Back

 / Přebor JmKAS st. a ml. žactva - 1. kolo družstev staršího žactva

Břeclav (4. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.09
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 38.02
3 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.79
4 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.92
5 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 40.04
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 41.56
2 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.23
3 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 45.84
Antonín StixAntonín Stix 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.38
2 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 40.71
3 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 42.80
4 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 44.31
5 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 44.72
6 Antonín StixAntonín Stix 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.24
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Rudolf ŽižkaRudolf Žižka 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 37.09
2 Ondřej StrapáčOndřej Strapáč 04 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 2 38.02
3 Marek JežMarek Jež 05 BYAC BrnoBYAC Brno 4 38.79
4 Adrian MunteanuAdrian Munteanu 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 3 39.38
5 Štěpán HanekŠtěpán Hanek 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 39.92
6 Radim HořínekRadim Hořínek 04 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5 40.04
7 Filip ŽitnýFilip Žitný 04 BYAC BrnoBYAC Brno 6 40.71
8 David TřískaDavid Tříska 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 41.56
9 Adam SkalickýAdam Skalický 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 42.23
10 Ondřej BudínOndřej Budín 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 2 42.80
11 Tomáš VelebaTomáš Veleba 05 BYAC BrnoBYAC Brno 5 44.31
12 Ivar AchrerIvar Achrer 05 TJ Znojmo, z.s.TJ Znojmo, z.s. 4 44.72
13 Kryštof VinteraKryštof Vintera 05 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 45.84
14 Antonín StixAntonín Stix 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 1 50.24
Antonín StixAntonín Stix 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.91
2 Jindřich ŽítekJindřich Žítek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 47.10
3 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 50.79
4 Issa Sidiki DialloIssa Sidiki Diallo 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 61.50
Celkem 4 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:05) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 41.35
2 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 44.85
3 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 49.26
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Lukáš BokLukáš Bok 06 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3 41.35
2 Martin SedleckýMartin Sedlecký 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 43.91
3 Michal DerkaMichal Derka 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4 44.85
4 Jindřich ŽítekJindřich Žítek 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 2 47.10
5 Ondřej ŠimekOndřej Šimek 07 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2 49.26
6 Štěpán ProksŠtěpán Proks 07 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 3 50.79
7 Issa Sidiki DialloIssa Sidiki Diallo 07 AC TRACK & FIELD Brno z.s.AC TRACK & FIELD Brno z.s. 4 61.50

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 42.11
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.18
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 42.56
4 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 44.05
5 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.18
6 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 46.19
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 46.18
2 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 47.89
3 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 48.18
4 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 48.19
5 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 53.26
Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.85
2 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 48.28
3 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 48.29
4 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 49.78
5 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.55
6 Kristýna KlakováKristýna Klaková 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 55.61
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 12:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 47.77
2 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 48.57
3 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 49.60
4 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.49
5 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 68.24
Kateřina ŠomodiováKateřina Šomodiová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Veronika HutárkováVeronika Hutárková 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 42.11
2 Andrea NěmcováAndrea Němcová 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 42.18
3 Veronika ŠímováVeronika Šímová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 42.56
4 Timea MorávkováTimea Morávková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 43.85
5 Michaela JuřenčákováMichaela Juřenčáková 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 44.05
6 Eliška KonečnáEliška Konečná 05 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 6 46.18
6 Ema HajnáEma Hajná 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 2 46.18
8 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 5 46.19
9 Andrea KundratováAndrea Kundratová 05 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 3 47.77
10 Marie BohdálkováMarie Bohdálková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 47.89
11 Klára RusmanováKlára Rusmanová 04 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 48.18
12 Barbora PokornáBarbora Pokorná 04 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 1 48.19
13 Linda OrlováLinda Orlová 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 1 48.28
14 Petra SkalníkováPetra Skalníková 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2 48.29
15 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 04 Orel VyškovOrel Vyškov 1 48.57
16 Natálie SkácelováNatálie Skácelová 04 JAC BrnoJAC Brno 4 49.60
17 Kateřina LedeckáKateřina Ledecká 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 3 49.78
18 Viola DančákováViola Dančáková 05 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 4 50.55
19 Karolína ŠimkováKarolína Šimková 05 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 5 51.49
20 Julie TicháJulie Tichá 05 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 5 53.26
21 Kristýna KlakováKristýna Klaková 04 AC Moravský KrumlovAC Moravský Krumlov 5 55.61
22 Nela KozumplíkováNela Kozumplíková 05 Orel VyškovOrel Vyškov 2 68.24
Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 DNS
Kateřina ŠomodiováKateřina Šomodiová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.85
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 43.20
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 44.39
4 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 44.51
5 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 46.66
MS Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.81
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.53
2 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.16
3 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.45
4 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 52.97
5 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.19
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 47.43
2 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 49.86
3 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 52.08
4 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 56.85
5 Antonie FlorováAntonie Florová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 59.28
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (so, 4.5.2019 - 12:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 49.32
2 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 50.54
3 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 53.97
4 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 54.92
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Viktorie KřížováViktorie Křížová 06 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 41.85
2 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 2 43.20
3 Martina ŠamšulováMartina Šamšulová 07 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 3 44.39
4 Sára ŠťastnáSára Šťastná 06 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 4 44.51
5 Magdalena MádrováMagdalena Mádrová 06 SK Speed Brno, spolekSK Speed Brno, spolek 5 46.66
6 Anna BalúchováAnna Balúchová 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2 47.43
7 Barbora TopinkováBarbora Topinková 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2 48.53
8 Klára EliášováKlára Eliášová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 4 49.32
9 Adéla FuskováAdéla Fusková 06 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 49.81
10 Leona JandákováLeona Jandáková 06 ASK BlanskoASK Blansko 6 49.86
11 Sára MacúchováSára Macúchová 07 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 6 50.54
12 Nikola TešnarováNikola Tešnarová 06 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 4 51.16
13 Pavlína DobešováPavlína Dobešová 07 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 5 51.45
14 Lucie ČtvrtníčkováLucie Čtvrtníčková 07 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 52.08
15 Amélie PekaříkováAmélie Pekaříková 07 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 6 52.97
16 Barbora RyšánkováBarbora Ryšánková 06 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3 53.19
17 Zuzana HajdinováZuzana Hajdinová 06 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 53.97
18 Hana ChramostováHana Chramostová 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 2 54.92
19 Vanessa JančaříkováVanessa Jančaříková 06 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 5 56.85
20 Antonie FlorováAntonie Florová 06 Orel VyškovOrel Vyškov 4 59.28
Lucie HeřmanováLucie Heřmanová 07 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 3 DNS