Back

 / M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (11. - 12. 5. 2019)

Skok vysoký - Muži

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.181.211.391.421.451.481.511.541.571.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.90
1 Filip SamuelFilip Samuel
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
98 4 1.87 --------------ooo-oxxx
2 Jiří Kadla ml.Jiří Kadla ml.
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
97 2 1.78 -----------ooxxooxoxxx
3 Vilém StráskýVilém Stráský
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
99 5 1.75 -------------xxooxxx
4 Michal BorekMichal Borek
AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová
90 1 1.75 --------ooooooxoxxx
5 Silvestr MatochaSilvestr Matocha
TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s.
89 3 1.54 --o-oooxoxxx
6 Jiří VolnýJiří Volný
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
56 6 1.21 -o
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Junioři

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.631.661.691.721.751.781.811.841.871.901.931.961.992.02
1 Jonáš PospíšilJonáš Pospíšil
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.99 -------o-oo-oxoxxx
2 Tomáš SláčíkTomáš Sláčík
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
00 1.75 xo-ooxxoxoxxx
3 Karel KusákKarel Kusák
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
01 1.72 o-ooxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci

(so, 11.5.2019 - 14:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.601.631.66
1 David SkřečekDavid Skřeček
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
02 1.63 ---o---oooxoxoxxx
2 Vincenc SkoumalVincenc Skoumal
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 1.48 o-oxooxxooxx
Celkem 2 závodníků

Skok vysoký - Žáci

(ne, 12.5.2019 - 14:00) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.201.231.261.291.321.351.381.411.441.471.50
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1 1.47 ---oooxxooooxxx
2 Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 2 1.41 -----oooxxx
3 Adam SukupAdam Sukup
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 3 1.20 xxoxxx
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1 Natálie MatuškováNatálie Matušková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 3 1.65 ---o-oxoooooxoxx
2 Adéla LuzarováAdéla Luzarová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 2 1.62 ---o-ooooxxooxxx
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
01 1 1.56 ---o-ooooxxx
4 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
01 4 1.56 ----oxxoxoooxxx
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.321.351.381.411.441.471.501.531.561.591.621.651.68
1= Tereza KorhoňováTereza Korhoňová
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
02 3 1.62 ----ooooxoxoxxoxxx
1= Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
02 4 1.62 ---o-oooxxooxxoxxx
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek
03 6 1.59 ---oooooxxooxxx
4 Denisa PeričováDenisa Peričová
Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s.
03 7 1.50 -oooxoxxoxxoxxx
5 Tereza VlčkováTereza Vlčková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
02 9 1.47 -oooooxxx
6 Gabriela PatalováGabriela Patalová
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 5 1.47 o-ooxoxoxxx
7 Martina DvořákováMartina Dvořáková
Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z...
03 1 1.44 oxoxooxoxxx
8 Hana PetříčkováHana Petříčková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 8 1.41 ooooxxx
9 Barbora JelínkováBarbora Jelínková
Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s.
03 2 1.35 ooxxx
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Žákyně

(so, 11.5.2019 - 12:15) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.151.181.211.241.271.301.331.361.391.421.451.481.511.541.571.60
1 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 21 1.57 ------o-ooooxoooxxx
2 Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 15 1.54 -----o-ooooxoxoxoxxx
3 Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 5 1.51 ----o-ooooxoxooxxx
4 Marie VrbováMarie Vrbová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 23 1.51 -----o-ooooxoxxoxxx
5 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 2 1.48 ----o-ooooooxxx
6 Vendula KociánováVendula Kociánová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 8 1.45 ---ooooooooxxx
7 Tereza VondrákováTereza Vondráková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
05 22 1.42 -----ooooxxoxxx
8 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 10 1.42 --ooxoooooxxoxxx
9 Mia HumpolíkováMia Humpolíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
04 7 1.39 ----oooxooxxx
10 Jana PiškulováJana Piškulová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
05 16 1.39 ---ooxooxoxoxxx
11= Hana SoukalováHana Soukalová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
04 20 1.36 ---oooooxxx
11= Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s.
05 11 1.36 o-ooooooxxx
13 Michaela PetrošováMichaela Petrošová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
05 13 1.36 --oxooooxoxxx
14 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 19 1.33 ooooooxoxxx
15 Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 1 1.30 oxoooooxxx
16 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 24 1.27 oxooxooxxx
17 Nina PetrováNina Petrová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 14 1.27 oooxoxoxxx
18 Barbora SasínováBarbora Sasínová
Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk...
05 18 1.27 oxoooxxoxxx
19 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
04 6 1.24 xooxxooxxx
20 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová
Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s.
05 9 1.24 oooxoxxx
Lucie GolasovskáLucie Golasovská
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 4 DNS
Dominika FialováDominika Fialová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 3 DNS
Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 17 NM
MS Veronika NevřalováVeronika Nevřalová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1.33 -
Celkem 24 závodníků