Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 16.72
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 17.95
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.05
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 18.40
5 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 18.44
6 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 18.62
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 19.09
8 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 19.34
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 19.58
2 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 20.04
3 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 20.37
4 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 20.47
5 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.48
6 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.12
7 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.95
8 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.89
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 18.40
2 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 19.94
3 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.38
4 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.53
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 18:40) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.52
2 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 18.73
3 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.58
4 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 21.21
Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 16.72
2 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 17.95
3 Vojtěch PavelekVojtěch Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 18.05
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 18.40
4 Vít HolubVít Holub 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 18.40
6 Michal NovákMichal Novák 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 18.44
7 Filip MorcinekFilip Morcinek 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 18.52
8 Matěj BekMatěj Bek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 18.62
9 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 18.73
10 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 19.09
11 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 19.34
12 Matěj SchneiderMatěj Schneider 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 19.58
12 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 19.58
14 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 19.94
15 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 20.04
16 Jonáš BorovskýJonáš Borovský 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 20.37
17 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 20.38
18 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 20.47
19 Dalibor DvořákDalibor Dvořák 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 20.48
20 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 21.12
21 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 21.21
22 Sam NavrátilSam Navrátil 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 21.53
23 Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 21.95
24 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.89
Lukáš SkalskiLukáš Skalski 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 DNS
Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.76
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 19.67
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.73
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.01
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.07
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 20.16
7 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 20.46
8 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.47
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 20.18
2 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.47
3 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.52
4 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
5 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 21.23
6 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.29
7 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 22.23
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 21.30
2 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 21.78
3 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.89
4 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.91
5 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 22.15
6 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 22.20
7 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 22.36
8 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.46
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.42
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 22.06
3 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 22.36
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 23.17
5 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 23.18
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 23.85
7 Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 1 23.88
8 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 23.93
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.51
2 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 20.95
3 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.30
4 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 22.30
5 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.62
6 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 23.30
7 Eliška PohlováEliška Pohlová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 27.10
Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 20.23
2 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20.59
3 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.97
4 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 22.52
5 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 22.77
6 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 24.06
Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 16.5.2019 - 18:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.62
2 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.62
3 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 22.53
4 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 23.15
5 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 23.63
Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 18.76
2 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 19.67
3 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 19.73
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 20.01
5 Kristýna BužgováKristýna Bužgová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 20.07
6 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 1 20.16
7 Barbora NedopilkováBarbora Nedopilková 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 20.18
8 Aneta DokulilováAneta Dokulilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 20.23
9 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.42
10 Kateřina SolichováKateřina Solichová 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 20.46
11 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 20.47
11 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 20.47
13 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.51
14 Tereza MatýskováTereza Matýsková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 20.52
15 Markéta PoláškováMarkéta Polášková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 20.59
16 Melánie PejšováMelánie Pejšová 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 6 20.62
17 Mariola LyskováMariola Lysková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 20.95
18 Denisa ZdražilováDenisa Zdražilová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 20.97
19 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 21.19
20 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 21.23
21 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.29
22 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 21.30
22 Karolína SynkováKarolína Synková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 21.30
24 Patricie ŠodkováPatricie Šodková 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 21.62
25 Kristýna MatějováKristýna Matějová 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 21.78
26 Daniela MíčkováDaniela Míčková 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 21.89
27 Alexandra BalcarováAlexandra Balcarová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 21.91
28 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 22.06
29 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 22.15
30 Eva AdámkováEva Adámková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 6 22.20
31 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 22.23
32 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 4 22.30
33 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 22.36
33 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 22.36
35 Eliška TarkotováEliška Tarkotová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 22.46
36 Natálie BuryNatálie Bury 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 22.52
37 Kristýna GajdečkováKristýna Gajdečková 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 22.53
38 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 22.62
39 Karolína ValentováKarolína Valentová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 22.77
40 Leontýna SlívováLeontýna Slívová 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 23.15
41 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 23.17
42 Anna GureckáAnna Gurecká 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 23.18
43 Aneta MotykováAneta Motyková 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 23.30
44 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 23.63
45 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 23.85
46 Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 1 23.88
47 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 23.93
48 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 6 24.06
49 Eliška PohlováEliška Pohlová 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 27.10
Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 DNS
Markéta SikorováMarkéta Sikorová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 DNS
Natálie ErnstováNatálie Ernstová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 DNS
Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Dorota SochováDorota Sochová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Viktorie DudováViktorie Dudová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 DNS