Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

Hod oštěpem 400g - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 20 31.00 0.0
2 Kristýna ŠandorováKristýna Šandorová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 21 30.44 0.0
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 19 26.43 0.0
4 Simona WaloszkováSimona Waloszková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 3 25.07 0.0
5 Rozárie ReckováRozárie Recková
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
06 17 22.78 0.0
6 Aneta KrálováAneta Králová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 12 22.23 0.0
7 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 22.09 0.0
8 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 6 20.82 0.0
9 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 15 19.99 0.0
10 Sofie MaierováSofie Maierová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 19.21 0.0
11 Karolína ČervenkováKarolína Červenková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 18.97 0.0
12 Kateřina MikuláškováKateřina Mikulášková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 16 18.86 0.0
13 Viktorie JurčováViktorie Jurčová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 8 18.20 0.0
14 Adéla KeberlováAdéla Keberlová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 13 17.50 0.0
15 Markéta JankůMarkéta Janků
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 9 16.53 0.0
16 Markéta UstrnulováMarkéta Ustrnulová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 7 16.49 0.0
17 Veronika KvitováVeronika Kvitová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 15.93 0.0
18 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková
Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s.
06 5 13.90 0.0
19 Jana MooreJana Moore
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 4 11.22 0.0
Lilien PodstavkováLilien Podstavková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 2 DNS
Tereza KovalskáTereza Kovalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 1 DNS
Celkem 21 závodníků