Back

 / Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 11:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.44
2 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.75
3 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.08
4 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.27
5 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 08.32
6 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.78
7 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.94
Jiří JahelkaJiří Jahelka 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 11:00) official Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 07.58
2 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.97
3 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.10
4 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.25
5 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.39
6 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.61
7 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 08.88
Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.57
2 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.80
3 Jakub JanekJakub Janek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.03
4 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.12
5 Matěj SlámaMatěj Sláma 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 08.55
6 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.74
7 Matvij TsapMatvij Tsap 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.15
Vojtěch JahelkaVojtěch Jahelka 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.5.2019 - 11:00) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
2 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.80
3 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.04
4 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.75
5 Patrik BednářPatrik Bednář 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.88
6 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.97
7 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.21
Jiří MichlovskýJiří Michlovský 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.44
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.57
3 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 07.58
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 07.66
5 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.75
6 Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 07.80
6 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 07.80
8 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 07.97
9 Jakub JanekJakub Janek 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.03
10 Martin PhamMartin Pham 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 08.04
11 Jakub RůžičkaJakub Růžička 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.08
12 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 8 08.10
13 Antonín NěmecAntonín Němec 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.12
14 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 08.25
15 Hynek JurkovičHynek Jurkovič 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 08.27
16 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 08.32
17 Tomáš Pavel PytelaTomáš Pavel Pytela 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 08.39
18 Matěj SlámaMatěj Sláma 05 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 8 08.55
19 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.61
20 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 7 08.74
21 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 08.75
22 Václav HamšíkVáclav Hamšík 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 7 08.78
23 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 7 08.88
23 Patrik BednářPatrik Bednář 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 08.88
25 Ondřej StrmiskaOndřej Strmiska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.94
26 Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.97
27 Matvij TsapMatvij Tsap 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 09.15
28 David SmerečynskyjDavid Smerečynskyj 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.21
Jiří JahelkaJiří Jahelka 05 BYAC BrnoBYAC Brno 1 DNS
Dominik HavlíčekDominik Havlíček 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Vojtěch JahelkaVojtěch Jahelka 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 DNS
Jiří MichlovskýJiří Michlovský 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 07.34
2 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 07.49
3 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 07.50
4 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 07.59
5 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 07.82
6 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 07.85
7 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 07.86
Adam ProcházkaAdam Procházka 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 08.02
2 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 6 08.15
3 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.28
4 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 08.56
5 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 08.62
6 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 08.82
7 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 08.88
Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.28
2 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.76
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.11
4 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 09.47
5 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.55
6 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.68
7 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.84
8 Issa Sidiki DialloIssa Sidiki Diallo 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.99
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.88
2 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.13
3 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.35
4 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.39
5 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.47
6 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.61
7 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.81
Albert KarmasýnAlbert Karmasýn 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.12
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.25
3 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.35
4 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.42
5 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.53
6 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.97
7 Daniel SattlerDaniel Sattler 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.98
David RevvilaDavid Revvila 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.5.2019 - 10:40) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.94
2 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.08
3 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.69
4 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.71
5 David BřezinaDavid Březina 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 09.90
6 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.96
Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 08.12
2 Matěj SkřivánekMatěj Skřivánek 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.25
3 Boleslav KočíBoleslav Kočí 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.28
4 Dominik MachalaDominik Machala 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.76
5 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.88
6 Jan BílekJan Bílek 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 08.94
7 Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 09.08
8 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 09.11
9 Filip MolíkFilip Molík 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.13
10 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.35
10 Boleslav KobylkaBoleslav Kobylka 07 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.35
12 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.39
13 Patrik FilkaPatrik Filka 07 ASK BlanskoASK Blansko 7 09.42
14 Hynek ŽlůvaHynek Žlůva 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 09.47
14 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 09.47
16 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.53
17 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.55
18 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.61
19 Ondřej FibingrOndřej Fibingr 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.68
20 Michal SvobodaMichal Svoboda 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 8 09.69
21 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.71
22 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.81
23 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.84
24 David BřezinaDavid Březina 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 6 09.90
25 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.96
26 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.97
27 Daniel SattlerDaniel Sattler 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 1 09.98
28 Issa Sidiki DialloIssa Sidiki Diallo 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 3 09.99
Albert KarmasýnAlbert Karmasýn 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 DNS
David RevvilaDavid Revvila 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Richard KyzlinkRichard Kyzlink 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 DNS

