Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 10, Kategorie III.-IV. žákyně

Praha - Eden (10. 5. 2019)

Skok daleký - Žákyně

(pá, 10.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková
Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5...
04 16 4.79 4.794.704.734.790.00.00.0
2 Eliška UrbancováEliška Urbancová
ZŠ EdenZŠ Eden
04 15 4.27 3.803.724.274.270.00.00.0
3 Julie KovářováJulie Kovářová
Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr...
04 5 4.18 4.183.933.924.180.00.00.0
4 Kristýna MarečkováKristýna Marečková
ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach
04 8 4.10 4.004.103.964.100.00.00.0
5 Anežka NováAnežka Nová
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
03 10 4.05 2.004.053.824.050.00.00.0
6 Eliška MarkováEliška Marková
ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach
04 9 4.03 2.543.414.034.030.00.00.0
7 Markéta TilingerováMarkéta Tilingerová
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
03 14 4.02 3.603.794.024.020.00.00.0
8 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová
Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5...
05 17 3.97 3.853.973.873.970.00.00.0
9 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová
ZŠ EdenZŠ Eden
03 3 3.96 3.963.503.903.960.00.00.0
10 Adéla BrejlováAdéla Brejlová
ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach
05 1 3.90 3.903.223.063.900.00.00.0
11 Alžběta KejnovskáAlžběta Kejnovská
Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5...
03 4 3.76 3.753.743.763.760.00.00.0
12 Kristýna HobzováKristýna Hobzová
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
05 2 3.74 3.693.742.983.740.00.00.0
13 Aneta NovotnáAneta Novotná
ZŠ EdenZŠ Eden
03 11 3.67 3.40x3.673.670.00.00.0
14 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská
ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10
04 12 3.56 2.903.053.563.560.00.00.0
15 Markéta LeišováMarkéta Leišová
Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr...
03 7 3.28 x3.263.283.280.00.00.0
16 Anežka KudlíkováAnežka Kudlíková
ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10
04 6 3.28 3.063.283.003.280.00.00.0
17 Karolína SoukupováKarolína Soukupová
Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr...
04 13 3.25 3.253.073.183.250.00.00.0
Celkem 17 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(pá, 10.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Veronika HallerováVeronika Hallerová
ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem...
05 3 4.41 4.164.224.414.410.00.00.0
2 Lucie MajznerováLucie Majznerová
ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem...
05 12 4.28 4.28xx4.280.00.00.0
3 Natálie BaškováNatálie Bašková
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
05 1 4.05 3.75x4.054.050.00.00.0
4 Karolína LipováKarolína Lipová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 11 4.02 4.023.643.664.020.00.00.0
5 Eliška SvobodováEliška Svobodová
ZŠ EdenZŠ Eden
06 17 3.88 3.88x3.663.880.00.00.0
6 Laura GrogerováLaura Grogerová
ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10
05 2 3.86 3.833.833.863.860.00.00.0
7 Eliška ŘasováEliška Řasová
ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem...
05 14 3.73 3.733.673.243.730.00.00.0
8 Hedvika SmekalováHedvika Smekalová
ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10
07 16 3.66 x3.253.663.660.00.00.0
9 Josefína HudskáJosefína Hudská
ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10
06 5 3.65 3.433.653.183.650.00.00.0
10 Nikola KulhánkováNikola Kulhánková
Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr...
06 10 3.58 3.293.523.583.580.00.00.0
11 Kateřina KoufidakiKateřina Koufidaki
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
05 9 3.57 3.57xx3.570.00.00.0
12 Julie ChejnováJulie Chejnová
ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů
05 6 3.55 3.55xx3.550.00.00.0
13 Vendula VávrováVendula Vávrová
Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr...
05 21 3.42 3.093.143.423.420.00.00.0
14 Eva MatejkováEva Matejková
ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10
07 13 3.40 3.403.302.593.400.00.00.0
15 Kateřina SynkováKateřina Synková
Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr...
07 18 3.40 3.40x3.173.400.00.00.0
16 Viktoria JelínkováViktoria Jelínková
ZŠ EdenZŠ Eden
06 7 3.35 3.353.123.353.350.00.00.0
17 Arina ShishlováArina Shishlová
ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10
07 15 3.21 3.092.863.213.210.00.00.0
18 Jolana VackováJolana Vacková
ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10
05 19 2.62 x2.62x2.620.00.00.0
Celkem 18 závodníků