Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 07.88
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.31
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.38
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.61
5 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.86
6 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.90
7 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.08
8 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.09
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.73
2 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.98
3 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.06
4 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.14
5 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.16
6 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.61
Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:50) official Vítr: +1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.90
2 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.29
3 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.34
4 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.35
5 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.39
6 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.43
7 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11.44
Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:50) official Vítr: +1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.39
2 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.45
3 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.54
4 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.78
5 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.02
6 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 10.09
Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 16:50) official Vítr: +2.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.57
2 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.07
3 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.15
4 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.42
5 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.43
6 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.50
7 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.60
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 23.5.2019 - 16:50) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel CzudekPavel Czudek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.12
2 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.24
3 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.31
4 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.40
5 Jiří VacekJiří Vacek 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.59
6 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.64
7 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.76
Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 07.88
2 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 08.31
3 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 08.38
4 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 08.61
5 Jakub ŠoltysJakub Šoltys 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 08.73
6 Šimon CeplýŠimon Ceplý 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 8 08.86
7 Matyáš LojekMatyáš Lojek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 08.90
7 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.90
9 Alex BlahutAlex Blahut 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5 08.98
10 Jan MendelJan Mendel 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.06
11 Pavel EbrPavel Ebr 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 09.08
12 Sebastian VelikýSebastian Veliký 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.09
13 Pavel CzudekPavel Czudek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 09.12
14 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1 09.14
15 David FolwarcznyDavid Folwarczny 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 09.16
16 Martin HorákMartin Horák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 09.24
17 Aleš HaburaAleš Habura 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.29
18 Josef ŠindelářJosef Šindelář 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 09.31
19 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.34
20 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.35
21 Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.39
21 Tomáš KovářTomáš Kovář 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.39
23 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.40
24 Lukáš KomárekLukáš Komárek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.43
25 František HolubFrantišek Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 09.45
26 Kryštof KociánKryštof Kocián 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 09.54
27 Ondřej BartošOndřej Bartoš 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.57
28 Jiří VacekJiří Vacek 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.59
29 Bartoloměj ValtrBartoloměj Valtr 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.61
30 Matěj BrašMatěj Braš 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 09.64
31 Michael KurkaMichael Kurka 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 09.76
32 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.78
33 Matěj MaléřMatěj Maléř 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.02
34 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 10.07
35 Jonáš PodlovskýJonáš Podlovský 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 10.09
36 Bruno RuszBruno Rusz 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 10.15
37 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 10.42
38 Tomáš KalusTomáš Kalus 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 10.43
39 Adam HolendaAdam Holenda 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.50
40 Petr HeczkoPetr Heczko 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 10.60
41 Tomáš ZdražilTomáš Zdražil 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 11.44
Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Lukáš HejdukLukáš Hejduk 09 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 DNS
Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Vojtěch DouchaVojtěch Doucha 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 DNS
Štěpán PetříčekŠtěpán Petříček 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 DNS

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.42
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.59
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.60
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.61
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.63
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.65
7 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.66
8 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.72
2 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.78
3 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.79
4 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.93
5 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 08.97
6 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.02
7 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.03
8 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.06
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.97
2 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.16
3 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.26
4 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.26
5 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.27
6 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.48
7 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 09.49
8 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.50
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.14
2 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.17
3 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 09.23
4 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.38
5 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.39
6 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.47
7 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.35
Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.25
2 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.37
3 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.71
4 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 09.75
5 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.85
6 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.93
7 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.99
8 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 10.23
Celkem 8 závodníků
Běh 06 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.57
2 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.73
3 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.73
4 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.78
5 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.95
6 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.22
7 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.26
8 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.62
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.08
2 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.21
3 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.27
4 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 10.47
5 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.84
Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Kristýna KrupováKristýna Krupová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 08 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.13
2 Zuzana PalyzováZuzana Palyzová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.52
3 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.66
4 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.89
5 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.93
6 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.93
7 Karolína VaškováKarolína Vašková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 10.40
Adéla BaronováAdéla Baronová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 09 (čt, 23.5.2019 - 16:20) official Vítr: +1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.46
2 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 10.74
MS Marie KřempkováMarie Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.79
MS Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 10.02
MS Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.75
MS Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.45
Celkem 6 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Markéta BugárováMarkéta Bugárová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 08.42
2 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 08.59
3 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 08.60
4 Kateřina KuřilováKateřina Kuřilová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.61
5 Michaela BělunkováMichaela Bělunková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 08.63
6 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 08.65
7 Klára HlaváčováKlára Hlaváčová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 08.66
8 Sára FilípkováSára Filípková 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.72
9 Tereza KovalskáTereza Kovalská 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.78
10 Michaela PluskalováMichaela Pluskalová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 08.79
11 Kateřina MendrekováKateřina Mendreková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 08.93
12 Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 7 08.97
12 Anna MartynkováAnna Martynková 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 08.97
14 Hana NingerováHana Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.02
15 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 1 09.03
16 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 8 09.06
17 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 09.07
18 Adéla NěmčicováAdéla Němčicová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.13
19 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 09.14
20 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 09.16
21 Tereza KrchňákováTereza Krchňáková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 09.17
22 Karolína JuščíkováKarolína Juščíková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 09.23
23 Klára RitnošíkováKlára Ritnošíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 09.25
24 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 09.26
24 Kateřina HlaváčkováKateřina Hlaváčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.26
26 Tereza BartoňováTereza Bartoňová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 09.27
27 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 09.37
28 Viktorie ŠindlerováViktorie Šindlerová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 09.38
29 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 09.39
30 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 09.45
31 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 09.46
32 Vendula KudláčkováVendula Kudláčková 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 3 09.47
33 Klára HábováKlára Hábová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 09.48
34 Valentýna KulováValentýna Kulová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 8 09.49
35 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 09.50
36 Zuzana PalyzováZuzana Palyzová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 09.52
37 Kristina VyoralováKristina Vyoralová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 09.57
38 Natálie HubertováNatálie Hubertová 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 5 09.66
39 Terezie KobieluszováTerezie Kobieluszová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.71
40 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 09.73
40 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.73
42 Linda SchiesserLinda Schiesser 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 5 09.75
42 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 6 09.75
44 Barbora SpálováBarbora Spálová 07 Atletika Poruba z.s. BAtletika Poruba z.s. B 3 09.78
45 Adéla KašpárkováAdéla Kašpárková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 09.85
46 Viktorie PavelkováViktorie Pavelková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 7 09.89
47 Kateřina VavrlováKateřina Vavrlová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 09.93
47 Tereza ŽáčkováTereza Žáčková 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.93
47 Zuzana KohutováZuzana Kohutová 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 09.93
50 Natálie HošťákováNatálie Hošťáková 06 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 09.95
51 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.99
52 Eliška KřempkováEliška Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 10.02
53 Eliška ŘezáčováEliška Řezáčová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.08
54 Terezia TulejováTerezia Tulejová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 10.21
55 Nikol ČapandováNikol Čapandová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 10.22
56 Aneta KoniarováAneta Koniarová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 10.23
57 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 10.26
58 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 10.27
59 Sára HochelováSára Hochelová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 10.35
60 Karolína VaškováKarolína Vašková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 10.40
61 Tereza JanečkováTereza Janečková 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 10.47
62 Magdaléna SzemlováMagdaléna Szemlová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 7 10.62
63 Bára PastrňákováBára Pastrňáková 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 10.74
64 Marie KřempkováMarie Křempková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 10.79
65 Laura BenedikováLaura Benediková 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 10.84
Eliška KopcováEliška Kopcová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 DNS
Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1 DNS
Natalia GrzegorzNatalia Grzegorz 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 DNS
Kristýna KrupováKristýna Krupová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 DNS
Adéla BaronováAdéla Baronová 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 DNS