Back

 / Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:10) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 17.52
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.70
3 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.10
4 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 19.17
5 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.81
6 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.05
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:10) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.90
2 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 19.57
3 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 19.89
4 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.64
Patrik BednářPatrik Bednář 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 13:10) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.94
2 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.42
3 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.44
David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 13:10) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 18.02
2 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.71
3 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.98
4 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.11
5 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.66
6 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 21.39
7 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 4 22.30
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr HoráčekPetr Horáček 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 17.52
2 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 17.70
3 Pavel PeksaPavel Peksa 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 6 18.02
4 Tomáš VrbackýTomáš Vrbacký 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 18.10
5 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 18.71
6 Adam NeugebauerAdam Neugebauer 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.90
7 Matyáš GalvasMatyáš Galvas 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 18.98
8 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 19.17
9 Matyáš DankovskýMatyáš Dankovský 04 Atletický klub Blansko DvorskáAtletický klub Blansko Dvorská 2 19.57
10 Kryštof HanekKryštof Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 19.81
11 Jakub ToužínJakub Toužín 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 19.89
12 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 20.11
13 Zdeněk DubZdeněk Dub 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 20.64
14 Lukáš VítekLukáš Vítek 04 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.66
15 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 2 20.94
16 Ondřej ČernýOndřej Černý 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 21.05
17 Matěj TajovskýMatěj Tajovský 04 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 21.39
18 Filip ŠpinárFilip Špinár 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 21.42
19 Jáchym TachovskýJáchym Tachovský 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 21.44
20 Lukáš BambuchLukáš Bambuch 04 BYAC BrnoBYAC Brno 4 22.30
Patrik BednářPatrik Bednář 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 DNS
David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Radek HavelkaRadek Havelka 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 DNS

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:55) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ŽítekJindřich Žítek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.20
2 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 21.68
3 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.00
4 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.69
Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:55) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.81
2 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.94
3 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.04
4 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 24.39
5 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 25.27
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 12:55) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 21.16
2 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 22.80
3 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.07
4 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.38
5 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.72
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 12:55) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.22
2 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24.10
3 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 24.62
4 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 24.65
5 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 26.87
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Šimon LopourŠimon Lopour 06 BYAC BrnoBYAC Brno 5 21.16
2 Jindřich ŽítekJindřich Žítek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 3 21.20
3 Tomáš KučeraTomáš Kučera 06 BYAC BrnoBYAC Brno 2 21.68
4 Filip KřížekFilip Křížek 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 22.00
5 Lukáš KuběnaLukáš Kuběna 06 ASK BlanskoASK Blansko 4 22.80
6 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 22.81
7 Tadeáš BábíčekTadeáš Bábíček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.94
8 Martin KrejčiříkMartin Krejčiřík 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 23.07
9 Štěpán HubáčekŠtěpán Hubáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.22
10 Jan KalábekJan Kalábek 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 23.38
11 Josef SedlákJosef Sedlák 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.69
12 Šimon TajovskýŠimon Tajovský 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 23.72
13 Štěpán ProvazníkŠtěpán Provazník 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 24.04
14 Matyáš ČapkaMatyáš Čapka 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 24.10
15 Denis EllingerDenis Ellinger 07 ASK BlanskoASK Blansko 2 24.39
16 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 24.62
17 Jakub DvořáčekJakub Dvořáček 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 24.65
18 Čeněk ToporČeněk Topor 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 25.27
19 Filip ŠimonovskýFilip Šimonovský 06 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 5 26.87
Dominik KubešDominik Kubeš 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 18.97
2 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 19.77
3 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.85
4 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 20.03
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.21
Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.62
2 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 20.34
3 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.75
4 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 21.46
5 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 21.56
6 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 21.78
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.77
2 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 21.04
3 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 21.12
