Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 15:50) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.95
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.36
3 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.39
4 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.75
5 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.30
6 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 12.08
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.32
2 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.16
3 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.45
4 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.15
5 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.25
Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 15:50) official Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 11.85
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.93
3 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.43
4 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 12.53
5 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.37
6 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.50
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 15:50) official Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.93
2 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 12.60
3 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.01
4 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.77
5 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 14.27
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Matyáš ZachMatyáš Zach 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 08.95
2 Jakub VajdaJakub Vajda 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 10.32
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 10.36
4 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 10.39
5 Josef JuřenaJosef Juřena 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 10.75
6 Ondřej VaněkOndřej Vaněk 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 10.93
7 Šimon BartoňŠimon Bartoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 11.16
8 Šimon HolubŠimon Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 11.30
9 Šimon StanjuraŠimon Stanjura 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4 11.45
10 Mathias HlaváčMathias Hlaváč 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 11.85
11 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 11.93
12 Samuel VavrušaSamuel Vavruša 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 12.08
13 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 12.15
14 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 12.25
15 Mateusz LípaMateusz Lípa 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 12.43
16 Šimon DvořákŠimon Dvořák 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 12.53
17 Adam ZycháčekAdam Zycháček 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 2 12.60
18 Adam WantulokAdam Wantulok 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.01
19 David MordáčDavid Mordáč 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.37
20 Matěj ŠtencelMatěj Štencel 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 7 13.50
21 Nikolas KovalčíkNikolas Kovalčík 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 13.77
22 Tomáš MrázekTomáš Mrázek 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 14.27
Šimon VeselýŠimon Veselý 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 DNS

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.11
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.42
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 10.49
4 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 10.79
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.98
6 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 11.47
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 11.65
2 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.70
3 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.72
4 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 11.76
5 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.88
6 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 12.01
Celkem 6 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.45
2 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.47
3 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 11.75
4 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 12.13
5 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.29
6 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 12.57
Celkem 6 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.45
2 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.49
3 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 12.56
4 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.88
5 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 15.27
Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 12.70
2 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.82
3 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.00
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.24
5 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.52
6 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.82
Celkem 6 závodníků
Běh 06 (čt, 23.5.2019 - 15:30) official Vítr: -2.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.51
2 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 14.74
MS Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.62
MS Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 14.11
Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 10.11
2 Ema VontrobováEma Vontrobová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 10.42
3 Petra PoštulkováPetra Poštulková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 10.49
4 Zuzana FojtíkováZuzana Fojtíková 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 10.79
5 Eva GruberováEva Gruberová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 10.98
6 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 11.45
7 Lucie RuferováLucie Ruferová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 11.47
7 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 11.47
9 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 2 11.65
10 Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 11.70
11 Veronika VlčkováVeronika Vlčková 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 11.72
12 Valérie KubečkováValérie Kubečková 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 11.75
13 Tereza KucharskáTereza Kucharská 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 11.76
14 Barbora ČmielováBarbora Čmielová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 11.88
15 Tereza PicmausováTereza Picmausová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 12.01
16 Terezie AdamcováTerezie Adamcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 12.13
17 Bára HrčkováBára Hrčková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 12.29
18 Anežka JurákováAnežka Juráková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 12.45
19 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 12.49
20 Adéla MalenovskáAdéla Malenovská 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 5 12.56
21 Monika BučkováMonika Bučková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 12.57
22 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 12.70
23 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 12.82
24 Karolína CetlováKarolína Cetlová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 12.88
25 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 13.00
26 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 5 13.24
27 Alena KrčkováAlena Krčková 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 13.51
28 Michaela BobokováMichaela Boboková 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 13.52
29 Nikol KernováNikol Kernová 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.62
30 Michaela SeidlováMichaela Seidlová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 13.82
31 Karolína BalášováKarolína Balášová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 14.11
32 Nela MertováNela Mertová 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 14.74
33 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 15.27
Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Eliška KokořováEliška Kokořová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 DNS