Back

 / 2.kolo soutěže družstev star.žactva MSK

Opava (16. 5. 2019)

300 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 38.36
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 38.94
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 39.35
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 39.87
5 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 40.12
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 40.56
7 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 41.93
Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.56
2 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 41.35
3 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 42.49
4 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 42.93
5 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.03
6 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 45.94
7 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 48.09
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 17:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 42.24
2 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.72
3 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 43.30
4 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 43.35
5 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 43.63
6 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 47.93
Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 38.36
2 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 38.94
3 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 39.35
4 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 39.87
5 Matěj HoppMatěj Hopp 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 40.12
6 Vojtěch KuzníkVojtěch Kuzník 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 40.56
6 David BednářDavid Bednář 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 40.56
8 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 5 41.35
9 Vojtěch MilataVojtěch Milata 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 41.93
10 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 42.24
11 Ladislav DrongLadislav Drong 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 42.49
12 Daniel VranaDaniel Vrana 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 42.93
13 Ondřej VíchaOndřej Vícha 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 43.30
14 Václav KrupicaVáclav Krupica 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 43.35
15 Mikuláš MarvanMikuláš Marvan 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 43.63
16 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 44.03
17 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.72
18 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 45.94
19 Ondřej OndrušákOndřej Ondrušák 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 47.93
20 Pavel KowalaPavel Kowala 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 48.09
Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 DNS
Michal KozaMichal Koza 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 DNS
Daniel HudecDaniel Hudec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS
Adama WewiorkaAdama Wewiorka 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 DNS

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 39.89
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 42.28
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 42.29
4 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 43.20
5 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 43.89
Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 42.91
2 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 46.26
3 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.36
4 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 48.04
5 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 50.44
6 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 51.36
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 45.51
2 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 48.85
3 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 48.87
4 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.31
5 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 50.10
Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 16.5.2019 - 16:50) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 42.76
2 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 47.18
3 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 50.76
4 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 51.69
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 39.89
2 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 42.28
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 42.29
4 Melanie Sophie SchneebergerMelanie Sophie Schneeberger 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 42.76
5 Tereza SikorováTereza Sikorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 42.91
6 Tereza KubajurováTereza Kubajurová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 43.20
7 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 43.89
8 Adéla FajkusováAdéla Fajkusová 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 45.51
9 Klára StaniekováKlára Stanieková 05 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 3 46.26
10 Karolína VajdováKarolína Vajdová 04 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 2 47.18
11 Johana ČmielováJohana Čmielová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 47.36
12 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 48.04
13 Barbora OndováBarbora Ondová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 48.85
14 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 48.87
15 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.31
16 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 50.10
17 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 50.44
18 Nikola TondrováNikola Tondrová 05 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 6 50.76
19 Petra VitovskáPetra Vitovská 06 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 2 51.36
20 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 51.69
Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 3 DNS
Tereza WittasskováTereza Wittassková 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 DNS
Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 DNS