Back

 / Okresní přebory v atletice žactva a dorostu

Břeclav (24. 4. 2019)

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 07.33
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.52
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 07.61
4 Lukáš OpavskýLukáš Opavský 03 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 8 07.90
5 Marek DvořákMarek Dvořák 03 ZŠ ValticeZŠ Valtice 5 08.79
Filip HanáčekFilip Hanáček 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4 DNS
Pavel KuriálPavel Kuriál 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.80
2 Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 07.97
3 Martin HelešicMartin Helešic 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.15
4 Zdeněk ČechZdeněk Čech 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5 08.39
5 Petr KuchařPetr Kuchař 03 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 08.39
6 David NešporDavid Nešpor 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 08.50
Vojtěch HamadaVojtěch Hamada 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -4.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman TréšekRoman Tréšek 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7 08.21
2 Samuel TalábSamuel Taláb 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3 08.33
3 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.36
4 David KuzmaDavid Kuzma 02 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 6 08.71
Jaromír HerůdekJaromír Herůdek 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 DNS
Tobiáš HanákTobiáš Hanák 03 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 5 DQ
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 07.33
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 07.52
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 07.61
4 Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.80
5 Lukáš OpavskýLukáš Opavský 03 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 8 07.90
6 Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 07.97
7 Martin HelešicMartin Helešic 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.15
8 Roman TréšekRoman Tréšek 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7 08.21
9 Samuel TalábSamuel Taláb 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3 08.33
10 Michal ZrůnaMichal Zrůna 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.36
11 Zdeněk ČechZdeněk Čech 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5 08.39
11 Petr KuchařPetr Kuchař 03 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 3 08.39
13 David NešporDavid Nešpor 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 08.50
14 David KuzmaDavid Kuzma 02 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 6 08.71
15 Marek DvořákMarek Dvořák 03 ZŠ ValticeZŠ Valtice 5 08.79
Filip HanáčekFilip Hanáček 03 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4 DNS
Pavel KuriálPavel Kuriál 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7 DNS
Vojtěch HamadaVojtěch Hamada 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 DNS
Jaromír HerůdekJaromír Herůdek 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 4 DNS
Tobiáš HanákTobiáš Hanák 03 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 5 DQ

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -3.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HlavenkaVít Hlavenka 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5 07.40
2 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.65
3 Daniel JurášDaniel Juráš 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 6 07.83
4 Martin HelešicMartin Helešic 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 08.17
5 Lukáš OpavskýLukáš Opavský 03 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 7 08.22
6 Petr ProkešPetr Prokeš 03 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.33
7 Roman TréšekRoman Tréšek 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 08.34
Daniel KostrhunDaniel Kostrhun 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 DQ
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard KrutákRichard Kruták 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 07.88
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 07.89
3 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.29
4 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 08.32
5 Adam KolářAdam Kolář 05 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 08.41
6 Tomáš RathuzskýTomáš Rathuzský 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 08.52
7 Vojtěch RaslVojtěch Rasl 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 08.62
8 Michal HofrMichal Hofr 04 ZŠ ValticeZŠ Valtice 08.65
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří MichlovskýJiří Michlovský 05 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 08.59
2 Hoang Duong VuHoang Duong Vu 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 08.64
3 František RajchlFrantišek Rajchl 04 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 2 08.66
4 Jan StřelskýJan Střelský 04 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 08.69
5 Adam BoltvanAdam Boltvan 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4 08.77
6 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 08.92
7 Kryštof AntoschKryštof Antosch 05 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5 09.26
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2 07.94
2 Richard KrutákRichard Kruták 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3 07.95
3 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 8 08.36
4 Adam KoprAdam Kopr 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 6 08.54
5 Ondřej JanečkaOndřej Janečka 04 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 5 09.02
