Back

 / II. kolo KPD staršího žactva a KP jednotlivců

Uherské Hradiště (14. 5. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 16:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Petr SedlářPetr Sedlář
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 6.39 +4.2 m/s 6.39  +4.2x6.16  +3.26.39xxx
2 Tomáš GerlaTomáš Gerla
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 5.71 +1.1 m/s 5.05  +2.25.71  +1.15.10  +4.75.715.195.48x
3 Petr BártekPetr Bártek
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
04 5.67 5.23  +2.0x5.675.67x5.600.0
4 Šimon PekařŠimon Pekař
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.61 +2.0 m/s 5.45  +2.2--5.45x5.42  +3.45.61  +2.0
5 Ladislav Jakub JančaLadislav Jakub Janča
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.56 +4.9 m/s 5.32 +1.9 m/s 5.32  +1.9--5.32x5.16  +2.55.56  +4.9
6 Adam ŠtouračAdam Štourač
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 5.13 4.895.005.135.134.705.020.0
7 Filip HanáčekFilip Hanáček
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 5.10 xx5.00  +2.05.00x5.025.10
8 Pavel ŠichnárekPavel Šichnárek
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.95 +2.2 m/s 4.65 +1.0 m/s x4.95  +2.24.86  +2.74.95xx4.65  +1.0
9 Alexander PujinAlexander Pujin
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
05 4.89 4.35  +2.0x4.894.890.00.00.0
MS Adam SekerAdam Seker
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.72 +2.5 m/s 4.19 +2.0 m/s 4.19  +2.0x4.72  +2.54.720.00.00.0
11 Marek ŽakMarek Žak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.64 +3.7 m/s 4.32  +2.94.33  +2.14.64  +3.74.640.00.00.0
MS Ivo KrálíkIvo Králík
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 4.57 4.02  +3.04.544.574.570.00.00.0
13 Jiří MalotaJiří Malota
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.50 +2.6 m/s 4.50  +2.6--4.500.00.00.0
14 Jakub WitczakJakub Witczak
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.46 x4.460.04.460.00.00.0
15 Martin MigdalMartin Migdal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.14 +2.6 m/s 4.06 +1.0 m/s x4.14  +2.64.06  +1.04.140.00.00.0
Lukáš KiszaLukáš Kisza
AC TJ Slovácká Slavia Uh.HradištěAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS
David Martinez GuinotDavid Martinez Guinot
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 DNS
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (út, 14.5.2019 - 15:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jana PoláškováJana Polášková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.30 +3.3 m/s 5.00 +2.0 m/s x5.30  +3.34.83  +2.15.305.05  +3.65.00  +2.05.05
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 5.23 +4.2 m/s 4.96 +1.7 m/s 4.83  +4.3xx4.834.99  +4.65.23  +4.24.96  +1.7
3 Alžběta VavříkováAlžběta Vavříková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.01 +2.3 m/s 4.67 +2.0 m/s 5.01  +2.3x4.75  +2.45.014.65  +2.04.26  +1.84.67  +2.0
4 Klára BrázdilováKlára Brázdilová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 5.00 +3.7 m/s 4.91  +5.25.00  +3.74.78  +3.55.004.714.864.48
5 Kateřina SpieglováKateřina Spieglová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.97 +4.0 m/s 4.76 +2.0 m/s 4.67  +3.74.76  +2.04.91  +3.34.914.64  +2.04.97  +4.04.44  +2.0
6 Ivana RýdlováIvana Rýdlová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
05 4.94 +3.4 m/s 4.61 +2.0 m/s 4.12  +2.54.94  +3.44.41  +3.74.944.36  +3.74.61  +2.04.51  +1.0
7 Karolína VečeřováKarolína Večeřová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 4.92 +4.1 m/s 4.70  +3.84.92  +4.14.684.924.67  +2.44.64  +4.0-
8 Natálie NovotnáNatálie Novotná
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 4.79 +5.7 m/s 4.66 +2.0 m/s 4.79  +5.74.66  +2.04.664.794.104.344.05
9 Jolana HašováJolana Hašová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.53 4.244.534.524.530.00.00.0
10 Kateřina ZeithamelováKateřina Zeithamelová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 4.18 +3.5 m/s 4.04 -0.3 m/s 4.04  -0.34.18  +3.54.00  +1.04.180.00.00.0
11 Ema JanůEma Janů
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
04 4.14 +2.7 m/s 3.95 +1.5 m/s 3.95  +1.54.14  +2.74.12  +4.54.140.00.00.0
12 Amálie HorákováAmálie Horáková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.88 +2.3 m/s 3.67 +1.5 m/s 3.67  +1.5x3.88  +2.33.880.00.00.0
13 Gabriela SolařováGabriela Solařová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
05 3.84 x3.843.753.843.840.00.0
14 Ema TurečkováEma Turečková
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště AAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
05 3.79 +2.8 m/s 3.29  +4.2x3.79  +2.83.790.00.00.0
15 Kristýna ŠčepánováKristýna Ščepánová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 2.78 +6.0 m/s 2.70  +3.3x2.78  +6.02.780.00.00.0
Viktorie VykoukalováViktorie Vykoukalová
AC TJ Slovácká Slavia Uh.Hradiště BAC TJ Slovácká Slavia Uh.Hr...
04 DNS
Adriana HefkováAdriana Hefková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 NM
MS Natálie ŠtulerováNatálie Štulerová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 4.02 +2.3 m/s 0.00.00.00.00.00.00.0
MS Ema ŠvachováEma Švachová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3.71 0.00.00.00.00.00.00.0
Žaneta PuškárováŽaneta Puškárová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 DNS
Celkem 21 závodníků