KarmasýnAlbert Karmasýn
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 3.84 0.0
12 Jakub JordánJakub Jordán
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
07 3.79 0.0
13 Michal LétalMichal Létal
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
07 3.79 0.0
14 Dominik NavrátilDominik Navrátil
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 3.76 0.0
15 Vít KrůzaVít Krůza
ZŠ StarovičkyZŠ Starovičky
08 3.70 0.0
16 Lukáš KonrádLukáš Konrád
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
07 3.69 0.0
17 Martin FröhlichMartin Fröhlich
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 3.66 0.0
18 David MusilDavid Musil
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
07 3.64 0.0
19 Antonín VávraAntonín Vávra
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
07 3.63 0.0
20 Lukáš UherLukáš Uher
ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot
08 3.58 0.0
21 Nathan AlbrechtNathan Albrecht
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
07 3.39 0.0
22 Matěj MikitkaMatěj Mikitka
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 3.27 0.0
23 Martin DobrovolnýMartin Dobrovolný
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 3.23 0.0
24 Jan PříborskýJan Příborský
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
06 2.89 0.0
Filip TichýFilip Tichý
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 DNS
Celkem 25 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina OsičkováKateřina Osičková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 5.00 0.0
2 Tereza ZemánkováTereza Zemánková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
02 4.84 0.0
3 Martina GalburováMartina Galburová
ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice
03 4.49 0.0
4 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
03 4.16 0.0
5 Tereza MikulecováTereza Mikulecová
ZŠ ValticeZŠ Valtice
03 3.96 0.0
6 Natálie DrbolováNatálie Drbolová
Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice
03 3.68 0.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie VrbováMarie Vrbová
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
04 4.76 0.0
2 Vendula ZemčíkováVendula Zemčíková
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
05 4.75 0.0
3 Vanesa MartincováVanesa Martincová
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
04 4.64 0.0
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
05 4.57 0.0
5 Tereza KašparováTereza Kašparová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
04 4.53 0.0
6 Radka HelešicováRadka Helešicová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
04 4.48 0.0
7 Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 4.48 0.0
8 Klára KachyňováKlára Kachyňová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
04 4.44 0.0
9 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
04 4.36 0.0
10 Kristýna HricováKristýna Hricová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
05 4.36 0.0
11 Kateřina FoukalováKateřina Foukalová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
05 4.32 0.0
12 Anastazia KomarováAnastazia Komarová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
05 4.26 0.0
13 Simona KnéblováSimona Knéblová
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
05 4.12 0.0
14 Beáta SvobodováBeáta Svobodová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
05 4.04 0.0
15 Marie BohdálkováMarie Bohdálková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
05 3.99 0.0
16 Magda HercogováMagda Hercogová
ZŠ Velké PavloviceZŠ Velké Pavlovice
04 3.98 0.0
17 Magdalena MenšíkováMagdalena Menšíková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
04 3.93 0.0
18 Petra SkalníkováPetra Skalníková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
05 3.92 0.0
19 Sára VladárováSára Vladárová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
05 3.85 0.0
20 Simona BlažkováSimona Blažková
ZŠ ValticeZŠ Valtice
04 3.82 0.0
21 Michaela ŠimkováMichaela Šimková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
05 3.77 0.0
22 Beata StávkováBeata Stávková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
05 3.69 0.0
23 Karolína PivodováKarolína Pivodová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
04 3.53 0.0
24 Adéla TurečkováAdéla Turečková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
05 3.50 0.0
25 Vendula HrudováVendula Hrudová
ZŠ VranoviceZŠ Vranovice
05 3.49 0.0
26 Matylda StřelcováMatylda Střelcová
Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče
05 2.89 0.0
27 Eliška FikejsováEliška Fikejsová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
05 2.86 0.0
Lucie MichnováLucie Michnová
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
04 DNS
Petra HolešinskáPetra Holešinská
ZŠ LedniceZŠ Lednice
04 DNS
Maria KomarováMaria Komarová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
05 DNS
Celkem 30 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 24.4.2019 - 00:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza NěmcováTereza Němcová
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 4.60 0.0
2 Simona BaránkováSimona Baránková
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 4.45 0.0
3 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková
ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní
06 4.41 0.0
4 Sofie KubíkováSofie Kubíková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 4.24 0.0
5 Tereza JuřicováTereza Juřicová
ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická
06 4.21 0.0
6 Adéla FojtováAdéla Fojtová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
07 4.18 0.0
7 Adéla KrejzováAdéla Krejzová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
06 3.96 0.0
8 Nikola SeďováNikola Seďová
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 3.92 0.0
9 Michaela KalčíkováMichaela Kalčíková
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
06 3.88 0.0
10 Karolína PekárováKarolína Pekárová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 3.85 0.0
11 Viktorie KlimovičováViktorie Klimovičová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
07 3.85 0.0
12 Renáta TučkováRenáta Tučková
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
07 3.84 0.0
13 Barbora MichalíkováBarbora Michalíková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
06 3.80 0.0
14 Lenka KaňováLenka Kaňová
ZŠ Břeclav Kpt. NálepkyZŠ Břeclav Kpt. Nálepky
07 3.77 0.0
15 Klára EliášováKlára Eliášová
ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice
06 3.70 0.0
16 Karolína JančálkováKarolína Jančálková
ZŠ Břeclav Kpt. NálepkyZŠ Břeclav Kpt. Nálepky
07 3.62 0.0
17 Adéla JonášováAdéla Jonášová
ZŠ LedniceZŠ Lednice
06 3.62 0.0
18 Adéla KalinováAdéla Kalinová
ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova
06 3.58 0.0
19 Vanesa BezuckáVanesa Bezucká
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 3.54 0.0
20 Nikola RolníkováNikola Rolníková
ZŠ Břeclav Kpt. NálepkyZŠ Břeclav Kpt. Nálepky
07 3.49 0.0
21 Adéla KrejzováAdéla Krejzová
ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského
06 3.47 0.0
22 Tereza SamkováTereza Samková
ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice
06 3.31 0.0
23 Vendula LukáškováVendula Lukášková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
07 3.30 0.0
24 Natálie VeseláNatálie Veselá
ZŠ ValticeZŠ Valtice
06 3.27 0.0
Eliška GrzybováEliška Grzybová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 DNS
Radka TicháRadka Tichá
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
07 DNS
Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková
ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského
07 DNS
Viktorie ČernáViktorie Černá
ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká
06 DNS
Bára TlustáBára Tlustá
ZŠ LedniceZŠ Lednice
06 DNS
Eliška LukáškováEliška Lukášková
ZŠ LedniceZŠ Lednice
07 NM
Celkem 30 závodníků