Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 10, Kategorie III.-IV. žákyně

Praha - Eden (10. 5. 2019)

60 m - Žákyně

Žákyně 01 (pá, 10.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kamila KopeckáKamila Kopecká 04 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 3 08.60
2 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 4 09.31
3 Kristýna MarečkováKristýna Marečková 04 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 5 09.33
4 Alžběta KejnovskáAlžběta Kejnovská 03 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5... 6 09.81
5 Veronika MáchováVeronika Máchová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 7 09.92
Celkem 5 závodníků
Žákyně 02 (pá, 10.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie FreislerováJulie Freislerová 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 5 08.96
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 3 09.32
3 Karolína SmutnáKarolína Smutná 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 7 09.58
4 Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová 04 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 2 09.89
5 Violeta SholohinVioleta Sholohin 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr... 6 10.12
6 Johana HeřmanskáJohana Heřmanská 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr... 4 10.45
Celkem 6 závodníků
Žákyně 03 (pá, 10.5.2019 - 08:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5... 2 08.46
2 Eliška UrbancováEliška Urbancová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 7 08.95
3 Simona OravováSimona Oravová 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 6 09.12
4 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 3 09.14
5 Eliška KripnerováEliška Kripnerová 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr... 4 09.62
6 Ema HodkováEma Hodková 04 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5... 5 09.78
Celkem 6 závodníků

60 m - Ml. žákyně

Ml. žákyně 01 (pá, 10.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Viktorie HorákováViktorie Horáková 06 ZŠ EdenZŠ Eden 6 09.26
2 Anna HasmanováAnna Hasmanová 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr... 4 09.83
3 Amélie RoganAmélie Rogan 06 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 7 09.87
4 Jolana VackováJolana Vacková 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 2 09.89
5 Hana KrocováHana Krocová 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5... 3 10.20
6 Michaela ČutováMichaela Čutová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem... 5 10.56
7 Diana CropovnitchiDiana Cropovnitchi 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5... 2 10.82
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 02 (pá, 10.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Laura GrogerováLaura Grogerová 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 4 08.74
2 Lucie MajznerováLucie Majznerová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem... 3 08.95
3 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 ZŠ EdenZŠ Eden 5 09.11
4 Lucie LillingováLucie Lillingová 06 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 6 09.36
5 Valerie ZikmundováValerie Zikmundová 06 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 8 09.65
6 Eliška ŘasováEliška Řasová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem... 7 09.73
7 Magdaléna SvobodováMagdaléna Svobodová 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr... 2 09.98
Celkem 7 závodníků
Ml. žákyně 03 (pá, 10.5.2019 - 09:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 5 08.84
2 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 8 09.20
3 Kateřina KoufidakiKateřina Koufidaki 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 6 09.29
4 Hedvika SmekalováHedvika Smekalová 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 7 09.38
5 Kateřina SpilkováKateřina Spilková 06 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 2 09.57
6 Klára JandováKlára Jandová 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petr... 4 09.58
7 Martina KouňovskáMartina Kouňovská 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 5... 3 10.50
Celkem 7 závodníků