4 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 21.34
5 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 21.68
6 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.20
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.25
2 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.37
3 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.48
4 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.67
5 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 21.99
Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.86
2 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.10
3 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 22.73
4 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 22.77
5 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.91
6 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 23.27
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: -2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.09
2 Sabina BendováSabina Bendová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.64
3 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 24.42
4 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.52
5 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.68
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.63
2 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.35
3 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.46
4 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 27.08
Monika ZídkováMonika Zídková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 08 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.46
2 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 22.61
3 Nikola NáplavováNikola Náplavová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5 23.15
4 Nela BřezinováNela Březinová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 23.61
5 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 3 23.90
6 Klára ZelbováKlára Zelbová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.67
Celkem 6 závodníků
Běh 09 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.32
2 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.34
3 Julie SlabáJulie Slabá 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.38
4 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 22.79
5 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 24.09
6 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 24.25
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.13
2 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.38
3 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.84
4 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.86
5 Katrin OndrováKatrin Ondrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.95
6 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.77
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 4.5.2019 - 13:20) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HelešicováEma Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.87
2 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.22
3 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.46
4 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 5 25.63
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3 18.97
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 19.62
3 Hana BlažkováHana Blažková 04 Atletický klub AK Tišnov, z.s.Atletický klub AK Tišnov, z.s. 1 19.77
4 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 19.85
5 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 20.03
6 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 20.21
7 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 20.34
8 Michaela SalayováMichaela Salayová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 20.63
9 Kateřina MaškováKateřina Mašková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 20.75
10 Kateřina NetušilováKateřina Netušilová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 20.77
11 Aneta JurigováAneta Jurigová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 5 21.04
12 Nela NavrátilováNela Navrátilová 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 4 21.12
13 Radka HelešicováRadka Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 21.13
14 Nela HavlíčkováNela Havlíčková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 21.25
15 Tereza HerkováTereza Herková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 21.32
16 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 21.34
17 Monika LorenzováMonika Lorenzová 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 21.35
18 Veronika KnoflíčkováVeronika Knoflíčková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.37
19 Klára KachyňováKlára Kachyňová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 21.38
20 Dominika SalčákováDominika Salčáková 04 JAC BrnoJAC Brno 4 21.46
21 Lucie HudečkováLucie Hudečková 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 21.48
22 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 21.56
23 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 21.67
24 Pavlína ŠťavíkováPavlína Šťavíková 05 AC ČejkoviceAC Čejkovice 2 21.68
25 Anděla ZahradníkováAnděla Zahradníková 04 JAC BrnoJAC Brno 6 21.78
26 Magdaléna HercogováMagdaléna Hercogová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 21.84
27 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 21.86
27 Eliška GrzybováEliška Grzybová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 21.86
29 Katrin OndrováKatrin Ondrová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 21.95
30 Nikola HoškováNikola Hošková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 1 21.99
31 Nicol NavrátilováNicol Navrátilová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.09
32 Barbora VedralováBarbora Vedralová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 22.10
33 Veronika ŠtenclováVeronika Štenclová 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.34
34 Julie SlabáJulie Slabá 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 22.38
35 Natálie TondlováNatálie Tondlová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.46
35 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 2 22.46
37 Kristýna KostíkováKristýna Kostíková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 22.61
38 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 5 22.73
39 Tereza SvobodováTereza Svobodová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 22.77
40 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 22.79
41 Ema HelešicováEma Helešicová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 22.87
42 Nikol KarasováNikol Karasová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 1 22.91
43 Nikola NáplavováNikola Náplavová 04 Orel VyškovOrel Vyškov 5 23.15
44 Tereza ŠevčíkováTereza Ševčíková 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 23.20
45 Natálie HavlíkováNatálie Havlíková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 3 23.22
46 Monika PůlpánováMonika Půlpánová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 3 23.27
47 Tereza SchořováTereza Schořová 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 23.46
48 Nela BřezinováNela Březinová 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 23.61
49 Sabina BendováSabina Bendová 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 23.64
