Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

800 m - Žáci (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:10) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Filip ČervenkaFilip Červenka 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:07.46
2 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2:17.27
3 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:18.90
4 Martin VlkMartin Vlk 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:26.05
5 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:31.98
6 Filip StoszekFilip Stoszek 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2:32.53
7 Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:38.38
8 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2:39.73
David MatuščíkDavid Matuščík 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 16.5.2019 - 16:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. s Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Karolína VilčkováKarolína Vilčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:30.44
2 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:32.42
3 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:33.14
4 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2:33.32
5 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:34.52
6 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2:35.59
7 Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:36.64
8 Jana KleibertováJana Kleibertová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2:37.12
9 Karolína KlechováKarolína Klechová 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2:38.84
10 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:39.82
11 Zuzana CiencialováZuzana Ciencialová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:40.37
12 Ema FinsterlováEma Finsterlová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2:43.36
Celkem 12 závodníků