Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:30) official Vítr: +2.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.15
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 07.46
3= Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 07.60
3= Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.60
5 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.65
6 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 07.67
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.68
8 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.74
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:32) official Vítr: +2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 07.65
2 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.70
3 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.71
4 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 07.90
5 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 07.96
6 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 08.10
7 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.16
8 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.42
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:34) official Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.21
2 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.49
3 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.59
4 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.65
5 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 08.80
6 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 08.97
7 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.03
8 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.07
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:36) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.90
2 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 07.97
3 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.16
4 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.43
5 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.95
6 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.42
7 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.73
8 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.75
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 16:38) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 07.91
2 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 08.09
3 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.31
4 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.45
5 Filip MelicharFilip Melichar 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.79
Celkem 5 závodníků
Běh 06 (čt, 16.5.2019 - 16:40) official Vítr: +3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.12
2 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.30
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 DNS
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.15
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 07.46
3 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 07.60
3 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 07.60
5 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 07.65
5 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 07.65
7 Michael GlocmanMichael Glocman 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 07.67
8 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 07.68
9 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.70
10 Jakub WilczekJakub Wilczek 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 07.71
11 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 07.74
12 Matěj RuferMatěj Rufer 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 07.90
12 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 07.90
14 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 07.91
15 Vojtěch Pavel PodvéskýVojtěch Pavel Podvéský 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 07.96
16 Jakub KněžíkJakub Kněžík 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 07.97
17 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 08.09
18 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 08.10
19 Bruno VontorBruno Vontor 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.12
20 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 08.16
20 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.16
22 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 08.21
23 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.30
24 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.31
25 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.42
26 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 08.43
27 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 08.45
28 Denis PyšDenis Pyš 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.49
29 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 3 08.59
30 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 08.65
31 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 08.80
32 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.95
33 Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 08.97
34 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 09.03
35 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 09.07
36 Jan JašekJan Jašek 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.42
37 Jakub TobolaJakub Tobola 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.73
38 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 09.75
39 Filip MelicharFilip Melichar 04 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 09.79
Ondřej SedlářOndřej Sedlář 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 DNS
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.89
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.91
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.95
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.06
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.10
6= Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.13
6= Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.13
8 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.18
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.15
2 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.18
3 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.23
4 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.31
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.37
6 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.38
7 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.41
8 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.42
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.42
2= Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 08.60
2= Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.60
4 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 08.74
5 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.76
6= Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
6= Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.86
8 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.00
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.93
2 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.04
3 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 09.08
4 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.11
5 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.19
6 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.38
7 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 09.45
8 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.68
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 08.47
2 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.26
3 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.27
4 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.33
5 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.44
6 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.49
7 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 09.62
8 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 09.87
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela HonešováMichaela Honešová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.48
2 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.63
3 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.67
4 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.70
5 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 08.80
6 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.77
Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.70
2 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.12
3 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.25
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.26
5 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.46
6 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 09.66
7 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 09.79
Celkem 7 závodníků
Běh 08 (čt, 16.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.80
2 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.03
3 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.08
4 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.95
5 Veronika JanyškováVeronika Janyšková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 10.40
MS Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.22
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 07.89
2 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 07.91
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.95
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.06
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 08.10
6 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 08.13
6 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 08.13
8 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.15
9 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 08.18
9 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.18
11 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 08.23
12 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 08.31
13 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.37
14 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.38
15 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.41
16 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.42
16 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.42
18 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 08.47
19 Michaela HonešováMichaela Honešová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 08.48
20 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 08.60
20 Veronika PotůčkováVeronika Potůčková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.60
22 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.63
23 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.67
24 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.70
24 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.70
26 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 08.74
27 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.76
28 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 7 08.80
28 Julie VlčkováJulie Vlčková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 08.80
30 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
30 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.86
32 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 08.93
33 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.00
34 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.03
35 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.04
36 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 09.08
36 Hana PflegrováHana Pflegrová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.08
38 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.11
39 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 09.12
40 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 09.19
41 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.22
42 Vendula HendrychováVendula Hendrychová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.25
43 Nela ZahradníkováNela Zahradníková 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.26
43 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.26
45 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.27
46 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.33
47 Simona ŠenkeříkováSimona Šenkeříková 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 09.38
48 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 1 09.44
49 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 7 09.45
50 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 09.46
51 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.49
52 Lucie KrejčíLucie Krejčí 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 09.62
53 Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 09.66
54 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 09.68
55 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.77
56 Klára KocurováKlára Kocurová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 09.79
57 Zuzana DatkováZuzana Datková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 09.87
58 Klára GodulováKlára Godulová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.95
59 Veronika JanyškováVeronika Janyšková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 3 10.40
Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Adéla ŠturmováAdéla Šturmová 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS