Back

 / M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (11. - 12. 5. 2019)

Skok daleký - Muži

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 6.79 +1.3 m/s 6.57  +1.16.79  +1.36.45  -2.36.790.00.00.0
2 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 6.36 +1.8 m/s 6.36  +1.86.30  +0.46.16  -0.16.360.00.00.0
3 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 6.25 -0.3 m/s 6.03  +0.86.25  -0.36.07  -2.16.250.00.00.0
4 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 5.42 +1.4 m/s 5.42  +1.45.34  +0.2x5.420.00.00.0
5 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 3.44 +0.2 m/s 3.32  +1.13.44  +0.23.42  -1.93.440.00.00.0
Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 NM
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 6.55 +2.1 m/s 6.46 +0.4 m/s 6.55  +2.16.46  +0.46.39  -0.56.550.00.00.0
2 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 6.30 +0.2 m/s 6.27  +1.16.30  +0.26.25  -0.46.300.00.00.0
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 5.93 +0.5 m/s x3.16  +0.25.93  +0.55.930.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 6.50 +2.2 m/s 6.38 +0.3 m/s 6.00  +2.26.50  +2.26.38  +0.36.500.00.00.0
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 4.98 +1.1 m/s x4.98  +1.14.74  +0.14.980.00.00.0
MS Daniel BrzuchanskiDaniel Brzuchanski
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
02 5.64 +1.1 m/s x5.64  +1.15.42  +0.65.640.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 11:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 4.72 +0.2 m/s 4.48  -0.54.50  -0.24.72  +0.24.720.00.00.0
2 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 4.39 -0.8 m/s 4.37  -0.44.39  -0.8x4.390.00.00.0
3 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 4.27 -0.5 m/s 4.27  -0.53.47  +0.34.22  -0.34.270.00.00.0
Celkem 3 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(ne, 12.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Josef JuřenaJosef Juřena
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 9 4.33 -0.8 m/s 4.25  -0.8x4.33  -0.84.330.00.00.0
2 Matěj MelčákMatěj Melčák
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 11 4.29 -0.3 m/s 4.06  -1.14.17  +0.34.29  -0.34.290.00.00.0
3 Daniel HanzelkaDaniel Hanzelka
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 5 4.28 -0.7 m/s 4.25  -1.0x4.28  -0.74.280.00.00.0
4 Michal DerkaMichal Derka
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 4 4.05 -0.2 m/s 3.99  -1.24.04  +0.44.05  -0.24.050.00.00.0
5 Šimon BartoňŠimon Bartoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 3 3.94 -0.7 m/s 3.68  -1.43.21  +0.23.94  -0.73.940.00.00.0
6 Šimon VeselýŠimon Veselý
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 14 3.91 +0.0 m/s 3.68  -0.53.91  +0.03.78  -1.23.910.00.00.0
7 Jan ZávodskýJan Závodský
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
07 16 3.90 -1.0 m/s 3.90  -1.03.84  -0.13.89  -0.63.900.00.00.0
8 Jonáš JedličkaJonáš Jedlička
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 8 3.90 -0.4 m/s 3.90  -0.4x3.67  -0.83.900.00.00.0
9 Vojtěch RaškaVojtěch Raška
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 3.86 +0.0 m/s 3.61  -0.13.86  +0.03.74  -0.53.860.00.00.0
10 Filip JašíčekFilip Jašíček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
06 7 3.81 +0.3 m/s 3.79  -1.53.81  +0.33.46  -1.03.810.00.00.0
11 Jindřich BardoňJindřich Bardoň
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 3.74 -0.2 m/s 2.62  -1.03.61  -0.83.74  -0.23.740.00.00.0
12 Šimon TajovskýŠimon Tajovský
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 13 3.66 +0.1 m/s 3.25  +0.63.66  +0.1x3.660.00.00.0
13 Šimon HolubŠimon Holub
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.45 -0.2 m/s 3.39  -1.53.45  -0.23.20  -1.13.450.00.00.0
14 Daniel BalážDaniel Baláž
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 1 3.40 -1.3 m/s 3.40  -1.33.05  -0.82.37  -0.83.400.00.00.0
15 Adam WantulokAdam Wantulok
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 15 2.89 -0.3 m/s xx2.89  -0.32.890.00.00.0
16 Matyáš LojekMatyáš Lojek
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 10 2.82 -0.2 m/s 2.81  -0.42.82  -0.22.80  -1.42.820.00.00.0
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Juniorky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 5.17 -0.3 m/s 4.77  -0.15.01  +0.15.17  -0.35.170.00.00.0
2 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 5.12 -0.3 m/s 4.89  -0.44.87  -0.75.12  -0.35.120.00.00.0
3 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 4.93 -0.2 m/s 4.66  -0.64.93  -0.24.89  -0.74.930.00.00.0
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 4.91 -0.7 m/s 4.53  -0.64.71  +0.64.91  -0.74.910.00.00.0
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Dorostenky

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 6 5.21 -0.5 m/s 5.09  -0.5x5.21  -0.55.210.00.00.0
2 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 5.13 +0.0 m/s 4.78  -0.74.78  -0.25.13  +0.05.130.00.00.0
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 7 4.94 -0.8 m/s 4.58  -0.14.86  -0.14.94  -0.84.940.00.00.0
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 8 4.84 +0.3 m/s 4.84  +0.34.74  -0.64.83  +0.04.840.00.00.0
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 10 4.82 +0.3 m/s 4.82  +0.34.65  -0.54.81  +0.04.820.00.00.0
6 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 4.77 +0.7 m/s 4.77  +0.74.76  +0.1x4.770.00.00.0
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 4.30 +0.2 m/s 4.05  +0.34.30  +0.24.20  -0.34.300.00.00.0
8 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 4.12 -0.2 m/s 4.12  -0.22.48  +0.03.59  +0.14.120.00.00.0
Denisa ObornáDenisa Oborná
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
03 5 DNS
Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 9 DNS
Celkem 10 závodníků

Skok daleký - Žákyně

(ne, 12.5.2019 - 10:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 22 4.89 -0.3 m/s 4.89  -0.34.72  -0.14.82  -0.44.890.00.00.0
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 4.79 -0.7 m/s 4.27  -0.54.59  +0.64.79  -0.74.790.00.00.0
3 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 4.75 +0.6 m/s 4.48  +0.14.65  +0.54.75  +0.64.750.00.00.0
4 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 4.69 +0.3 m/s 4.69  +0.34.36  -0.24.37  -0.54.690.00.00.0
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 4.68 -0.5 m/s 4.48  +0.34.56  -0.44.68  -0.54.680.00.00.0
6 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 23 4.57 -0.3 m/s 4.22  -0.24.57  -0.34.36  -0.34.570.00.00.0
7 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 8 4.46 -0.1 m/s 4.46  -0.14.45  +0.14.45  -0.94.460.00.00.0
8 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13 4.44 -0.3 m/s x4.44  -0.34.30  -1.04.440.00.00.0
9 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 6 4.34 -0.7 m/s 4.29  -0.54.34  -0.74.32  -0.64.340.00.00.0
10 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 4.34 -0.1 m/s 4.34  -0.14.05  -0.44.16  -0.24.340.00.00.0
11 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 4.19 +0.3 m/s 4.19  +0.33.92  +0.14.08  -1.04.190.00.00.0
12 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 9 4.18 +0.0 m/s 4.06  -0.14.18  +0.04.17  -0.44.180.00.00.0
13 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 4.16 -0.6 m/s 4.05  -0.74.16  -0.63.61  -0.64.160.00.00.0
14 Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 20 4.15 -0.3 m/s 2.93  +0.24.15  -0.34.08  -0.64.150.00.00.0
15 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 4.15 -0.5 m/s 3.98  -0.53.97  -0.14.15  -0.54.150.00.00.0
16 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 4.10 -0.2 m/s 4.10  -0.23.69  +0.53.83  -0.34.100.00.00.0
17 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 4.07 +0.2 m/s 3.83  -0.14.07  +0.23.96  -0.24.070.00.00.0
18 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 3.93 +0.1 m/s 3.93  +0.13.58  -0.53.65  -0.33.930.00.00.0
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 3.84 -0.1 m/s 3.72  +0.33.71  -0.43.84  -0.13.840.00.00.0
