Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

Skok daleký - Ml. žáci

(čt, 23.5.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 28 5.44 +0.8 m/s x5.12  +0.35.20  +0.25.205.34  +0.85.33  +0.25.44  +0.8
2 Vojtěch TurekVojtěch Turek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 31 5.11 +1.8 m/s 5.11  +1.84.84  +0.15.03  +0.15.115.05  +1.84.97  -0.7x
3 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 30 4.79 +1.0 m/s x4.79  +1.04.40  +0.54.794.54  +2.84.32  +1.04.38  -0.3
4 Filip JarolímFilip Jarolím
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 27 4.58 +0.6 m/s 4.36  +1.14.58  +0.64.10  +0.24.58x4.04  +0.14.16  +1.2
5 Jakub VajdaJakub Vajda
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 26 4.35 +1.9 m/s 4.19  +0.14.13  -1.74.24  +1.94.244.16  +1.24.35  +1.90.0
6 Andrej CholewaAndrej Cholewa
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 1 4.30 +1.7 m/s xx4.22  +0.54.224.13  +0.94.05  +1.54.30  +1.7
7 Samuel VavrušaSamuel Vavruša
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 16 4.20 +1.2 m/s 3.87  -0.14.20  +1.23.82  +0.54.203.94  +1.63.85  +0.13.65  -0.2
8 Šimon StanjuraŠimon Stanjura
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 25 4.20 +0.3 m/s xx4.20  +0.34.20xxx
9 Ondřej VaněkOndřej Vaněk
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 8 4.17 +0.3 m/s x4.17  +0.34.10  +0.84.170.00.00.0
10 Václav WarischVáclav Warisch
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
07 7 4.10 +0.1 m/s x3.81  +1.04.10  +0.14.100.00.00.0
11 Viktor SůraViktor Sůra
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 23 4.00 -0.3 m/s x4.00  -0.3x4.000.00.00.0
12 Kryštof KáňaKryštof Káňa
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 10 3.94 +0.2 m/s 3.66  +0.33.94  +0.2x3.940.00.00.0
13 Lukáš KomárekLukáš Komárek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 3.88 +2.4 m/s 3.78 -0.4 m/s x3.88  +2.43.78  -0.43.880.00.00.0
14 Alex BlahutAlex Blahut
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 22 3.88 +0.3 m/s 3.88  +0.33.72  -1.6x3.880.00.00.0
15 Adam GebauerAdam Gebauer
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 19 3.84 +1.9 m/s 3.60  +1.33.79  -0.23.84  +1.93.840.00.00.0
16 Mathias HlaváčMathias Hlaváč
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 20 3.76 +0.2 m/s 3.76  +0.2xx3.760.00.00.0
17 Šimon DvořákŠimon Dvořák
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
07 14 3.73 +0.9 m/s 3.73  +0.93.63  +0.53.64  -0.33.730.00.00.0
18 Michael KurkaMichael Kurka
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 3.72 +0.1 m/s 3.16  +1.13.72  +0.13.59  -0.53.720.00.00.0
19 Mateusz LípaMateusz Lípa
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 24 3.66 +1.9 m/s 3.66  +1.93.63  +0.43.51  +3.03.660.00.00.0
20 Matěj MaléřMatěj Maléř
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 11 3.64 +1.7 m/s 3.64  +1.73.37  +1.43.10  +1.23.640.00.00.0
21 Adam MatušekAdam Matušek
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 15 3.62 +2.2 m/s 3.53 +0.2 m/s x3.62  +2.23.53  +0.23.620.00.00.0
22 Jakub JelínekJakub Jelínek
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
06 18 3.58 +0.4 m/s x3.58  +0.4x3.580.00.00.0
23 Prokop ŘíhaProkop Říha
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 5 3.56 +0.2 m/s 3.56  +0.2x3.53  +1.63.560.00.00.0
24 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 12 3.56 +0.1 m/s 3.41  +2.73.47  +0.03.56  +0.13.560.00.00.0
25 Jiří VacekJiří Vacek
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
07 6 3.32 +0.6 m/s 3.26  -0.93.27  +2.03.32  +0.63.320.00.00.0
26 Kryštof KociánKryštof Kocián
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 9 3.25 +1.4 m/s 3.25  +1.4xx3.250.00.00.0
27 Adam KopřivaAdam Kopřiva
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 3 3.22 -1.3 m/s 3.22  -1.33.06  +0.13.08  +0.13.220.00.00.0
28 Tomáš KalusTomáš Kalus
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 2 2.90 +0.3 m/s x2.83  -0.22.90  +0.32.900.00.00.0
Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 21 DNS
Lukáš TylšarLukáš Tylšar
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 17 DNS
Šimon LánskýŠimon Lánský
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 29 DNS
Celkem 31 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(čt, 23.5.2019 - 17:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 53 4.58 +0.9 m/s 4.27  -0.54.47  +1.54.47  +0.04.474.58  +0.9x-
2 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 51 4.57 -0.7 m/s 4.57  -0.74.56  +0.54.53  +0.04.574.34  +0.0x4.54  +0.1
3 Tereza SvobodováTereza Svobodová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 45 4.54 +0.0 m/s 4.26  -0.74.37  +0.5x4.374.19  +1.0x4.54  +0.0
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
06 49 4.43 +0.0 m/s 4.22  +0.44.15  +0.74.17  -2.04.224.15  +0.63.79  +0.74.43  +0.0
5 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
06 10 4.34 +0.0 m/s 4.34  +0.0xx4.34xx-
6 Anežka JurákováAnežka Juráková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 38 4.29 +1.3 m/s 3.92  +0.64.29  +1.34.25  +0.14.294.03  +0.13.84  +0.24.08
7 Ema VontrobováEma Vontrobová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 50 4.24 -0.4 m/s 3.81  -0.64.19  +0.64.24  -0.44.243.99  +0.14.08  +1.14.15  +0.8
8 Lucie JurošováLucie Jurošová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 42 4.24 +0.5 m/s 4.24  +0.54.01  +0.1-4.243.88  +1.03.97  +0.0x
9 Linda TicováLinda Ticová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 47 4.08 +0.6 m/s 4.08  +0.63.86  +1.93.51  +0.04.080.00.00.0
10 Valentýna KulováValentýna Kulová
Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B
07 17 3.99 +1.9 m/s 3.75  +0.23.99  +1.93.92  +0.13.990.00.00.0
11 Nela KožuchováNela Kožuchová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 41 3.97 +0.5 m/s 3.93  +0.43.97  +0.5-3.970.00.00.0
12 Anna MartynkováAnna Martynková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 35 3.97 +0.5 m/s 3.97  +0.53.84  +0.0x3.970.00.00.0
13 Anna GlosováAnna Glosová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 2 3.97 -0.2 m/s 3.18  +0.03.97  -0.22.38  +0.13.970.00.00.0
14 Veronika PřečkováVeronika Přečková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 12 3.93 +0.8 m/s 3.82  +1.3x3.93  +0.83.930.00.00.0
15 Anna LegierskáAnna Legierská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 43 3.93 +0.1 m/s x2.55  +0.03.93  +0.13.930.00.00.0
16 Emma KronEmma Kron
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 9 3.90 -0.2 m/s 3.90  -0.23.65  +0.03.65  +0.63.900.00.00.0
17 Natálie NovákováNatálie Nováková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 46 3.89 +0.6 m/s 3.70  +0.63.89  +0.63.64  +0.73.890.00.00.0
18 Sofie KrchováSofie Krchová
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 27 3.89 +0.0 m/s xx3.89  +0.03.890.00.00.0
19 Zuzana SkřečkováZuzana Skřečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 30 3.88 +1.5 m/s x3.88  +1.53.70  +0.13.880.00.00.0
20 Valérie KubečkováValérie Kubečková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
07 32 3.85 +0.5 m/s 3.85  +0.53.65  +1.23.56  +0.03.850.00.00.0
21 Barbora ČmielováBarbora Čmielová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 52 3.84 -0.6 m/s 3.84  -0.6x2.86  +0.03.840.00.00.0
22 Anna KotzianováAnna Kotzianová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 36 3.81 +0.0 m/s 3.73  +1.33.72  -0.13.81  +0.03.810.00.00.0
23 Marie TeichmannováMarie Teichmannová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 21 3.77 +0.6 m/s 3.77  +0.63.52  +0.3-3.770.00.00.0
24 Linda KrálováLinda Králová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 48 3.76 +0.1 m/s 3.76  +0.1x3.52  +0.23.760.00.00.0
25 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 31 3.72 +0.0 m/s 3.71  +0.1x3.72  +0.03.720.00.00.0
26 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
06 16 3.71 +1.1 m/s 3.71  +1.1x3.20  +0.33.710.00.00.0
27 Michaela SeidlováMichaela Seidlová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 29 3.61 +0.0 m/s 3.54  +1.73.43  +0.93.61  +0.03.610.00.00.0
28 Julie PobořilováJulie Pobořilová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 39 3.59 +0.0 m/s 3.29  +0.23.44  +0.13.59  +0.03.590.00.00.0
29 Amálie ŠinkováAmálie Šinková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
08 18 3.58 +0.5 m/s 3.51  +2.62.84  +0.23.58  +0.53.580.00.00.0
30 Karolína KavanováKarolína Kavanová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 33 3.52 +0.4 m/s 3.52  +0.43.35  +1.9x3.520.00.00.0
31 Barbora WarischováBarbora Warischová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
06 24 3.49 +0.4 m/s 3.39  +0.03.49  +0.4-3.490.00.00.0
32 Natálie HubertováNatálie Hubertová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
07 19 3.46 +0.4 m/s 3.46  +0.43.12  +0.03.24  +0.03.460.00.00.0
33 Sára HochelováSára Hochelová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
06 22 3.40 +1.3 m/s x3.40  +1.3-3.400.00.00.0
34 Zuzana KohutováZuzana Kohutová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 6 3.34 +0.3 m/s x2.66  +0.33.34  +0.33.340.00.00.0
35 Barbora KubínováBarbora Kubínová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 34 3.34 +0.4 m/s x3.34  +0.4x3.340.00.00.0
36 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 13 3.31 +0.8 m/s 3.31  +0.83.15  +1.02.89  +0.13.310.00.00.0
37 Nikol ČapandováNikol Čapandová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 25 3.05 +0.0 m/s 2.65  +0.03.05  +0.0-3.050.00.00.0
38 Bára PastrňákováBára Pastrňáková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
07 11 3.01 +0.0 m/s 3.01  +0.02.28  +1.1x3.010.00.00.0
39 Eva KošárkováEva Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 14 2.98 +1.4 m/s x2.83  +0.32.98  +1.42.980.00.00.0
40 Lucie BerkusováLucie Berkusová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 20 2.93 +1.4 m/s 2.61  -0.12.93  +1.4-2.930.00.00.0
41 Anna KošárkováAnna Košárková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 7 2.83 +0.7 m/s 2.83  +0.7x2.41  +0.82.830.00.00.0
MS Anna KratinováAnna Kratinová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 8 3.39 +0.4 m/s 3.39  +0.43.08  +0.22.95  +1.53.390.00.00.0
MS Karolína BalášováKarolína Balášová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 1 3.79 +0.3 m/s 3.71  +0.13.15  +0.23.79  +0.33.790.00.00.0
MS Eliška KřempkováEliška Křempková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
07 23 2.90 +0.5 m/s 2.90  +0.52.85  +0.02.78  +0.32.900.00.00.0
MS Natálie HeinrichováNatálie Heinrichová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
06 4 3.14 +0.2 m/s 3.14  +0.23.00  +1.83.13  +0.03.140.00.00.0
Eliška KokořováEliška Kokořová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
07 26 NM
Izabela TutrováIzabela Tutrová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
07 40 NM
Dominika NávratováDominika Návratová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
07 37 NM
Natálie HruzíkováNatálie Hruzíková
Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A
06 5 NM
Hana MošťkováHana Mošťková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 28 NM
Karolína StodolováKarolína Stodolová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 44 NM
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 3 NM
Tereza BartoňováTereza Bartoňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 15 NM
Celkem 53 závodníků