Back

 / Okresní kolo Poháru rozhlasu s Českou spořitelnou - Praha 10, Kategorie III.-IV. žákyně

Praha - Eden (10. 5. 2019)

Pohár rozhlasu - Žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Kamila KopeckáKamila Kopecká 04 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 1627
2 Adéla KadlecováAdéla Kadlecová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 1261
3 Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 1215
4 Eliška UrbancováEliška Urbancová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 0950
5 Barbora TouškováBarbora Toušková 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0908
6 Julie FreislerováJulie Freislerová 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0888
7 Jolana AnderlováJolana Anderlová 04 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0845
8 Eliška KripnerováEliška Kripnerová 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0793
9 Violeta SholohinVioleta Sholohin 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0749
10 Julie KočováJulie Kočová 03 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0743
11 Eliška DrescherováEliška Drescherová 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0742
12 Julie KovářováJulie Kovářová 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0709
13 Barbora JílkováBarbora Jílková 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0701
14 Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0660
15 Karolína ŠediváKarolína Šedivá 05 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0634
16 Eliška MarkováEliška Marková 04 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0626
17 Anežka NováAnežka Nová 03 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0582
18 Julie FreislerováJulie Freislerová 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0573
19 Simona OravováSimona Oravová 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0536
20 Anežka KudlíkováAnežka Kudlíková 04 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0531
21 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0483
22 Veronika MáchováVeronika Máchová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 0472
23 Eliška KubátováEliška Kubátová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 0472
24 Krystína VoskováKrystína Vosková 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0463
25 Kristýna HobzováKristýna Hobzová 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0462
26 Anna FenikováAnna Feniková 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0451
27 Jana DouděrováJana Douděrová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 0439
28 Tereza KošátkováTereza Košátková 03 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0409
29 Ema HodkováEma Hodková 04 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0382
30= Karolína ČeskáKarolína Česká 03 ZŠ EdenZŠ Eden 0359
30= Veronika ŠejvlováVeronika Šejvlová 04 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0359
30= Karolína SmutnáKarolína Smutná 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0359
33 Anna KasalováAnna Kasalová 03 ZŠ EdenZŠ Eden 0357
34 Kristýna MarečkováKristýna Marečková 04 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0331
35 Markéta TilingerováMarkéta Tilingerová 03 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0312
36 Kateřina ŠemíkováKateřina Šemíková 05 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0266
37 Gréta VotavováGréta Votavová 04 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0247
38 Markéta LeišováMarkéta Leišová 03 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0226
39= Diana CropovnitchiDiana Cropovnitchi 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0000
39= Alžběta KejnovskáAlžběta Kejnovská 03 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0000
41= Anna VykročilováAnna Vykročilová 04 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
41= Barbora VondráčkováBarbora Vondráčková 04 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0000
41= Radka PechováRadka Pechová 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0000
41= Klára JedličkováKlára Jedličková 03 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
41= Adéla BednářováAdéla Bednářová 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0000
41= Natálie BaromykinováNatálie Baromykinová 04 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0000
41= Martina KouňovskáMartina Kouňovská 05 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0000
41= Adéla BrejlováAdéla Brejlová 05 ZŠ V RybnickachZŠ V Rybnickach 0000
41= Karolína StrnadováKarolína Strnadová 05 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0000
41= Aneta NovotnáAneta Novotná 03 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
41= Karolína SoukupováKarolína Soukupová 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0000
41= Johana HeřmanskáJohana Heřmanská 04 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0000
Celkem 52 závodníků
Pohár rozhlasu - Ml. žákyně
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Body Ztráta
1 Františka ČernáFrantiška Černá 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 1389
2 Natálie BaškováNatálie Bašková 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 1164
3 Karolína LipováKarolína Lipová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 1099
4 Lucie MajznerováLucie Majznerová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0953
5 Eliška ŘasováEliška Řasová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0944
6 Laura GrogerováLaura Grogerová 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0911
7 Lucie LillingováLucie Lillingová 06 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0855
8 Eliška SvobodováEliška Svobodová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0797
