Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 15:30) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.902.102.202.302.402.502.602.702.802.903.003.103.203.63
1 Jan KrčekJan Krček
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 11 3.20 -----------o-xoxx-
2 Lukáš CiencialaLukáš Cienciala
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 9 3.10 ------oooxoxoxoxxoxxx
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 10 3.00 -------oooxoxoxx
4 Adam HazuchaAdam Hazucha
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 7 2.60 oooooooxoxxx
5 Eric TrynkaEric Trynka
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 8 2.40 ooooooxxx
6 Denis BergerDenis Berger
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
05 6 2.40 --ooxoxoxxx
7 Alan BarbagaloAlan Barbagalo
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1 2.30 oxooooxxx
8= Jan CharvátekJan Charvátek
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
06 3 2.20 ooxooxxx
8= Ondřej OžanaOndřej Ožana
Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice...
09 4 2.20 oxoooxxx
10 Jakub WojnarJakub Wojnar
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 5 2.20 ooxxoxoxxx
11 Josef HájovskýJosef Hájovský
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
05 2 1.90 ooxxx
Celkem 11 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (čt, 6.6.2019 - 16:55) official Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Poř. Výkon 1.601.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.903.303.503.60
1 Niki JoanniduNiki Joannidu
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 11 3.50 ------------xooxxx
2 Amálie ŠteyerováAmálie Šteyerová
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
05 10 2.80 ------oo-ooxxx
3 Karolína KlotkováKarolína Klotková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
05 8 2.50 ooooooxoxoxxx
4 Julie OndráčkováJulie Ondráčková
SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A
04 9 2.40 ------oxx
5= Karolína FulnečkováKarolína Fulnečková
Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s.
06 7 2.10 -ooo-
5= Gabriela BřeznáGabriela Březná
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
05 6 2.10 ooooxxx
7 Emílie HavlíkováEmílie Havlíková
TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A
04 5 2.00 oooxxx
8 Beata ZahradnikováBeata Zahradniková
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 4 1.90 oxxoxxx
9 Veronika JachnickáVeronika Jachnická
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 2 1.60 oxxx
Nina KatrušákováNina Katrušáková
TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B
05 3 NM
Barbora HotováBarbora Hotová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
05 1 NM
Celkem 11 závodníků