20 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 24 3.74 +0.6 m/s 3.68  -0.33.73  -0.53.74  +0.63.740.00.00.0
21 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 3.46 -0.3 m/s 3.35  -0.63.38  -0.43.46  -0.33.460.00.00.0
Marie PenkalováMarie Penkalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 12 DNS
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4 DNS
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 DNS
Celkem 24 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Agáta AndělováAgáta Andělová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 1 4.72 +0.6 m/s 4.72  +0.6xx4.720.00.00.0
2 Tereza LieblováTereza Lieblová
TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí
06 11 4.68 -0.1 m/s 4.30  +0.24.45  -0.54.68  -0.14.680.00.00.0
3 Adéla HanákováAdéla Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
06 5 4.64 +0.5 m/s 4.62  +1.74.64  +0.54.20  +1.24.640.00.00.0
4 Patricie PešlováPatricie Pešlová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 12 4.55 +0.6 m/s 4.36  +0.74.18  -0.64.55  +0.64.550.00.00.0
5 Natálie SkopálkováNatálie Skopálková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 14 4.52 +1.0 m/s 4.52  +1.04.49  +0.63.49  -0.54.520.00.00.0
6 Sabina SvobodováSabina Svobodová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
06 16 4.52 +0.3 m/s 4.52  +0.34.37  -0.64.44  -0.44.520.00.00.0
7 Sandra VeteškováSandra Vetešková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 17 4.45 -0.4 m/s 4.31  +0.74.45  -0.43.87  -0.44.450.00.00.0
8 Andrea ŽákováAndrea Žáková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
07 20 4.32 +0.1 m/s 3.98  +0.2x4.32  +0.14.320.00.00.0
9 Daniela FojtáchováDaniela Fojtáchová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
06 3 4.10 +0.6 m/s 4.08  +0.73.93  -0.14.10  +0.64.100.00.00.0
10 Michaela BělunkováMichaela Bělunková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 2 4.08 +0.6 m/s 4.08  +0.6xx4.080.00.00.0
11 Lenka VrbancováLenka Vrbancová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 19 4.07 +0.1 m/s 3.77  +0.33.88  -0.54.07  +0.14.070.00.00.0
12 Petra KutějováPetra Kutějová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 9 3.95 -0.2 m/s 3.49  +0.43.70  +0.73.95  -0.23.950.00.00.0
13 Kristýna KáňováKristýna Káňová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 7 3.93 +0.5 m/s 3.93  +0.53.73  +0.93.77  +0.23.930.00.00.0
14 Alexandra HuňkováAlexandra Huňková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 6 3.90 +0.7 m/s 3.84  +1.23.90  +0.73.79  +0.03.900.00.00.0
15 Anna KřehlíkováAnna Křehlíková
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
06 8 3.87 +1.6 m/s 3.61  +0.33.87  +1.63.79  -0.13.870.00.00.0
16 Natálie KvapilováNatálie Kvapilová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
07 10 3.85 +0.5 m/s 3.70  +0.73.85  +0.53.69  -0.33.850.00.00.0
17 Eliška FučíkováEliška Fučíková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
06 4 3.79 +0.6 m/s 3.48  +1.8x3.79  +0.63.790.00.00.0
18 Tereza SkřečkováTereza Skřečková
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
07 15 3.66 -0.8 m/s 3.57  +0.43.66  -0.83.48  -0.53.660.00.00.0
19 Veronika VlčkováVeronika Vlčková
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
06 18 3.56 +0.0 m/s 2.87  +0.53.56  +0.03.43  -0.53.560.00.00.0
Celkem 19 závodníků