9 Veronika HallerováVeronika Hallerová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0757
10 Klára JandováKlára Jandová 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0727
11 Kateřina KoufidakiKateřina Koufidaki 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0708
12 Hedvika SmekalováHedvika Smekalová 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0705
13 Kateřina DrbalováKateřina Drbalová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0651
14 Kateřina SpilkováKateřina Spilková 06 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0650
15 Anna HasmanováAnna Hasmanová 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0647
16 Martina KouňovskáMartina Kouňovská 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0617
17 Barbora KejnovskáBarbora Kejnovská 05 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0604
18 Veronika CharvátováVeronika Charvátová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0593
19 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 ZŠ EdenZŠ Eden 0538
20 Josefína HudskáJosefína Hudská 06 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0453
21 Nikola KulhánkováNikola Kulhánková 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0440
22 Natálie DvořákováNatálie Dvořáková 06 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0431
23 Lucie StiborováLucie Stiborová 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0413
24 Amélie RoganAmélie Rogan 06 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0409
25 Laura ŠefranáLaura Šefraná 07 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0389
26 Rosálie KrýslováRosálie Krýslová 07 ZŠ EdenZŠ Eden 0351
27 Michaela ČutováMichaela Čutová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0346
28 Barbora TylingerováBarbora Tylingerová 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0332
29 Hana PikálkováHana Pikálková 07 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0330
30 Michaela SmítkováMichaela Smítková 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0326
31= Natálie JirákováNatálie Jiráková 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0322
31= Zuzana AlblováZuzana Alblová 06 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0322
33 Michaela KnytlováMichaela Knytlová 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0317
34= Sarah EgertováSarah Egertová 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0312
34= Laura FormánkováLaura Formánková 06 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0312
34= Magdaléna SvobodováMagdaléna Svobodová 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0312
34= Valerie ZikmundováValerie Zikmundová 06 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0312
34= Kristýna BerkováKristýna Berková 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0312
39 Adéla PodhoreckáAdéla Podhorecká 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0302
40 Gabriela KuptíkováGabriela Kuptíková 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0301
41 Hana KrocováHana Krocová 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0297
42 Viktorie JelínkováViktorie Jelínková 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0276
43 Ekaterina GreshnyakováEkaterina Greshnyaková 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0270
44 Adéla KašparováAdéla Kašparová 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0268
45 Vendula VávrováVendula Vávrová 05 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0184
46 Eva MatejkováEva Matejková 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0180
47 Karolína HrabětováKarolína Hrabětová 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0169
48 Kristýna HobzováKristýna Hobzová 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0000
49= Jolana VackováJolana Vacková 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0000
49= Viktoria JelínkováViktoria Jelínková 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
49= Kateřina SynkováKateřina Synková 07 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0000
49= Eliška ZapletalováEliška Zapletalová 05 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0000
49= Barbora VaňkováBarbora Vaňková 04 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0000
49= Alžběta KejnovskáAlžběta Kejnovská 03 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0000
49= Mariana Antonie ParoubekMariana Antonie Paroubek 05 ZŠ Olešská, Praha 10ZŠ Olešská, Praha 10 0000
49= Kristýna ŠmejkalováKristýna Šmejkalová 07 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0000
49= Barbora BenešováBarbora Benešová 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0000
49= Lucie HudečkováLucie Hudečková 05 ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460ZŠ Praha 10, Nad Vodovodem 460 0000
49= Natálie KučerováNatálie Kučerová 05 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
49= Ema HodkováEma Hodková 04 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0000
49= Julie BuškováJulie Bušková 03 Základní škola Brigádníků 510/14 AZákladní škola Brigádníků 510/14 A 0000
49= Eliška HladíkováEliška Hladíková 06 Základní škola Praha - PetroviceZákladní škola Praha - Petrovice 0000
49= Nikola ŠebkováNikola Šebková 05 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
49= Arina ShishlováArina Shishlová 07 ZŠ Hostýnská Praha 10ZŠ Hostýnská Praha 10 0000
49= Diana CropovnitchiDiana Cropovnitchi 05 Základní škola Brigádníků 510/14Základní škola Brigádníků 510/14 0000
49= Julie ChejnováJulie Chejnová 05 ZŠ Bří JandusůZŠ Bří Jandusů 0000
49= Viktorie HorákováViktorie Horáková 06 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
49= Daniela HundjakováDaniela Hundjaková 05 ZŠ EdenZŠ Eden 0000
Celkem 68 závodníků