50 Petra BlažkováPetra Blažková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 23.77
51 Ivana KobylkováIvana Kobylková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 3 23.90
52 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 6 24.09
53 Zuzana KřížováZuzana Křížová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 3 24.25
54 Karolína KubíčkováKarolína Kubíčková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 24.42
55 Anna KalinAnna Kalin 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 24.52
56 Denisa LevkováDenisa Levková 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 24.68
57 Anežka KraisováAnežka Kraisová 05 Orel VyškovOrel Vyškov 5 25.63
58 Klára ZelbováKlára Zelbová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 26.67
59 Nikola HudcováNikola Hudcová 04 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 27.08
Adéla TepláAdéla Teplá 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 4 DNS
Tereza JanouškováTereza Janoušková 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Monika ZídkováMonika Zídková 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 DNS

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 19.94
2 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.11
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 21.21
4 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.32
MS Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.81
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.33
2 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.38
3 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.22
4 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 24.42
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.73
2 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.54
3 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.93
Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Sára KřišťálováSára Křišťálová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 22.09
2 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 22.11
3 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 3 23.18
4 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.48
5 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 23.96
6 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 25.78
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.49
2 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.05
3 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 24.61
4 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.86
5 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.88
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 20.65
2 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 21.13
3 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 22.46
4 Kristýna LevákováKristýna Leváková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 23.37
5 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 26.45
Celkem 5 závodníků
Běh 07 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.07
2 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.15
3 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.97
4 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.53
5 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.58
6 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 27.77
Celkem 6 závodníků
Běh 08 (so, 4.5.2019 - 13:00) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 22.09
2 Jana CoufalováJana Coufalová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.52
3 Elen BašnáElen Bašná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.37
4 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 23.37
5 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 23.69
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 19.94
2 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 20.49
3 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 20.65
4 Lucia JuríkováLucia Juríková 06 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 21.11
5 Kristýna NollováKristýna Nollová 06 ASK BlanskoASK Blansko 5 21.13
6 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2 21.21
7 Vendula ValíčkováVendula Valíčková 07 Orel VyškovOrel Vyškov 6 22.05
8 Laura VltavskáLaura Vltavská 07 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 6 22.07
9 Michaela BajcarováMichaela Bajcarová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 22.09
9 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 22.09
11 Andrea BařinováAndrea Bařinová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 1 22.11
12 Kateřina VepřekováKateřina Vepřeková 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 22.15
13 Kateřina NavrátilováKateřina Navrátilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 22.32
14 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 22.33
15 Veronika SvozilováVeronika Svozilová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 22.38
16 Renata KubaljakováRenata Kubaljaková 06 ASK BlanskoASK Blansko 3 22.46
17 Jana CoufalováJana Coufalová 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 5 22.52
18 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 1 22.81
19 Adéla FojtováAdéla Fojtová 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 22.97
20 Zuzana MachůZuzana Machů 06 JAC BrnoJAC Brno 3 23.18
21 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.22
22 Kristýna LevákováKristýna Leváková 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 4 23.37
22 Elen BašnáElen Bašná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 23.37
22 Barbora BudínováBarbora Budínová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 23.37
25 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 23.48
26 Natálie PsotováNatálie Psotová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 23.53
27 Viktorie LuckáViktorie Lucká 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3 23.58
28 Kateřina VeseláKateřina Veselá 06 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 23.69
29 Markéta ZlámalováMarkéta Zlámalová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 6 23.73
30 Dorota DubovskáDorota Dubovská 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 23.96
31 Lenka VáclavkováLenka Václavková 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 6 24.42
32 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 06 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 24.61
33 Anna ValendováAnna Valendová 07 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 6 25.78
34 Bára ČtvrtečkováBára Čtvrtečková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 25.86
35 Vendula ČechováVendula Čechová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 25.88
36 Rosalie KalnáRosalie Kalná 08 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 2 26.45
37 Natálie PanenkováNatálie Panenková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 26.54
38 Barbara TrnkováBarbara Trnková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 26.93
39 Anna DugovičováAnna Dugovičová 07 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1 27.77
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 DNS
Adéla HajduchováAdéla Hajduchová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 DNS
Sára KřišťálováSára Křišťálová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS