Back

 / KPD staršího žactva - 3. kolo

Třinec (6. 6. 2019)

60 m - Žáci (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.32
2 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.67
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.67
4 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.82
5 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.88
6 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.94
7 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07
8 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.07
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.01
2 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.19
3 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.23
4 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.23
5 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.30
6 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.34
7 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.50
8 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.09
2 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.51
3 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.69
4 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.99
5 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.04
6 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
7 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.67
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:30) official Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.46
2 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 08.50
3 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.85
4 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.04
5 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.16
Celkem 5 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Casey LongCasey Long 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.32
2 Pavel HalátekPavel Halátek 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 07.46
3 Vítězslav TampaVítězslav Tampa 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 4 07.67
3 Matěj LutzMatěj Lutz 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 07.67
5 Maxim TeslíkMaxim Teslík 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 07.82
6 Martin PorembskiMartin Porembski 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 7 07.88
7 Tobiáš JanetzkýTobiáš Janetzký 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 07.94
8 Marek SwaczynaMarek Swaczyna 05 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 6 08.01
9 Ondřej PavelekOndřej Pavelek 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2 08.07
9 Jan MatýsekJan Matýsek 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 1 08.07
11 Václav OravaVáclav Orava 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.09
12 Ondřej AdamecOndřej Adamec 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.19
13 Vojtěch KolarčíkVojtěch Kolarčík 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 08.23
13 Jakub KubesaJakub Kubesa 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.23
15 Jonáš HolušaJonáš Holuša 04 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.30
16 Kamil HrbáčKamil Hrbáč 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 3 08.34
17 Vít ChovanecVít Chovanec 04 TJ Jäkl Karviná, z. s.TJ Jäkl Karviná, z. s. 8 08.50
17 David PanuškaDavid Panuška 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 08.50
19 Jakub JasiokJakub Jasiok 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.51
20 Kryštof KiliánKryštof Kilián 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 5 08.69
21 Daniel ChytilDaniel Chytil 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.79
22 Matěj StachMatěj Stach 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.85
23 Rio BabiuchRio Babiuch 05 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 6 08.99
24 Adam BoďaAdam Boďa 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3 09.04
24 Michal MrázekMichal Mrázek 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 6 09.04
26 Michael HrabecMichael Hrabec 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.16
27 Matěj TřešňákMatěj Třešňák 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2 09.44
28 Marek BakotaMarek Bakota 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 7 09.67
František BojkoFrantišek Bojko 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 8 DNS

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 01 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.05
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.08
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.18
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.33
6 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.39
7 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.40
8 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.48
Celkem 8 závodníků
Běh 02 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35
2 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
3 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.47
4 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.50
5 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
6 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.63
7 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.80
8 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.84
Celkem 8 závodníků
Běh 03 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.79
2 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.85
3 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
4 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.99
5 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.05
6 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.21
7 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.38
Celkem 7 závodníků
Běh 04 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.93
2 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
3 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.25
4 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.37
5 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.38
6 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
7 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.50
8 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.61
Celkem 8 závodníků
Běh 05 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.87
2 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.30
3 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.43
4 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.54
5 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.59
6 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.80
7 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.90
Celkem 7 závodníků
Běh 06 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
2 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.09
3 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.25
4 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.36
5 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
6 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 09.90
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 DNS
Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 07 (čt, 6.6.2019 - 16:15) official Vítr: +1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.86
2 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.91
Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS
Celkem 3 závodníků
Souhrnné výsledky fáze Excel
Um. Jméno Roč. Oddíl/stát Dr.. Výkon Reakce
1 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5 07.98
2 Aneta StankovičováAneta Stankovičová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 4 08.05
3 Iveta ČerníkováIveta Černíková 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 6 08.08
4 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 08.18
5 Marie ŠípkováMarie Šípková 04 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 8 08.33
6 Ema FeilhauerováEma Feilhauerová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2 08.35
7 Kristýna LamlováKristýna Lamlová 04 SSK Vítkovice, z.s. ASSK Vítkovice, z.s. A 3 08.39
8 Veronika KuráňováVeronika Kuráňová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 2 08.40
9 Nina VálkováNina Válková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 6 08.47
9 Anna StrnadelAnna Strnadel 05 TJ Sokol Opava ATJ Sokol Opava A 5 08.47
11 Adéla FistrováAdéla Fistrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.48
12 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3 08.50
13 Hana KarpováHana Karpová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4 08.52
14 Martina FialováMartina Fialová 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 7 08.63
15 Elen HrbáčkováElen Hrbáčková 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.79
16 Aneta VojtěškováAneta Vojtěšková 04 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 08.80
17 Vanessa GleňováVanessa Gleňová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 1 08.84
18 Natálie ZychováNatálie Zychová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 4 08.85
19 Michaela DolníčkováMichaela Dolníčková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 08.86
19 Karolina DrozdzikKarolina Drozdzik 04 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 5 08.86
21 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1 08.87
22 Adriana SvobodováAdriana Svobodová 05 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 6 08.91
23 Natálie ŠvagerováNatálie Švagerová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 6 08.93
24 Erika PráškováErika Prášková 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 08.99
25 Natálie PutováNatálie Putová 05 TJ Sokol Opava BTJ Sokol Opava B 8 09.05
26 Klára ChechelskáKlára Chechelská 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 6 09.07
27 Iva RigouletováIva Rigouletová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 8 09.09
28 Aneta TrojkováAneta Trojková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 7 09.20
29 Kateřina JurgováKateřina Jurgová 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 3 09.21
30 Tereza PlatilováTereza Platilová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 4 09.25
30 Erika KreuzerováErika Kreuzerová 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 7 09.25
32 Amálie PastrnkováAmálie Pastrnková 07 Atletický klub Bohumín, z.s.Atletický klub Bohumín, z.s. 5 09.30
33 Barbora StruhárováBarbora Struhárová 05 TJ Start HavířovTJ Start Havířov 1 09.36
34 Daniela BazsováDaniela Bazsová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 2 09.37
35 Veronika JachnickáVeronika Jachnická 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.38
35 Gabriela StrnadováGabriela Strnadová 05 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 1 09.38
37 Lucie DybalováLucie Dybalová 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 5 09.42
38 Barbora HotováBarbora Hotová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2 09.43
39 Natálie BieniekováNatálie Bienieková 05 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.50
40 Patricie GorylováPatricie Gorylová 05 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 4 09.53
41 Tereza ŠípkováTereza Šípková 05 TJ Slezan Opava, z.s.TJ Slezan Opava, z.s. 4 09.54
42 Viktorie ZelenkovaViktorie Zelenkova 04 SSK Vítkovice, z.s. BSSK Vítkovice, z.s. B 7 09.59
43 Marie PenkalováMarie Penkalová 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 09.61
44 Lukia KratochvílováLukia Kratochvílová 05 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3 09.80
45 Amálie KusinováAmálie Kusinová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 8 09.90
45 Sabina PospíšilováSabina Pospíšilová 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 2 09.90
Nela KadaváNela Kadavá 05 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 3 DNS
Rozálie DatkováRozálie Datková 04 TJ TŽ Třinec BTJ TŽ Třinec B 5 DNS
Elen KaspříkováElen Kaspříková 04 Atletický klub Hošťálkovice, z. s.Atletický klub Hošťálkovice... 4 DNS