6 Václav LeblochVáclav Lebloch 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7 09.45
7 Antonín KlimešAntonín Klimeš 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 4 09.83
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam KolářAdam Kolář 05 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 3 08.33
2 Michal HofrMichal Hofr 04 ZŠ ValticeZŠ Valtice 4 08.36
3 Tomáš RathuzskýTomáš Rathuzský 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2 08.37
4 David ČernýDavid Černý 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5 08.54
5 Ondřej KužmaOndřej Kužma 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 08.58
Lukáš KochanLukáš Kochan 04 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 04 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.25
2 Vojtěch RaslVojtěch Rasl 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3 08.53
3 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 6 08.73
4 Patrik SmočekPatrik Smoček 04 ZŠ ValticeZŠ Valtice 7 09.03
5 Ondřej MeredaOndřej Mereda 05 ZŠ Břeclav Kpt. NálepkyZŠ Břeclav Kpt. Nálepky 5 09.22
Viktor NguyenViktor Nguyen 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2 07.94
2 Richard KrutákRichard Kruták 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3 07.95
3 Tomáš WozarTomáš Wozar 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.25
4 Adam KolářAdam Kolář 05 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 3 08.33
5 Erik SlatinskýErik Slatinský 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 8 08.36
5 Michal HofrMichal Hofr 04 ZŠ ValticeZŠ Valtice 4 08.36
7 Tomáš RathuzskýTomáš Rathuzský 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2 08.37
8 Vojtěch RaslVojtěch Rasl 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 3 08.53
9 Adam KoprAdam Kopr 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 6 08.54
9 David ČernýDavid Černý 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5 08.54
11 Ondřej KužmaOndřej Kužma 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 08.58
12 Jiří MichlovskýJiří Michlovský 05 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 08.59
13 Hoang Duong VuHoang Duong Vu 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 08.64
14 František RajchlFrantišek Rajchl 04 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 2 08.66
15 Jan StřelskýJan Střelský 04 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 08.69
16 Tomáš NovákTomáš Novák 05 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 6 08.73
17 Adam BoltvanAdam Boltvan 04 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4 08.77
18 Ondřej GajdošOndřej Gajdoš 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 08.92
19 Ondřej JanečkaOndřej Janečka 04 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 5 09.02
20 Patrik SmočekPatrik Smoček 04 ZŠ ValticeZŠ Valtice 7 09.03
21 Ondřej MeredaOndřej Mereda 05 ZŠ Břeclav Kpt. NálepkyZŠ Břeclav Kpt. Nálepky 5 09.22
22 Kryštof AntoschKryštof Antosch 05 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5 09.26
23 Václav LeblochVáclav Lebloch 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7 09.45
24 Antonín KlimešAntonín Klimeš 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 4 09.83
Lukáš KochanLukáš Kochan 04 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 6 DNS
Viktor NguyenViktor Nguyen 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4 DNS

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof RežňákKryštof Režňák 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.97
2 Jiří FibichJiří Fibich 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5 09.63
3 Vít KrůzaVít Krůza 08 ZŠ StarovičkyZŠ Starovičky 6 09.79
4 Michal LétalMichal Létal 07 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 3 09.83
5 Zdeněk JochmanZdeněk Jochman 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 4 09.91
6 David MusilDavid Musil 07 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 10.14
Tomáš SmočekTomáš Smoček 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 8 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -3.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FröhlichMartin Fröhlich 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.26
2 Martin OtáhalMartin Otáhal 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 2 09.69
3 Dominik MachalaDominik Machala 06 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 7 10.06
4 Michal SchallenbergerMichal Schallenberger 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 8 10.14
5 Ondřej DidovOndřej Didov 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 4 10.51
6 Jan KašparJan Kašpar 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 11.03
Ondřej BřezovičOndřej Březovič 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek 06 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.77
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 08.95
3 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3 09.13
4 David DarmovzalDavid Darmovzal 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 4 09.95
5 Tomáš PrčíkTomáš Prčík 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 10.09
6 Jan TančinecJan Tančinec 08 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 8 10.12
Filip MichalicaFilip Michalica 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 6 DNS
Damián CyprisDamián Cypris 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub JordánJakub Jordán 07 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 6 09.29
2 Denis KocmanDenis Kocman 06 ZŠ DrnholecZŠ Drnholec 2 09.35
3 Radek DarmovzalRadek Darmovzal 07 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 4 09.88
4 Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 7 10.17
