Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.18
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 14.84
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.46
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 15.52
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.74
6 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 15.94
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 15:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.12
2 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.18
3 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 18.10
4 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.64
5 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.45
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Richard ŠenkRichard Šenk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.18
2 Matěj DaněkMatěj Daněk 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 14.84
3 Vojtěch SzczerbaVojtěch Szczerba 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 15.46
4 Filip GužiakFilip Gužiak 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 15.52
5 Ondřej NojzerOndřej Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 15.74
6 Matěj NojzerMatěj Nojzer 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 15.94
7 Tobiáš SiwekTobiáš Siwek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.12
8 Štěpán MaturaŠtěpán Matura 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 16.18
9 Jan KlimeckýJan Klimecký 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 18.10
10 Michal HrochMichal Hroch 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 18.64
11 Marek BieligMarek Bielig 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 19.45

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 15:30) official Vítr: +2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 15.18
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.53
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 15.70
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 15.81
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 16.05
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 16.28
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.47
2 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 16.53
3 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.91
4 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 16.94
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.44
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 15:30) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 17.14
2 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 18.02
3 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.46
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 19.40
5 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.59
Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 15.18
2 Johana SuchánkováJohana Suchánková 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 15.53
3 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 15.70
4 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 15.81
5 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 16.05
6 Lucie KláskováLucie Klásková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 16.28
7 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 16.47
8 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 16.53
9 Hana HerudkováHana Herudková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 2 16.91
10 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 16.94
11 Michaela SochováMichaela Sochová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 17.14
12 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 17.44
13 Kateřina ŽídkováKateřina Žídková 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 18.02
14 Dorota CiencialováDorota Ciencialová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 18.46
15 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 19.40
16 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.59
Julie OndráčkováJulie Ondráčková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 DNS
Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS