Back

 / I. kolo KPD staršího žactva

Uherské Hradiště (26. 4. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 18:00) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.05
2 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.20
3 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 19.45
4 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.42
5 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.20
Celkem 5 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 18:00) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 19.11
2 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19.52
3 Patrik PhamPatrik Pham 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 20.83
4 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.37
Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 18:00) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.18
2 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.66
MS Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.80
4 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.92
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Petr SedlářPetr Sedlář 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 18.05
2 Jan SedlářJan Sedlář 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 2 18.18
3 Lukáš VajdaLukáš Vajda 04 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 19.11
4 Jakub VlachynskýJakub Vlachynský 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.20
5 Šimon PekařŠimon Pekař 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 19.45
6 Lukáš HoudekLukáš Houdek 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 3 19.52
7 Erik PavlíčekErik Pavlíček 05 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 4 19.66
8 Marek ŽakMarek Žak 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 5 19.80
9 Jan MašláňJan Mašláň 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.92
10 Dominik WallekDominik Wallek 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 20.42
11 Patrik PhamPatrik Pham 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 20.83
12 Vojtěch GistrVojtěch Gistr 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 6 21.20
13 Ondřej KoníčekOndřej Koníček 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 21.37
Michael SchestauberMichael Schestauber 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (pá, 26.4.2019 - 17:45) official Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.43
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.78
3 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 20.40
4 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 20.77
5 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.06
6 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 21.10
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (pá, 26.4.2019 - 17:45) official Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.38
2 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 21.10
3 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.21
4 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.24
5 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.90
6 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.89
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (pá, 26.4.2019 - 17:45) official Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 21.47
2 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.40
3 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.06
4 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.94
5 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 23.96
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (pá, 26.4.2019 - 17:45) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.03
2 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 22.15
3 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.66
4 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.10
Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 19.43
2 Adriana HefkováAdriana Hefková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 19.78
3 Klára BrázdilováKlára Brázdilová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 20.38
4 Tereza ČorejováTereza Čorejová 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 4 20.40
5 Ivana RýdlováIvana Rýdlová 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 6 20.77
6 Daniela KlišíkováDaniela Klišíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 21.06
7 Kristýna JiříčkováKristýna Jiříčková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 21.10
7 Michaela RichterováMichaela Richterová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 7 21.10
9 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 21.21
10 Lucie KašpárkováLucie Kašpárková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 21.24
11 Natálie BlatováNatálie Blatová 04 AK KroměřížAK Kroměříž 4 21.47
12 Zuzana StraňákováZuzana Straňáková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 6 21.90
13 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová 04 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 6 22.03
14 Michaela DrábkováMichaela Drábková 05 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 5 22.15
15 Kristýna DolanskáKristýna Dolanská 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 5 22.40
16 Zuzana ZouharováZuzana Zouharová 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 22.66
17 Klára HalíkováKlára Halíková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 2 22.89
18 Tereza HorčičkováTereza Horčičková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 2 23.06
19 Alžběta HluštíkováAlžběta Hluštíková 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 23.10
20 Aneta BeránkováAneta Beránková 05 AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr... 3 23.94
21 Veronika VaculíkováVeronika Vaculíková 04 AK KroměřížAK Kroměříž 6 23.96
Nikola JiříčkováNikola Jiříčková 05 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 4 DNS