5 Antonín VávraAntonín Vávra 07 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 8 10.20
6 Nathan AlbrechtNathan Albrecht 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 10.34
Albert KarmasýnAlbert Karmasýn 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek 06 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2 08.77
2 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 08.95
3 Kryštof RežňákKryštof Režňák 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.97
4 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3 09.13
5 Martin FröhlichMartin Fröhlich 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.26
6 Jakub JordánJakub Jordán 07 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 6 09.29
7 Denis KocmanDenis Kocman 06 ZŠ DrnholecZŠ Drnholec 2 09.35
8 Jiří FibichJiří Fibich 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5 09.63
9 Martin OtáhalMartin Otáhal 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 2 09.69
10 Vít KrůzaVít Krůza 08 ZŠ StarovičkyZŠ Starovičky 6 09.79
11 Michal LétalMichal Létal 07 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 3 09.83
12 Radek DarmovzalRadek Darmovzal 07 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 4 09.88
13 Zdeněk JochmanZdeněk Jochman 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 4 09.91
14 David DarmovzalDavid Darmovzal 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 4 09.95
15 Dominik MachalaDominik Machala 06 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 7 10.06
16 Tomáš PrčíkTomáš Prčík 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 10.09
17 Jan TančinecJan Tančinec 08 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 8 10.12
18 David MusilDavid Musil 07 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 7 10.14
18 Michal SchallenbergerMichal Schallenberger 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 8 10.14
20 Tomáš KlepáčekTomáš Klepáček 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 7 10.17
21 Antonín VávraAntonín Vávra 07 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 8 10.20
22 Nathan AlbrechtNathan Albrecht 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 10.34
23 Ondřej DidovOndřej Didov 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 4 10.51
24 Jan KašparJan Kašpar 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 11.03
Tomáš SmočekTomáš Smoček 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 8 DNS
Ondřej BřezovičOndřej Březovič 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 DNS
Filip MichalicaFilip Michalica 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 6 DNS
Damián CyprisDamián Cypris 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 5 DNS
Albert KarmasýnAlbert Karmasýn 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 DNS

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin FröhlichMartin Fröhlich 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3 08.48
2 Kryštof RežňákKryštof Režňák 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 4 08.68
3 Ondřej SuchánekOndřej Suchánek 06 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 08.95
4 Štěpán PaulíkŠtěpán Paulík 06 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 1 09.01
5 Dominik NavrátilDominik Navrátil 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.24
6 Jakub JordánJakub Jordán 07 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 7 09.63
7 Jiří FibichJiří Fibich 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 8 09.88
Denis KocmanDenis Kocman 06 ZŠ DrnholecZŠ Drnholec 2 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Leona MihalíkováLeona Mihalíková 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7 08.77
2 Tereza ZemánkováTereza Zemánková 02 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 1 09.04
3 Natálie DrbolováNatálie Drbolová 03 Gymnázium Velké PavloviceGymnázium Velké Pavlovice 5 09.05
4 Martina GalburováMartina Galburová 03 ZŠ Velké NěmčiceZŠ Velké Němčice 6 09.06
5 Karolína KoulováKarolína Koulová 03 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 3 09.23
6 Daniela VitvarováDaniela Vitvarová 03 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 8 09.39
7 Tereza MikulecováTereza Mikulecová 03 ZŠ ValticeZŠ Valtice 2 09.42
8 Natálie DudováNatálie Dudová 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.49
Celkem 8 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -4.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 08.98
2 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.07
3 Magda HercogováMagda Hercogová 04 ZŠ Velké PavloviceZŠ Velké Pavlovice 6 09.16
4 Kristýna HricováKristýna Hricová 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 09.51
5 Petra BlažkováPetra Blažková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 09.82
6 Veronika ÚlehlováVeronika Úlehlová 04 ZŠ LedniceZŠ Lednice 8 10.18
Lucie MichnováLucie Michnová 04 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 02 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4 08.89
2 Magdalena MenšíkováMagdalena Menšíková 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 08.98
3 Beáta SvobodováBeáta Svobodová 05 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 8 09.04
4 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 6 09.08
5 Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 3 09.29
6 Kateřina FoukalováKateřina Foukalová 05 ZŠ LedniceZŠ Lednice 5 09.43
7 Kateřina RabušicováKateřina Rabušicová 04 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 2 09.54
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iva SchejbalováIva Schejbalová 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2 08.75
2 Karin OndrováKarin Ondrová 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.16
3 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová 04 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 4 09.19
4 Karolína PivodováKarolína Pivodová 04 ZŠ LedniceZŠ Lednice 3 09.56
5 Sára VladárováSára Vladárová 05 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 8 09.58
6 Vendula HrudováVendula Hrudová 05 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 10.05
7 Ivana PopovskáIvana Popovská 05 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 7 10.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.60
2 Tereza KašparováTereza Kašparová 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 7 08.83
3 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 08.84
4 Simona BlažkováSimona Blažková 04 ZŠ ValticeZŠ Valtice 4 09.25
5 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 8 09.57
6 Petra HolešinskáPetra Holešinská 04 ZŠ LedniceZŠ Lednice 3 09.58
Pavlína BerkováPavlína Berková 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 05 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 09.02
2 Aneta SlámováAneta Slámová 05 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 09.29
3 Zita AdámkováZita Adámková 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 09.75
4 Bára KopřivováBára Kopřivová 06 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 3 09.82
5 Beata StávkováBeata Stávková 05 ZŠ LedniceZŠ Lednice 2 09.84
6 Natálie KabátováNatálie Kabátová 05 ZŠ LedniceZŠ Lednice 4 10.36
7 Matylda StřelcováMatylda Střelcová 05 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 8 11.40
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Jana PiškulováJana Piškulová 05 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.60
2 Iva SchejbalováIva Schejbalová 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 2 08.75
3 Tereza KašparováTereza Kašparová 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 7 08.83
4 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 08.84
5 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4 08.89
6 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 08.98
6 Magdalena MenšíkováMagdalena Menšíková 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 08.98
8 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 6 09.02
9 Beáta SvobodováBeáta Svobodová 05 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 8 09.04
10 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.07
11 Simona KnéblováSimona Knéblová 05 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 6 09.08
12 Magda HercogováMagda Hercogová 04 ZŠ Velké PavloviceZŠ Velké Pavlovice 6 09.16
12 Karin OndrováKarin Ondrová 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.16
14 Michaela MikulicováMichaela Mikulicová 04 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 4 09.19
15 Simona BlažkováSimona Blažková 04 ZŠ ValticeZŠ Valtice 4 09.25
16 Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 3 09.29
16 Aneta SlámováAneta Slámová 05 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 7 09.29
18 Kateřina FoukalováKateřina Foukalová 05 ZŠ LedniceZŠ Lednice 5 09.43
19 Kristýna HricováKristýna Hricová 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 09.51
20 Kateřina RabušicováKateřina Rabušicová 04 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 2 09.54
21 Karolína PivodováKarolína Pivodová 04 ZŠ LedniceZŠ Lednice 3 09.56
22 Veronika ŠpačkováVeronika Špačková 05 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 8 09.57
23 Sára VladárováSára Vladárová 05 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 8 09.58
23 Petra HolešinskáPetra Holešinská 04 ZŠ LedniceZŠ Lednice 3 09.58
25 Zita AdámkováZita Adámková 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 09.75
26 Petra BlažkováPetra Blažková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 5 09.82
26 Bára KopřivováBára Kopřivová 06 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 3 09.82
28 Beata StávkováBeata Stávková 05 ZŠ LedniceZŠ Lednice 2 09.84
29 Vendula HrudováVendula Hrudová 05 ZŠ VranoviceZŠ Vranovice 5 10.05
30 Veronika ÚlehlováVeronika Úlehlová 04 ZŠ LedniceZŠ Lednice 8 10.18
31 Natálie KabátováNatálie Kabátová 05 ZŠ LedniceZŠ Lednice 4 10.36
32 Ivana PopovskáIvana Popovská 05 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 7 10.91
33 Matylda StřelcováMatylda Střelcová 05 Gymnázium HustopečeGymnázium Hustopeče 8 11.40
Lucie MichnováLucie Michnová 04 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 2 DNS
Pavlína BerkováPavlína Berková 05 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 5 DNS

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 08.64
2 Jana PiškulováJana Piškulová 05 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 5 08.75
3 Iva SchejbalováIva Schejbalová 05 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4 08.80
4 Karin KrejčiříkováKarin Krejčiříková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 1 08.80
5 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 7 08.83
6 Tereza KašparováTereza Kašparová 04 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 6 09.00
7 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 3 09.10
8 Magdalena MenšíkováMagdalena Menšíková 04 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 8 09.24
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta KrejzováAneta Krejzová 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4 09.39
2 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.68
3 Radka TicháRadka Tichá 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 09.94
4 Laďka HasilováLaďka Hasilová 06 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 5 09.96
5 Jana SokolováJana Sokolová 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 2 09.98
6 Karolína ProkopováKarolína Prokopová 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3 10.17
