Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:45) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vít HolubVít Holub
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 23 5.78 +0.0 m/s 5.78  +0.0--5.785.33  +0.2xx
2 Matěj RuferMatěj Rufer
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 20 5.51 -0.4 m/s 5.51  -0.45.30  -0.15.19  +0.15.515.44  -0.45.36  +1.65.30  +0.3
3 Michael GlocmanMichael Glocman
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 2 5.33 +1.4 m/s 5.31  -0.4x5.01  +0.15.315.00  +0.15.33  +1.45.12  +0.4
4 Adama WewiorkaAdama Wewiorka
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 16 5.26 +1.0 m/s 4.64  -0.74.97  -0.15.06  -0.75.065.26  +1.05.05  +1.5x
5 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 21 5.19 +1.6 m/s 4.88  -0.35.07  -0.14.82  +0.35.075.01  +0.45.19  +1.65.10  +0.9
6 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 18 5.17 -0.2 m/s 5.17  -0.2x4.54  -0.25.175.16  -0.7-x
7 Jan MatýsekJan Matýsek
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 11 5.06 +0.3 m/s 4.72  -0.84.67  +0.55.06  +0.35.064.86  -0.24.75  +1.35.02  +1.6
8 Jakub ŠkapaJakub Škapa
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 13 4.72 +0.2 m/s 4.72  +0.24.63  +1.0x4.724.15  +0.2xx
9 Ondřej SamiecOndřej Samiec
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 14 4.62 +0.1 m/s 4.02  -0.74.46  +0.34.62  +0.14.620.00.00.0
10 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 15 4.61 +0.4 m/s 4.25  -0.34.35  -0.54.61  +0.44.610.00.00.0
11 Jan KlimeckýJan Klimecký
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 12 4.57 +0.4 m/s 4.45  -0.74.57  +0.4x4.570.00.00.0
12 František JaníkFrantišek Janík
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 3 4.47 +0.0 m/s 4.40  +0.14.47  +0.0x4.470.00.00.0
13 Bruno VontorBruno Vontor
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 8 4.47 +0.1 m/s 4.47  +0.14.35  +0.94.14  -0.34.470.00.00.0
14 Matěj OzaniakMatěj Ozaniak
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 17 4.40 -0.6 m/s 4.35  -0.74.40  -0.64.35  -1.14.400.00.00.0
15 Jonáš BorovskýJonáš Borovský
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 6 4.40 +0.0 m/s 4.40  +0.03.81  -0.44.14  +0.64.400.00.00.0
16 Jakub TobolaJakub Tobola
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 4 3.24 -0.5 m/s x3.24  -0.5x3.240.00.00.0
Martin PorembskiMartin Porembski
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 19 DNS
Michal TrobmikMichal Trobmik
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 DNS
František BojkoFrantišek Bojko
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 DNS
Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 1 DNS
Tobiáš SiwekTobiáš Siwek
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 22 DNS
Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 7 DNS
Filip StoszekFilip Stoszek
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 9 DNS
Celkem 23 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon Reg. výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Valentýna HomolkováValentýna Homolková
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 31 5.26 -0.1 m/s 4.98  +1.45.18  +0.24.97  -0.55.185.16  -1.05.26  -0.15.07  -0.5
2 Iveta ČerníkováIveta Černíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 28 4.89 -0.6 m/s 4.52  +0.84.52  -0.7x4.524.89  -0.64.66  +0.1x
3 Elen KaspříkováElen Kaspříková
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
04 2 4.75 -0.5 m/s 4.68  +0.74.75  -0.54.66  -0.14.754.60  -0.1x4.69  -0.6
4 Martina FialováMartina Fialová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 30 4.72 -0.5 m/s 4.72  -0.54.57  -0.74.57  -0.14.72x4.55  +0.74.60  -1.0
5 Karolína VilčkováKarolína Vilčková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 26 4.66 -0.8 m/s 4.15  +0.54.29  +0.44.46  -2.14.464.66  -0.84.51  -0.24.59  +0.6
