Back

 / Atletická středa

Uherské Hradiště (17. 4. 2019)

Skok daleký - Žáci

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.55 5.235.555.295.55x4.884.63
2 Wiliam HřibWiliam Hřib
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.37 5.375.115.205.375.185.195.14
3 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.92 4.784.774.924.924.63xx
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan ResslerJan Ressler
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.66 4.414.404.424.424.40x4.66
2 Denis ShlynyaDenis Shlynya
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 2.94 x1.94x1.942.94x2.91
Celkem 2 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
02 5.23 5.145.165.175.17x5.235.20
Celkem 1 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Karolína MitanováKarolína Mitanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.04 4.362.60x4.364.755.044.45
2 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.91 4.914.794.814.91xx4.59
3 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.74 4.744.574.584.744.70x4.64
4 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.21 4.033.844.034.034.214.154.05
5 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.99 3.763.703.933.933.993.803.67
6 Kateřina ŠkrabalováKateřina Škrabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.67 xx2.852.853.67x3.45
7 Eliška HonsováEliška Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.60 3.273.413.603.60xxx
8 Thuy Linh DuongThuy Linh Duong
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 2.80 2.732.802.802.802.32xx
Anežka BraunerováAnežka Braunerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 17.4.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza FuskováTereza Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.22 3.764.223.984.223.853.61x
2 Adéla FuskováAdéla Fusková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 4.13 4.133.804.024.134.003.894.06
3 Nela GregárkováNela Gregárková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.64 3.532.973.223.533.613.643.38
4 Petra PožárováPetra Požárová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 3.45 3.022.972.973.023.162.893.45
5 Sára HeliováSára Heliová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 3.43 xx3.153.153.173.363.43
Vendula MachováVendula Machová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 DNS
Klára KolajováKlára Kolajová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
06 DNS
Nela VrobelováNela Vrobelová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
07 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej ŠípekOndřej Šípek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.81 0.0
2 Vilém VeselýVilém Veselý
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.76 0.0
3 Dan MrazíkDan Mrazík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.55 0.0
4 Richard HasoňRichard Hasoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.50 0.0
5 Matyáš HorákMatyáš Horák
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 1.43 0.0
6 Vojtěch VaculíkVojtěch Vaculík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.29 0.0
7 Václav Nohál VáclavVáclav Nohál Václav
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.28 0.0
Matyáš ŠtruplMatyáš Štrupl
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
12 DNS
Celkem 8 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-hoši

(st, 17.4.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tobiáš BardoňTobiáš Bardoň
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.86 0.00.00.00.00.00.00.0
2 Daniel VrbaDaniel Vrba
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.70 0.00.00.00.00.00.00.0
3 Michal OttMichal Ott
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.65 0.00.00.00.00.00.00.0
4 Milan VšetulaMilan Všetula
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.60 0.00.00.00.00.00.00.0
Roman ZemekRoman Zemek
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 DNS
Celkem 5 závodníků

Skok daleký - Atletická minipřípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Simina BlahováSimina Blahová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.48 0.0
2 Aneta ChybíkováAneta Chybíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
11 1.45 0.0
3 Lucie SlezákováLucie Slezáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.40 0.0
4 Zuzana PavlíkováZuzana Pavlíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.35 0.0
5 Eliška ChlachulováEliška Chlachulová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.33 0.0
6 Ema HauerlandEma Hauerland
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.30 0.0
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Atletická přípravka-dívky

(st, 17.4.2019 - 18:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Marie ŠkabalováMarie Škabalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.96 0.0
2 Viktorie GáškováViktorie Gášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.94 0.0
3 Bára HuskováBára Husková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.93 0.0
4= Sofia TaberySofia Tabery
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.82 0.0
4= Anna HorákováAnna Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.82 0.0
6 Sabina MullerováSabina Mullerová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.76 0.0
7 Klára AnčíkováKlára Ančíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.75 0.0
8 Tina VaďurováTina Vaďurová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.72 0.0
9 Marie MojžíšováMarie Mojžíšová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.70 0.0
10 Laura HamšíkováLaura Hamšíková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.69 0.0
11 Viktorie ErbanováViktorie Erbanová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.66 0.0
12 Tereza SádeckáTereza Sádecká
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.64 0.0
13 Marika NovotnáMarika Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.60 0.0
14= Adriana HonsováAdriana Honsová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.54 0.0
14= Terezie MazáčováTerezie Mazáčová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.54 0.0
16 Rozárie JankůjováRozárie Jankůjová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.52 0.0
17 Magdaléna MichalcováMagdaléna Michalcová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
08 1.51 0.0
18 Natálie DostálováNatálie Dostálová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 1.44 0.0
19 Alžběta HorákováAlžběta Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
09 1.22 0.0
Bára ŽižkováBára Žižková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
10 DNS
Celkem 20 závodníků