Back

 / M MaS ve vícebojích žactva, dor. a jun, M,Ž

Třinec (11. - 12. 5. 2019)

100 m překážek - Žáci

(so, 11.5.2019 - 10:40) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Roman BrandtnerRoman Brandtner 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 15.79
2 Pavel NovosadPavel Novosad 04 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 4 16.64
3 Adam SukupAdam Sukup 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 3 17.93
Ondřej SamiecOndřej Samiec 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Juniorky

(so, 11.5.2019 - 11:00) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla LuzarováAdéla Luzarová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 4 14.16
2 Kristýna ŠtvrtňováKristýna Štvrtňová 01 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 3 15.58
3 Lucie KrupicováLucie Krupicová 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 15.80
4 Natálie MatuškováNatálie Matušková 01 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 17.04
Celkem 4 závodníků

100 m překážek - Dorostenky (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.66
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.34
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.48
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.83
5 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:15) official Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 16.70
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 17.47
3 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 17.73
4 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.39
Celkem 4 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Gabriela PatalováGabriela Patalová 03 Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ... 4 14.66
2 Tereza KorhoňováTereza Korhoňová 02 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 15.34
3 Natálie PaťavováNatálie Paťavová 03 AK Olymp Brno, spolekAK Olymp Brno, spolek 2 15.48
4 Tereza VlčkováTereza Vlčková 02 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 15.83
5 Martina DvořákováMartina Dvořáková 03 Atletický klub Prostějov, z. s.Atletický klub Prostějov, z... 5 16.70
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 Atletika Holešov, z.s.Atletika Holešov, z.s. 6 17.47
7 Barbora JelínkováBarbora Jelínková 03 Atletický klub Kuřim, z.s.Atletický klub Kuřim, z.s. 4 17.73
8 Hedvika MalčíkováHedvika Malčíková 02 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 6 17.91
9 Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 19.39
Denisa ObornáDenisa Oborná 03 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 DNF

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 01 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.50
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.64
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.17
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.41
5 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.79
6 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 17.67
7 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.34
8 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 18.68
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.58
2 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 16.85
3 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 16.90
4 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.20
5 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.45
6 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.35
7 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.86
8 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (so, 11.5.2019 - 11:30) official Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 17.15
2 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.49
3 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.57
4 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.29
5 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 19.55
6 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.56
7 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64
Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS
Celkem 8 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 15.50
2 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 1 15.64
3 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 16.17
4 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 4 16.41
5 Klaudie KulichováKlaudie Kulichová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 16.58
6 Lucie GolasovskáLucie Golasovská 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 3 16.79
7 Vendula KociánováVendula Kociánová 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 6 16.85
8 Michaela PetrošováMichaela Petrošová 05 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 2 16.90
9 Marie VrbováMarie Vrbová 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 17.15
10 Tereza HanákováTereza Hanáková 04 SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí 5 17.20
11 Zuzana HorňákováZuzana Horňáková 04 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 17.45
12 Tereza VondrákováTereza Vondráková 05 Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s. 2 17.49
13 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 8 17.67
14 Gabriela BřeznáGabriela Březná 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 18.34
15 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská 05 SSK Vítkovice, z.s.SSK Vítkovice, z.s. 7 18.35
16 Mia HumpolíkováMia Humpolíková 04 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 5 18.57
17 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 18.68
18 Jana PiškulováJana Piškulová 05 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 8 18.86
19 Lucie SchwarzbachováLucie Schwarzbachová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 7 19.29
20 Kateřina KuchařováKateřina Kuchařová 05 Atletický klub Kyjov, z.s.Atletický klub Kyjov, z.s. 4 19.55
21 Barbora SasínováBarbora Sasínová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3 19.56
22 Kamila RohulánováKamila Rohulánová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 20.79
23 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 23.64
Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 6 DNS