6 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 29 4.61 +0.6 m/s 4.61  +0.6x-4.613.74  +0.2x4.33  -0.6
7 Agáta HoňkováAgáta Hoňková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 20 4.52 -0.4 m/s x4.37  -1.54.31  -1.04.374.35  +0.84.47  +0.34.52  -0.4
8 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
04 1 4.48 +0.2 m/s 4.48  +0.24.20  -0.34.42  -0.24.484.23  -0.7-4.18  -0.1
9 Aneta OprchalskáAneta Oprchalská
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 19 4.37 -0.9 m/s 4.05  +0.84.22  -1.14.37  -0.94.370.00.00.0
10 Melánie PejšováMelánie Pejšová
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
04 25 4.30 -0.4 m/s 3.69  +0.44.30  -0.43.92  -1.04.300.00.00.0
11 Mercedes MatulováMercedes Matulová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 27 4.27 -0.9 m/s 4.13  +0.44.27  -0.9x4.270.00.00.0
12 Barbora StruhárováBarbora Struhárová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 6 4.24 +0.7 m/s 4.24  +0.74.16  +0.33.99  -0.44.240.00.00.0
13 Adriana SvobodováAdriana Svobodová
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
05 7 4.24 -0.6 m/s 3.91  +0.14.24  -0.6x4.240.00.00.0
14 Jana KaletováJana Kaletová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 17 4.22 -0.3 m/s 4.22  -0.34.06  +1.94.01  +0.04.220.00.00.0
15 Erika PráškováErika Prášková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 14 4.21 +0.4 m/s 4.21  +0.44.03  +2.2x4.210.00.00.0
16 Valerie ŠavrdováValerie Šavrdová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 22 4.21 +1.0 m/s 4.21  +1.03.61  -0.2x4.210.00.00.0
17 Nikol SvozilováNikol Svozilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
04 13 4.17 +0.4 m/s 4.17  +0.44.12  +1.44.07  +0.24.170.00.00.0
18 Hana KarpováHana Karpová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
04 24 4.16 -0.9 m/s 3.88  -0.64.16  -0.93.94  +0.14.160.00.00.0
19 Natálie ZychováNatálie Zychová
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 23 4.14 +1.4 m/s 4.14  +1.44.04  -0.73.90  -1.04.140.00.00.0
20 Markéta KoudelkováMarkéta Koudelková
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 16 4.03 -0.5 m/s 3.82  +0.03.72  +1.94.03  -0.54.030.00.00.0
21 Anežka MařádkováAnežka Mařádková
TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s.
05 11 4.02 +0.1 m/s 3.55  +1.84.02  +0.12.82  -0.54.020.00.00.0
22 Eliška StokláskováEliška Stoklásková
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 5 3.96 +0.1 m/s x3.79  -0.23.96  +0.13.960.00.00.0
23 Eliška MučkováEliška Mučková
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
05 21 3.95 -2.3 m/s 3.80  +1.3x3.95  -2.33.950.00.00.0
24 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova
SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B
04 8 3.87 +1.9 m/s 3.87  +1.93.59  +0.73.78  -0.53.870.00.00.0
25 Natálie BuryNatálie Bury
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 18 3.84 -0.3 m/s 3.51  +1.63.84  -0.33.71  +0.53.840.00.00.0
26 Natálie PobořilováNatálie Pobořilová
TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B
05 4 3.83 +0.1 m/s 3.78  -0.63.83  +0.13.71  +0.33.830.00.00.0
27 Nina KatrušákováNina Katrušáková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 3 3.83 +0.7 m/s 3.83  +0.73.77  -0.13.66  -0.13.830.00.00.0
28 Tereza PlatilováTereza Platilová
TJ Start HavířovTJ Start Havířov
05 15 3.79 -1.0 m/s 3.52  +0.5x3.79  -1.03.790.00.00.0
29 Kamila RohulánováKamila Rohulánová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 9 3.73 +0.3 m/s 3.70  +1.93.73  +0.33.73  -0.13.730.00.00.0
30 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 12 3.63 -0.9 m/s x3.25  +0.43.63  -0.93.630.00.00.0
31 Aneta MotykováAneta Motyková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 10 3.60 +0.0 m/s 3.37  +1.83.37  +0.63.60  +0.03.600.00.00.0
Celkem 31 závodníků