Back

 / 3.kolo soutěže družstev mlad.žactva MSK

Opava (23. 5. 2019)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 43.57
2 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.68
3 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 47.49
4 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 51.14
5 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.23
6 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 52.96
Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 DNS
Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.92
2 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 51.33
3 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 53.67
4 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 53.96
5 Jiří VacekJiří Vacek 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 59.87
Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Oliver PešatOliver Pešat 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 48.60
2 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 49.76
3 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.48
4 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 52.26
5 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 57.34
6 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 58.46
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 18:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 43.43
2 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.47
3 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 50.69
4 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.71
5 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 53.14
6 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 57.55
Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 DNS
Celkem 7 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Vojtěch TurekVojtěch Turek 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 7 43.43
2 Andrej CholewaAndrej Cholewa 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 43.57
3 Matěj MartinkevičMatěj Martinkevič 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 45.68
4 Matěj ĎurinaMatěj Ďurina 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 47.49
5 David HrbáčekDavid Hrbáček 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 48.60
6 Vojtěch RaškaVojtěch Raška 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 49.47
7 Matěj KošařMatěj Košař 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 2 49.76
8 Tobiáš HelsteinTobiáš Helstein 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 49.92
9 David PavlišinecDavid Pavlišinec 07 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 50.69
10 Viktor SůraViktor Sůra 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 50.71
11 Štěpán BednářŠtěpán Bednář 07 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 6 51.14
12 Jakub HolubJakub Holub 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 51.33
13 Filip KaczmarczykFilip Kaczmarczyk 07 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 51.48
14 Adam GebauerAdam Gebauer 06 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2 52.23
15 Daniel MalohlavaDaniel Malohlava 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 7 52.26
16 Šimon ŠeděnkaŠimon Šeděnka 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 1 52.96
17 Dominik ZátopekDominik Zátopek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 53.14
18 Kryštof KáňaKryštof Káňa 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 53.67
19 Tomáš VolnýTomáš Volný 07 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 8 53.96
20 Šimon CagalaŠimon Cagala 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 5 57.34
21 Adam KopřivaAdam Kopřiva 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 57.55
22 Tomáš PrzybylaTomáš Przybyla 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 8 58.46
23 Jiří VacekJiří Vacek 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 59.87
Lukáš TylšarLukáš Tylšar 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 7 DNS
Filip HlubekFilip Hlubek 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 DNS
Štěpán MarekŠtěpán Marek 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 DNS
Oliver PešatOliver Pešat 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 DNS
Daniel BalážDaniel Baláž 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 5 DNS
Jindřich BardoňJindřich Bardoň 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 DNS
Matěj MelčákMatěj Melčák 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 DNS
Tadeáš TomekTadeáš Tomek 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 2 DNS

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 47.02
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 47.99
3 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 48.51
4 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.80
5 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 49.49
6 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 50.68
7 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 51.11
8 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 53.00
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.32
2 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 51.78
3 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.79
4 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 51.88
5 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 52.19
6 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 53.44
7 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 59.33
Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.63
2 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 50.40
3 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 50.71
4 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 51.02
5 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 52.32
6 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 52.36
7 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 58.42
8 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 58.91
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.96
2 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 50.41
3 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 51.07
4 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.50
Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 DNS
Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 DNS
Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 23.5.2019 - 17:40) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 49.65
2 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 50.42
3 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 59.19
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Eliška VavrečkováEliška Vavrečková 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 4 47.02
2 Táňa HrabcováTáňa Hrabcová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 5 47.99
3 Kristýna KáňováKristýna Káňová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 48.32
4 Jasmin AdamčíkováJasmin Adamčíková 06 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 1 48.51
5 Nela KolčářováNela Kolčářová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 6 48.80
6 Karolína KřížováKarolína Křížová 06 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 2 49.49
7 Zuzana ŠurmanováZuzana Šurmanová 06 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 8 49.63
8 Klára OlšinováKlára Olšinová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 5 49.65
9 Barbora GonováBarbora Gonová 06 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 49.96
10 Markéta KofroňováMarkéta Kofroňová 07 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 3 50.40
11 Martina SprogaMartina Sproga 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 50.41
12 Natálie NovákováNatálie Nováková 07 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 4 50.42
13 Martina JankůMartina Janků 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 50.68
14 Kateřina ChudejováKateřina Chudejová 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 50.71
15 Barbora NingerováBarbora Ningerová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 51.02
16 Laura KrálováLaura Králová 06 Atletika Poruba z.s. AAtletika Poruba z.s. A 6 51.07
17 Adéla RohlováAdéla Rohlová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 8 51.11
18 Tereza CiorováTereza Ciorová 07 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 51.78
19 Sofie MaierováSofie Maierová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 51.79
20 Zuzana KrestováZuzana Krestová 07 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 4 51.88
21 Veronika KvitováVeronika Kvitová 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 52.19
22 Karolína BrázdilováKarolína Brázdilová 07 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 52.32
23 Julie PobořilováJulie Pobořilová 07 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 52.36
24 Tereza BurováTereza Burová 06 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 52.50
25 Klaudie EsslerováKlaudie Esslerová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 7 53.00
26 Dora DaňkováDora Daňková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 3 53.44
27 Amálie KučevováAmálie Kučevová 07 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 58.42
28 Adéla PopováAdéla Popová 06 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 58.91
29 Alžběta WestováAlžběta Westová 06 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 59.19
30 Marie KubíčkováMarie Kubíčková 06 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 59.33
Hana MošťkováHana Mošťková 07 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 DNS
Karolína KavanováKarolína Kavanová 06 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 3 DNS
Veronika VečeřováVeronika Večeřová 06 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 1 DNS
Bára VodákováBára Vodáková 06 Atletický klub Havířov, z.s.Atletický klub Havířov, z.s. 8 DNS
Marie OnderkováMarie Onderková 07 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 2 DNS