7 Bára TlustáBára Tlustá 06 ZŠ LedniceZŠ Lednice 1 10.51
Nikola SeďováNikola Seďová 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -3.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JuřicováTereza Juřicová 06 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 6 09.26
2 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 09.69
3 Eliška LukáškováEliška Lukášková 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 7 10.06
4 Natálie VeseláNatálie Veselá 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 8 10.14
5 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 4 10.51
6 Kateřina KristoňováKateřina Kristoňová 06 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 3 11.03
Vanesa BezuckáVanesa Bezucká 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5 DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 03 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -2.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.37
2 Klára EliášováKlára Eliášová 06 ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice 5 09.68
3 Ema SlatinskáEma Slatinská 07 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 8 10.03
4 Dominika LimováDominika Limová 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 10.17
5 Tereza SamkováTereza Samková 06 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 7 10.29
6 Adéla KrejzováAdéla Krejzová 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 6 10.34
7 Aneta SchallenbergerováAneta Schallenbergerová 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 2 10.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 04 (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -3.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KlimovičováViktorie Klimovičová 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 6 09.29
2 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 09.35
3 Nikola SeďováNikola Seďová 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 1 09.60
4 Adéla KalinováAdéla Kalinová 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4 09.88
5 Adéla KrejzováAdéla Krejzová 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 7 10.17
6 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 8 10.29
7 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 5 10.34
Bára KopřivováBára Kopřivová 06 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Tereza JuřicováTereza Juřicová 06 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 6 09.26
2 Viktorie KlimovičováViktorie Klimovičová 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 6 09.29
3 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 09.35
4 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.37
5 Aneta KrejzováAneta Krejzová 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 4 09.39
6 Nikola SeďováNikola Seďová 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 1 09.60
7 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.68
7 Klára EliášováKlára Eliášová 06 ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice 5 09.68
9 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 2 09.69
10 Adéla KalinováAdéla Kalinová 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 4 09.88
11 Radka TicháRadka Tichá 07 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 8 09.94
12 Laďka HasilováLaďka Hasilová 06 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 5 09.96
13 Jana SokolováJana Sokolová 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 2 09.98
14 Ema SlatinskáEma Slatinská 07 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 8 10.03
15 Eliška LukáškováEliška Lukášková 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 7 10.06
16 Natálie VeseláNatálie Veselá 06 ZŠ ValticeZŠ Valtice 8 10.14
17 Karolína ProkopováKarolína Prokopová 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 3 10.17
17 Dominika LimováDominika Limová 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 3 10.17
17 Adéla KrejzováAdéla Krejzová 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 7 10.17
20 Tereza SamkováTereza Samková 06 ZŠ Dolní VěstoniceZŠ Dolní Věstonice 7 10.29
20 Veronika TrubačováVeronika Trubačová 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 8 10.29
22 Adéla KrejzováAdéla Krejzová 06 ZŠ Břeclav KupkovaZŠ Břeclav Kupkova 6 10.34
22 Zuzana AdámkováZuzana Adámková 08 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 5 10.34
24 Aneta SchallenbergerováAneta Schallenbergerová 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 2 10.45
25 Bára TlustáBára Tlustá 06 ZŠ LedniceZŠ Lednice 1 10.51
25 Natálie HumpolíkováNatálie Humpolíková 06 ZŠ Hustopeče NádražníZŠ Hustopeče Nádražní 4 10.51
27 Kateřina KristoňováKateřina Kristoňová 06 ZŠ LanžhotZŠ Lanžhot 3 11.03
Nikola SeďováNikola Seďová 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 7 DNS
Vanesa BezuckáVanesa Bezucká 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 5 DNS
Bára KopřivováBára Kopřivová 06 ZŠ KobylíZŠ Kobylí 3 DNS

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 24.4.2019 - 00:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza JuřicováTereza Juřicová 06 ZŠ Břeclav ValtickáZŠ Břeclav Valtická 5 08.96
2 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.06
3 Viktorie KlimovičováViktorie Klimovičová 07 ZŠ LedniceZŠ Lednice 4 09.32
4 Klára EliášováKlára Eliášová 06 ZŠ NikolčiceZŠ Nikolčice 8 09.37
5 Sofie KubíkováSofie Kubíková 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 6 09.40
6 Nikola SeďováNikola Seďová 07 ZŠ Hustopeče KomenskéhoZŠ Hustopeče Komenského 2 09.65
7 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 ZŠ Břeclav SlováckáZŠ Břeclav Slovácká 1 10.16
8 Aneta KrejzováAneta Krejzová 06 ZŠ Břeclav KomenskéhoZŠ Břeclav Komenského 7 10.19
Celkem 8 závodníků