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.96
2 Kristýna HricováKristýna Hricová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.06
3 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.08
4 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.19
5 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.43
6 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.87
7 Klára ZelbováKlára Zelbová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 10.32
Adéla SchneiderováAdéla Schneiderová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.25
2 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.79
3 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.88
4 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.91
5 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.21
6 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.50
7 Lucie MichnováLucie Michnová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.76
8 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.06
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.23
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.48
3 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.62
4 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.68
5 Sabina BendováSabina Bendová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.17
6 Nikola NáplavováNikola Náplavová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.52
7 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.62
8 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.87
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.21
2 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.67
3 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.99
4 Katrin OndrováKatrin Ondrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.00
5 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.32
6 Anna KubíčkováAnna Kubíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 09.71
7 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.75
8 Adriana VaculíkováAdriana Vaculíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.79
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.39
2 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.09
3 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.30
4 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 09.39
5 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.49
6 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.08
7 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 10.45
Celkem 7 závodníků
Rozběh 06 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.66
2 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.70
3 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.79
4 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 08.81
5 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 09.08
6 Ivana ZachrlováIvana Zachrlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.76
Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF
Celkem 7 závodníků
Rozběh 07 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.47
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.80
3 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.82
4 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.84
5 Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.08
6 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 09.36
7 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.46
Celkem 7 závodníků
Rozběh 08 (so, 4.5.2019 - 11:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.60
2 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.85
3 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.16
4 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.19
5 Nela BřezinováNela Březinová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.32
6 Tereza HrbáčkováTereza Hrbáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.47
7 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.87
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 07.96
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 08.21
3 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.23
4 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.25
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 08.39
6 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 08.47
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 08.48
8 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 08.60
9 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 08.62
10 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 08.66
11 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.67
12 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 08.68
13 Aneta BřezinováAneta Březinová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.70
14 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 08.79
14 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.79
16 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 08.80
17 Kateřina SvobodováKateřina Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 08.81
18 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 08.82
19 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 08.84
20 Markéta MaškováMarkéta Mašková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.85
21 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 08.88
22 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 08.91
23 Karin BačákováKarin Bačáková 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 08.99
24 Katrin OndrováKatrin Ondrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.00
25 Kristýna HricováKristýna Hricová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.06
26 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.08
26 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 3 09.08
26 Vanesa MartincováVanesa Martincová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 09.08
29 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.09
30 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.16
31 Sabina BendováSabina Bendová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.17
32 Markéta OtrubováMarkéta Otrubová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 09.19
32 Josefína MelicharováJosefína Melicharová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.19
34 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 09.21
35 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 09.30
36 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.32
36 Nela BřezinováNela Březinová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.32
38 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 09.36
39 Tereza ŠpérováTereza Špérová 04 AC ČejkoviceAC Čejkovice 8 09.39
40 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 09.43
41 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 09.46
42 Tereza HrbáčkováTereza Hrbáčková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 09.47
43 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.49
44 Sabina PavlušováSabina Pavlušová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 09.50
45 Nikola NáplavováNikola Náplavová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 09.52
46 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.62
47 Anna KubíčkováAnna Kubíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 7 09.71
48 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.75
49 Lucie MichnováLucie Michnová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 09.76
49 Ivana ZachrlováIvana Zachrlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 8 09.76
51 Adriana VaculíkováAdriana Vaculíková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.79
52 Tereza RačanskáTereza Račanská 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 09.87
52 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 7 09.87
52 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 09.87
55 Michaela ŠkařoupkováMichaela Škařoupková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 10.06
56 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 7 10.08
57 Klára ZelbováKlára Zelbová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 10.32
58 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 10.45
Adéla SchneiderováAdéla Schneiderová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 DNF

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 5 08.02
2 Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 08.14
3 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 08.16
4 Tereza SlavíčkováTereza Slavíčková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 08.17
5 Zuzana DrápalováZuzana Drápalová 04 JAC BrnoJAC Brno 7 08.19
6 Amálie GertnerováAmálie Gertnerová 04 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 08.30
7 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 08.48
8 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 08.61
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 4.5.2019 - 11:50) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.12
2 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 6 08.49
3= Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 08.52
3= Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 08.52
5 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 7 08.70
6 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 08.73
7 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 08.85
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 08.89
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 01 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.36
2 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.98
3 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.15
4 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.51
5 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.55
6 Kristýna LevákováKristýna Leváková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.70
7 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.47
Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 02 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.83
2 Ema HrdováEma Hrdová 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.21
3 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.48
4 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.55
5 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.64
6 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.75
7 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.97
8 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 10.01
Celkem 8 závodníků
Rozběh 03 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.66
2 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.03
3 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.07
4 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.18
5 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.45
6 Natálie StruškováNatálie Strušková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.55
7 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.90
Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 04 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.69
2 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.92
3 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.11
4 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.19
5 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.73
6 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.97
Sára KřišťálováSára Křišťálová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Aneta KrejzováAneta Krejzová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 05 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.78
2 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.18
3 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.27
4 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.28
5 Elen BašnáElen Bašná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.58
6 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 8 10.11
7 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.24
8 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.52
Celkem 8 závodníků
Rozběh 06 (so, 4.5.2019 - 10:50) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.02
2 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.08
3 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.14
4 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.58
5 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.62
6 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.60
7 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.88
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 5 08.36
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 08.66
3 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 08.69
4 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 08.78
5 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 08.83
6 Andrea ŽákováAndrea Žáková 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 08.92
7 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 08.98
8 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 09.02
9 Simona BaránkováSimona Baránková 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.03
10 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 09.07
11 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 8 09.08
12 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.11
13 Julie JadrnáJulie Jadrná 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 09.14
14 Michaela KrmíčkováMichaela Krmíčková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.15
15 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 09.18
15 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 7 09.18
17 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.19
18 Ema HrdováEma Hrdová 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 09.21
19 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.27
20 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 09.28
21 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.45
22 Eliška FučíkováEliška Fučíková 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.48
23 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.51
24 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 09.55
24 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 09.55
24 Natálie StruškováNatálie Strušková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 09.55
27 Elen BašnáElen Bašná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 09.58
27 Renáta TučkováRenáta Tučková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 09.58
29 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 09.62
30 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 7 09.64
31 Kristýna LevákováKristýna Leváková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 09.70
32 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 09.73
33 Kristina GottvaldováKristina Gottvaldová 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.75
34 Anna ŠuplerováAnna Šuplerová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 09.90
35 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 09.97
35 Viktorie BočkováViktorie Bočková 07 JAC BrnoJAC Brno 3 09.97
37 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 8 10.01
38 Jitka NečasováJitka Nečasová 07 JAC BrnoJAC Brno 8 10.11
39 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 10.24
40 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 10.47
41 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 1 10.52
42 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 10.60
43 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 7 10.88
Terezie JančováTerezie Jančová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 8 DNS
Sára KřišťálováSára Křišťálová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 DNS
Aneta KrejzováAneta Krejzová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 DNS